Na hraně věčnosti

Na hraně věčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210809/bmid_edge-of-never-na-hrane-vecnosti-L6d-210809.jpg 4 458 102

Na hraně zapomnění série

< 2. díl

Camryn Bennettová nikdy nebyla šťastnější. Pět měsíců poté, co náhodou potkala Andrewa Parrishe, ji požádal o ruku a zdá se, že před sebou mají jen krásné zítřky. Společné zítřky... A přesto jejich lásce zasadí osud tvrdý úder. Andrew nechápe, jak se to mohlo stát, ale je pevně rozhodnutý jít dál, a to i ve chvíli, kdy si uvědomí, že jeho cit ke Camryn v sobě ukrývá také moře bolesti a že přetvářka začíná být smrtelně nebezpečná. Je však pevně přesvědčený dokázat, že jejich láska je osudová a přežije cokoliv... Pokračování knihy Na hraně zapomnění o dvou mladých lidech, kteří lásku rozhodně nehledali. Ona si je však našla sama.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

The Edge of Always , 2013

georginaa
04.08.2019 2 z 5

První díl jsem nečetla, ale o nic jsem asi nepřišla. Takový styl života mi nic neříká, nejsem zrovna cestovatelský typ a žít co den přinese. Ale budiž, každý má na výběr jak se s životem protlouct. No každý má své smutné vzpomínky, ale i ty veselé. A v téhle knize jde především, jak se se všemi vzpomínkami, přítomností a budoucností vypořádat.

Domča153
07.07.2019 2 z 5

Oproti prvnímu dílu zklamání. Knížka má táhnoucí se poměrně nudný děj. Přečíst se to dá už se k tomu ale nikdy nevrátím přitom první díl si třeba časem ráda přečtu.

tynka65
03.07.2019 3 z 5

První díl jsem si zamilovala, a ještě dlouho po přečtení mi příběh zůstával v mysli, druhý díl je o dost slabší a chvilku po přečtení se mi z hlavy vytratil...

Saryinka
02.06.2019 4 z 5

Jo, nebylo to špatný.
Camryn se občas chovala dost na ranu, ale nakonec to nějak zvládla a začala se chovat normálně. Andrew byl senzační a opravdu si mě získal.
Jsem ráda, že autorka ponechala v příběhu cestování, což bylo dost osvěžující po všech těch románech odehrávajících se na jednom místě. :)

Maruš.D
15.04.2019 4 z 5

Škoda.. první kniha byla naprosto boží!
Bála jsem se toho, co může autorka dát do druhého dílu a jaká kniha bude. Bohužel to už nebyl takový BUM, jako u předešlé knihy.
Zápletka vlastně byla hned na začátku a pak už jen velmi oddychové čtení. Nebylo to špatné. Stále je to krásně napsané, super styl psaní, vtipné dialogy, trochu toho neštěstí, trochu té lásky, trochu toho sexu... Ale vlastně se tam už nic moc nestalo. Líbil se mi epilog. Takže fajn oddychovka, ale žádnou hloubku už v tom nenajdete.

Nuttelka
13.03.2019 4 z 5

Nejradši bych si pořídila klobouk, sepsala všechna místa, která bych ráda viděla a začala losovat :-)
Jo, kéž by to bylo tak jednoduché...
Musím říct, že 1. díl se mi líbil o trošku více, ale Andrew s Camryn jsem si moc oblíbila a určitě bych se k jejich cestování hned přidala :-)

_Žanet_
05.10.2018 4 z 5

Po delší době jsem zašla do knihovny a vůbec jsem tam nešla s cílem půjčit si právě tuhle knížku. První díl jsem četla snad i čtyři roky dozadu a nebyla jsem moc spokojená s useknutím děje a zformulováním ho až do moc urychleného happyendu. Proto jsem si druhý díl původně ani číst nechtěla. V knihovně mi ale padl nakonec nečekaně do oka a jí si řekla, že tomu dám druhou šanci. Teď má dočteno a musím říct, že druhý díl hodnotím stejně jako ten první. Měl dobré, ale i stinné stránky. I když autorka konec knihy zase trošku odflákla, aspoň podle mě, nebylo to tak zlé jako v předchozím díle. Při knize jsem se sice nenudila, ale kromě začátku byla vlastně pořád na jedné vlně a kromě děje někdy uprostřed a to tak na dvě kapitoly, se tam nic moc neřešilo. Zklamaná nejsem, protože je to příjemná oddechovka, ale znovu asi taky číst nebudu.

LenRan
31.05.2018 3 z 5

První díl mě bavil o hodně víc. Je to škoda, příběh je hezký, ale konec mě docela dost nudil. Autorka to neměla naservírovat až do konce, ale nechat to trochu na fantazii.

Evka3814
19.05.2018 4 z 5

Odpočinková pohádka od A po Z. Mělo to čtivej děj,ale nic překvapujícího. Jinak se mi líbili obálky jak u 1 tak i u 2

Lucai
16.04.2018 3 z 5

Príbeh skončil ako inak dobre.....Andrew a Camryn vychovali dceru, cestovali....všetko bolo presladené, už toho bolo akosi priveľa....kniha sa dá prečítať, ale nie je ničím výnimočná....nepatrí k tým, ktoré by som si rada prečítala znova....

invisible
04.04.2018

Nikdy jsem nic tak přeslazeně, nereálně, patetického nečetla. Byl to boj to dočíst. Asi nejsem cílová skupina.

Wiss
20.03.2018 2 z 5

Po prvním díle pro mě bohužel zklamání...

cukrovka
17.10.2017 5 z 5

Skvělé pokračování. Příběh plný emocí a životního moudra. Já sama bych asi nedokázala být stále na cestách, ale v duchu závidím všem co mají tu odvahu neplánovat a žít tak jak sami chtějí.

sylva8672
27.08.2017 4 z 5

Toto pokračování se mi líbilo míň než 1. díl, ale i tak to bylo hezké a pohodové čtení :-)

ajla5
18.08.2017 3 z 5

Knihu mi kazila Camryn. Ne, opravdu jsem jí tolik Andrewa nezáviděla.... ale připadala mi taková ukňouraná, stále se muselo všechno točit kolem ní... Jenže - pak jsem si řekla: ¨Nebuď k ní tak kritická, prostě je povahou víc smutná, nejistá a vylekaná.¨ Andrew je prostě poklad- vtipný, mužný...
Ještě, že drží slovo a má v sobě tolik lásky a vůle.

No, ale ke konci jsem dost přeskakovala.

bookworm_plants
11.07.2017 5 z 5

Krásné pokračování :-)

Evule114
23.06.2017 5 z 5

Mě se zakončení líbilo a nepřišlo mi zbytečné. Prostě to tak mělo být, akorát jím závidím, že dokáží žít takový život, i když bych taky ráda cestovala, takhle si to nedokážu představit... Takže krátké shrnutí: Byl to moc krásný příběh, který mě na chvíli vytáhl z reality :-)
A písnička Barton hollow od The Civil Wars mě provázela oběma díly, tak vylepšila mé představy :-) určitě si knížky přečtu ještě několikrát :-)

KaileyBlot
11.06.2017 4 z 5

Oba dva díly byly moc krásné. Taková ochutnávka té vize dokonalého vztahu, který by chtěl každý zažít. Bylo to milé čtení, při kterém jsem se musela neustále usmívat.

Nita17
10.06.2017 4 z 5

Myslím, že pokračování je už méně povedené. Zvláště konec bych už tak nenatahovala. Andrew byl skvělý, v obou knihách je vysněným mužem. Obdiv a pohled dcery Lily je pěkný, ale zbytečně tak zdrcnutý. Narozením dítěte mohla kniha skončil, a zbytek mohl dát prostor třebas pro další díl. Jinak pěkné knížky

salča
07.06.2017 5 z 5

Oba dva díly byly super.Děj jednoduchý,ale upoutal,dojal i pobavil.
Krásně se to četlo.Andrewa i Cam jsem milovala.Příběh autorka pěkně zakončila z pohledu Lily-její úctou,láskou a obdivem.
Tahle série se stala mou oblíbenou,stojí za přečtení.

láska pro ženy cestování Amerika touha

Jessica Ann Redmerski
americká, 1975
2014  85%Na hraně zapomnění
2014  80%Na hraně věčnosti
2016  77%Skok do neznáma

Kniha Na hraně věčnosti je v