Na stejné vlně

Na stejné vlně https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204950/bmid_na-stejne-vlne-204950.jpg 4 231 46

Taky jste kdysi v mládí potkala někoho, do koho jste se bláznivě zamilovala, ale pak se vaše cesty rozešly a už jste se nikdy neviděli? A kolikrát vás napadlo, jak by se život vyvíjel, kdybyste měli víc času se poznat? Jenže láska nečeká věčně a člověk nesmí promeškat šanci zjistit, jestli je to ten pravý. Tuhle otázku si klade nejen Grace, která se právě rozešla se snoubencem, ale i její nejlepší kamarádka svobodná matka Rhian. Spolu s nimi se pokoušejí najít tu pravou lásku i posluchači netradiční rozhlasové seznamky „Na stejné vlně“. A díky ní se dají věci do pohybu. Grace se nestačí divit, co všechno spustí jedno náhodné setkání, ale už nehodlá dělat kompromisy. Co jí může nabídnout kluk, který ji kdysi zklamal?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kristián Entertainment

Do you come here often? , 2010

liletka_a
06.08.2015 4 z 5

Přijde mi, že každá další kniha je o chlup lepší, než ta předchozí takže jen tak dál! Líbilo se mi propojení více příběhů i když se děj občas natahoval,tak konec perfektní za ten dávám 4 hvězdičky!:)

Hanulinas
27.07.2015 4 z 5

toto byla první kniha od této autorky a prvních pár stran jsem si říkala nic moc, ale pak jsem se do toho dostala a nakonec se mi kniha líbila a chystám se na další knihy

PetraBery
02.07.2015 4 z 5

Knížka ideální na odpočinek, příjemně jsem se odreagovala.

SelenaDemi428
24.05.2015 3 z 5

Začátek knihy mi přišel nějaký roztahaný a než jsem se do příběhu dostala, chvilku to trvalo, ale od čtvrtky knihy jsem stránky doslova hltala a knihu jsem měla přečtenou hned. Jen mi ten konec přišel urychlený a také bych tam doplnila třeba ještě nějakou část s Jimiho otcem, ale jinak perfektní knížka, ale kvůli začátku musím dát jen tři hvězdičky :).

Ivinka.S
16.02.2015 5 z 5

Jako každá z knih Alexandry Potter i takhle se čte sama :)

ivzu77
01.01.2015 4 z 5

Další klasická kniha autorky. Je to prostě její styl. Vždy je hlavní hrdinkou mladá svobodná dívka, která chce v životě najít už to své pravé štěstí, osud, zaměstnání a hlavně tu pravou LÁSKU. Opět se po pročtení celé knihy hrdinka dostane z náruče jednoho muže do náruče toho svého "pravého". Kniha pro mne byla opět její romantickou oddechovkou, kterou mám jednou za čas ráda. Klidně ji ráda doporučím......
Určitě si dám někdy o dovolené zase její další vydanou v tomto měsíci.

Možná akorát tentokrát souhlasím s tím, že mne zarazilo více vulgarismů než u ní bývá podle mne zvykem.

zuzurana
26.12.2014 1 z 5

Po dvoch mesiacoch som konecne precitala. Nic moc.. Prva polovica knihy pre mna bola depresivna. Strasne dej sa vliekol a mala som dojem ze nema konca... Poslednych sto stran ma az zaujalo. Proste cakala som nieco lepsie.

Levandule7
20.12.2014 5 z 5

Milé, předvánoční čtení. Líbí se mi styl autorky i příběh hlavní hrdinky.

Yana-66
28.11.2014 3 z 5

Romantické, nudné, žádná akce...

ciniminisek
24.11.2014 3 z 5

Osud, nebo snad klišé? I tak by se dal nazvat příběh, jaký v sobě kniha ukrývá i přesto, že je velmi předvídatelná, bude čtenáře bavit a její oddechová četba vhodná k odpočinku, vám vykouzlí úsměv na tváři.

Kapitoly se střídají a čtenář se může vcítit do několika postav najednou. Ovšem tou nejzásadnější je Grace a její trápení s muži. Zpočátku povrchní žena, která postupem času zjistí, že to co měla za krásný život, by mohlo být rázem změněno na něco ještě hezčího, a to že je stále slečna, v tom nehraje žádnou roli.

vaili
18.11.2014 4 z 5

Mno klasická Pottrovka na začátku hrdinka bezmezně miluje jednoho a na konci jiného :) za mě..mohlo by to být kratší...tohle se dá napsat na půlku stránek a efekt to má stejný :)

Majulinek
07.11.2014 4 z 5

Krásný příběh :)

Ankavi
30.09.2014 4 z 5

Alexandra Potter nezklamala, i když tuto knihu řadím spíše k jejím slabším. V polovině jsem si říkala, že zbývá ještě děsně moc stran na to, že se zase tak moc neděje. Na mě trochu rozvleklé, přesto ale pohodové romantické čtení.

lea6493
20.09.2014 5 z 5

autorka opět nezklamala :) libilo se mi pracování s více příběhy které nakonec splynuly v jeden ucelený :) Už se těším na další knihy od autorky, zatím se mi od ní vše líbilo

Vivienca
18.09.2014 5 z 5

Příjemné milé čtení, AP mám ráda. Tahle podle mého vkusu, patří k těm povedenějším.

eliska18
15.09.2014 4 z 5

Upřímně, trochu mě vyděsila obsáhlost knihy a od prvních stránek bylo jasné, jak celý příběh skončí, ale když jsem lehla s angínou, během dne jsem knihu přečetla. Místy byl příběh úsměvný, jindy mě dojal, jindy bych hlavním hrdinům za jejich chování nafackovala.
Ale určitě mě kniha vtáhla dějem do sebe a asi jediné, co hodnotím záporně, jsou vulgarity.

Chladnetka
28.08.2014 4 z 5

Na začátku to vypadá, že kniha bude pracovat s několika příběhy najednou, ale vzápětí se tyto příběhy začnou proplétat, což se mi na knize moc líbilo. Myslím, že kouzlem v této knize je náhoda a správné načasování. Tento příběh se mi líbil o malinko víc než ostatní (ještě mě ale čeká Já a pan Darcy).

Hřibče
18.08.2014 3 z 5

Příjemná kniha, u které se dobře odpočívá, ale tentokrát nic víc. Trošku slabší, než předešlé, které jsem od autorky četla. Přišla mi rozvleklejší a méně vtipná. Těšila jsem se, že budu opět prskat smíchy nad humornými situacemi a vtipnými dialogy, ale kromě občasného pousmání se nic dalšího nekonalo.
Hlavní hrdinové Grace a Jimi mi přišli ze začátku celkem povrchní a obtížně jsem si k nim hledala cestu, ale naštěstí se mi to asi v polovině knihy podařilo a já jim začala fandit. Oproti nim mi hned od začátku přišli zajímavější jejich nejlepší kamarádi Rhian a Clive, kteří mě zaujali už na prvních stranách a hned si získali moje sympatie.
Myšlenka, že všem do určité míry zasáhne do života jeden rozhlasový pořad, se mi líbila. Škoda, že právě tomuto jednotícímu motivu nebyl v knize věnován větší prostor...
Když to shrnu, tak kniha nebyla špatná, ale bohužel postrádala to pověstné kouzlo a vtip, na které jsem si já, rozmlsaný čtenář A. Potter, už zvykla...

Nikolieta
13.08.2014 3 z 5

Knihu jsem právě odložila a moje pocity z ní? Kdyby to byla první kniha, kterou jsem od autorky četla, řeknu: "pěkný příběh, zápletka postav, myšlenka, námět, propracování". Protože jsem od ní ale četla i ty předešlé knihy, chybí mi zde to, čím se pro mě A. Potter odlišovala- postrádám kouzlo příběhu. Je to moc pěkná oddychová četba. Jak říkám, pěkně propracované osudy a myšlenka, ale...

clareo
08.08.2014 5 z 5

Pro mě nejlepší kniha od Alexandry.