Na nebožku vypadáte skvěle

Na nebožku vypadáte skvěle https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31748/bmid_na-nebozku-vypadate-skvele-zYp-31748.jpg 4 35 9

Humoristický horror a dr. Markovi, řediteli polepšovny pro mládež, který si ze záhrobí přivolal na pomoc ducha čarodějnice Olgy Tarnawské.

uzivatel83509
06.06.2023 4 z 5

Od knížky jsem moc neočekávala a byla jsem příjemně překvapená! Pobavila!

Kontryhelka
30.11.2020 1 z 5

Za mně spíš nuda.

Kája95
06.08.2020 3 z 5

Čekala jsem více, o vyvolané nebožce se autor zmiňuje jen dvakrát. Nic méně úsměvné čtení

Katka2382
27.05.2020 5 z 5

Četla jsem ji už strašně dávno,ale vím že jsem se královsky bavila.Taková příjemná oddechovka.

Jaruš7
07.03.2020 4 z 5

Ve skrývačce složeniny je to z Výzvy jeden titul, který se mi hodí do 90% splnění, to za prvé.
Pak fakt, že humor je solí dnešní doby pro konzervaci střídmého úsudku reality, je to za druhé.
Ředitelování v polepšovně pedagogem s vizí iluzorní napravit geneticky a morálně nenapravitelné je posedlostí, která nevidí zhýralosti nezletilých v tahu ziskuchtivých dospělců z řad počestných i těch z druhé společensky narušené vrstvy.
Citace :"" Vychovatelky D.. a M..se se svým akrobatickým číslem staly superhvězdami. Tvářily se jakoby položily na lopatky svět. O své budoucnosti neměly nejmenších pochyb. Už se těšily jak tu v polepšovně skončí, mají desítky znamenitých nabídek, ředitel bude překvapen.
"Ale děvčátka, zhrozil se, važte slova.! Nejednejte ukvapeně. Z takového nádherného a ušlechtilého zaměstnání se přece neutíká. K tak vzácnému úkolu se hned tak každý neprobojuje! Co může být krásnějšího, vznešenějšího a bohulibějšího, než hníst a formovat charaktery mladých lidí? Zvláště když jde o třtiny nalomené, které k nám zoufale vztahují své křehké paže? Cožpak se můžete realizovat záslužnějším způsobem?."
Pohlédly na něho s neskrývaným pohrdáním . Jako by před nimi přešlapovala předpotopní maškara.""
No, mistrův bonbónek s odérem zádušních variant.

Damato
07.05.2018 4 z 5

Na noční čtení supr ...trochu zábava, trochu nuda, trochu vzrůšo. V globále - na odreagování bezva, vyloženě kvalitní četbu asi stejně nikdo od pana Švandrlíka nečeká....

Spýťa
04.12.2015 4 z 5

Taková trochu perverzní kniha, hodně zabarvená černým humorem.

Rup
10.09.2014 2 z 5

Na Švandrlíkovi se mi především líbí, že se nevyhýbá kontroverzním tématům a dokáže je komentovat s humorem sobě vlastním. Nicméně se mi zdá, že toto téma vzal dost povrchně a humor z něj také přímo netryská. Hodně slabý střed.

Kachorra
20.08.2013 3 z 5

Na začátku knihy, nebo spíše v první polovině mi myšlenky unikaly kamsi daleko, takže jsem se docela ztrácela i v postavách. V polovině se to ale zlepšovalo a konec mě pobavil. V reálu už by to ale tak komické nebylo.