Nádherně krutý

Nádherně krutý https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527132/bmid_nadherne-kruty-6560fcbbda23b.jpg 4 202 47

Nádherně krutý série

1. díl

Byl pro mě cizí. Neznala jsem jeho jméno a nevěděla odkud pochází. Téměř rok navštěvoval naše bistro, kde jsem jako studentka práv pracovala na částečný úvazek, abych dokázala platit účty. Dobře jsem si uvědomovala přítomnost tajemného muže v dokonale padnoucím obleku, který přicházel a pokaždé usedl ke stolu v mé sekci. Vždycky si jenom objednal kávu, ale jinak na mě nepromluvil, pouze mě mlčky a upřeně sledoval. Proč na mě tak vytrvale zíral? Co mu bránilo mě oslovit? Vypadal, jako by sváděl nějaký vnitřní boj, jako by měl skutečně vážný důvod, proč se mnou nemůže komunikovat. Působil jako temný a nebezpečný tvor. Až na to, že jsem se v jeho přítomnosti bůhvíproč cítila v bezpečí. Jedné deštivé noci se ale rozhodl. Té deštivé noci se rozloučil a řekl, že se už nikdy neuvidíme. A té samé deštivé noci mě někdo v uličce za bistrem brutálně napadl. Teď už vím, že pocit bezpečí může být pouhou iluzí. A že ne každý zachránce je hrdina.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Beautifully Cruel , 2020

happy19
17.03.2024 5 z 5

Boží to bylo!
Můj styl!
Takže jasný zásah do černého.,-)
Skvělý příběh,který odpoutá myšlenky do krajiny fantazie.:-)
Doufám,že vyjde i další díl o tom "druhém"...

„Láska je jen obal citů, jejich pozlátko, ale jejím jádrem je bolest.“

maluck
17.03.2024 5 z 5

Další zdařilý romantický příběh se zlým hochem, ale proč ne, takových knih není nikdy dost. Zase trochu jiné zpracování, ale vše je zde dávkováno v přiměřené míře. Přečteno za jeden večer.

Kubikuli
16.03.2024 5 z 5

Parádní, milé, mafiánsky romantické, hodně moc čtivé. Takový jiný mafiánský příběh aneb když mafián vlastně není mafián, ale jen drsný týpek s křehkou duší. Obě postavy byly hrozně super. Těším se na druhý díl

evineckY
15.03.2024 5 z 5

Na začátku mi Tru chvilkama lezla na nervy a vypadalo to na čtyři hvězdy,
ale s originálním příběhem, který velice překvapil je jasných pět.
Těším se na pokračování s Killianem.

Sančez
12.03.2024 5 z 5

Spisovatelku miluji. Tenhle příběh byl poněkud jiný a neotřelý. Chvíli jsem chtěla dát pouhé čtyři hvězdy, ale konec a poděkování spisovatelky mne přesvědčily na pět hvězdiček. A proč je tomu tak, no inu přečtěte si knihu, a uvidíte sami. Stojí rozhodně za to. Už se těším na druhý díl a něco mi říká, že bude lepší jak první. Takže lidičky čtěte.

Zomy
12.03.2024 5 z 5

(SPOILER) Na knížku jsem si vyčlenila takový večer, abych ji mohla přečíst bez přestávky. Tušila jsem totiž, že to bude jedna z těch, které se neodkládají. No nespletla jsem se!

Alfa samec je v červené knihovně velmi častý hrdina (proč je v knihách tak zbožňujeme, když bychom je v našich skutečných životech nesnesly, to je jiná kapitola). Ovšem ne vždy je alfa věrohodně popsán. Tady byl ale perfektní!

Začátek knihy je velmi pozvolný, Liam se neustále brání sblížení, často se ty argumenty opakují, ale má to svůj důvod. Vůbec mě to ve čtení nebrzdilo. Chemie mezi hrdiny je skvělá, zápletka vlastně velmi jednoduchá a můžeme se soustředit jen na ty dva. Tru teda vůbec nebyla ostýchavá, jak se nám nejprve snaží autorka namluvit, takže dvojice vlka a lvice neskutečně zafungovala. Já jsem si čtení užila a nedočkavě čekám na bráchu ;-)

anna7852
10.03.2024 5 z 5

Nádhera, nemohla jsem se od knihy odtrhnout,takže jsem dala na jeden zátah.
Tru s Liamem byli dokonalý a už teď se těším na druhy díl s Killianem:)

2021  88%Hořím pro tebe
2021  89%Taju pro tebe