Naganty a vlčí máky

Naganty a vlčí máky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47505/bmid_naganty-a-vlci-maky-q8B-47505.png 2 86 27

Agent JFK série

Společnost TopRetroTrans (TRT) poskytuje jen absolutně dokonalé služby. Když si kulturologický institut objedná solitérní výpravu do minulosti vzdálené více než tisíciletí, najmou coby průvodce již osvědčeného specialistu… jistého Johna Francise Kováře. Začíná pátrání po stopách literáta Yaroslawa Hashka: dvacátá léta dvacátého věku, Sibiř, Mongolsko, Čína. Ozbrojené oddíly rudých, bílých, ale také černých a zelených. Mladí kolchozníci, sovětsko-mongolské črezvyčajky, intervence, šílený baron Ungern-Sternberg, černí šamani, lamaistické kláštery, středověké žaláře Urgy, záhadný národ Lusů… a krásná komsomolka Altyn Tuulaj: „Svůj svět si musíme zasloužit!"... celý text

olle3
06.10.2015 1 z 5

Nedalo se to číst.

metalmaus
29.09.2015 3 z 5

Po 17. knížkách, tohle bude nejspíš první kterou nedočtu a přeskočím na další. Nicméně si ji koupím, abych měl sérii komplet.

hoopoo
07.09.2014 1 z 5

Hmm, i když mě to mrzí a fakt se snažím to nikdy nedělat, tak tento díl jsem nedočetl. V polovině knihy jsem to vzdal a jen letmo prolistoval ke konci. Nebavilo mě to, divný přeskoky mezi postavama, prostě nebavilo. Sorry. Vzhůru k dalšímu dílu.

ragnar
04.02.2014 2 z 5

Opravdu velká bída. Snové vyprávění, zbytečné postavy, divné zápletky a hlavně prostředí, které by bylo nepřehledné i s průvodcem po mongolsku pro žáky prvního stupně. Je hezké, že se autorka orientuje v době a prostředí, ale méně je někdy o hodně o hodně více

maillen
02.12.2013 odpad!

Zatím totálně nejhorší kniha z edice JFK. Dočíst jí, mi dalo neskutečně zabrat :-/

OldaB
18.11.2013 4 z 5

Tak trochu jiný JFK, který asi ocení nemnozí. Já jsem překvapivě spokojen, ale mám pocit, že mi na první čtení dost uniklo. Pro milovníky Jaroslava Haška a etnopisu Mongolska povinnost.

ferda
10.05.2012 2 z 5

Bohužel sem to nepochopil a tudíž jsem to nedočtené zahodil. Na to že to autorka tak dlouho zdržovala, tak je to pěkná kravina.

2015  81%Zelený drak, karmínový lev / Před branou zázraků
2001  87%Stín modrého býka
2016  80%Žena se lvem
2011  41%Naganty a vlčí máky
2017  70%Hořící kůň

Kniha Naganty a vlčí máky je v