Na dostřel

Na dostřel https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400909/bmid_na-dostrel-Vls-400909.jpg 4 529 195

Další kniha od Taylora Adamse, autora strhujícího thrilleru Není úniku, mistra příběhů o mezních situacích, napínavých v každé vteřině a dramatických až do překvapivého závěru. Mladí manželé James a Elle Eversmanovi projíždějí Mohavskou pouští vstříc novému životu. Nečekaně se jim porouchá auto a oni uvíznou uprostřed pustiny, bez vody, mobilního signálu a jakékoli šance na záchranu. Z více jak kilometrové vzdálenosti je drží na mušce chladnokrevný a děsivě přesný odstřelovač. James s Elle jsou uvězněni za rozbitým autem a ze všech stran je obklopuje jen otevřené prostranství. Není kam se schovat ani kam utéct a nikdo nepřichází na pomoc. Dá se tohle vůbec přežít?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Eyeshot , 2014

ElissEm333
18.03.2019 5 z 5

Tenhle autor vás zaručeně udrží napnuté až do konce!

Blaufik
18.03.2019 4 z 5

I když je kniha místy pořádně přitažená za vlasy, přesto autorovi odpouštím. Na dostřel pro mě byla rozhodně lepší a uvěřitelnější než její předchůdkyně a já jsem byla v podstatě spokojená.
Tuto knižní jednohubku jsem si opravdu vychutnala a jsem zvědavá, s čím přijde autor příště.

wendulka321
17.03.2019 3 z 5

Žádný zázrak to nebyl, ale napínavé to celkem bylo, i když trochu moc super hrdinské. Na jedno odpoledne ideální.

ivcapauli
14.03.2019

Nebylo to špatný ale není úniku byla kniha mnohem lepší

VeruKrolicka
13.03.2019 odpad!

Čekala jsem od knížky asi moc, zatímco Není úniku, mi nedovolilo knihu odložit, Na dostřel mě vůbec nezasáhlo, chvílemi jsem vůbec nevěděla, co se vlastně odehrává. Velké zklamání.

danielosbourne
13.03.2019 3 z 5

Na to, že jde o autorovu prvotinu, tak to nebylo vůbec špatné. Jasně, že Není úniku bylo o něco lepší, ale zase musím autorovi složit poklonu, že si na svou první knihu zvolil takhle těžké téma. Ono vytvořit atmosféru v příběhu, kde se v podstatě nemůžou postavy pohnout z místa, a to doslova, není vůbec lehké. Tayloru Adamsovi se ale podařilo nejen vytvořit nějakou atmosféru, ale dokonce vytvořil postavy, které nebyly totálně na pěst, což se také ne vždy povede. Za mě kniha, která není ničím extra, ale jako prvotina je obstojným rozjezdem.

Knižní střípky
12.03.2019 2 z 5

Na tuto horkou novinku jsem se moc těšila, proto jsem se do ní pustila jen pár dní po koupi - natěšená, že to bude stejná pecka jako autorova kniha NENÍ ÚNIKU. Ovšem nadšení se nekonalo. Troufám si říci, že takovou neuvěřitelnou slátaninu jsem dlouho nečetla. Zatímco NENÍ ÚNIKU mě přikovalo k židli a bylo přečteno na jeden zátah, NA DOSTŘEL jsem s klidem odložila a šla uklízet.

Sandruš
12.03.2019 2 z 5

Moje očekávání bylo asi moc velké, po knize Není úniku jsem čekala další pecku, což tato kniha rozhodně není. Od začátku mě nebavila, děj o ničem, žádné napětí..

Ivuska.09
11.03.2019 3 z 5

Taylor Adams umí napsat knihu, která je napínavá od začátku do konce. Opravdu by ji člověk nejraději ani neodkládal, aby věděl, jak to celé dopadne. Já mám ale k jeho příběhům i nějaké výtky. Vadí mi omezený dějový prostor - v tom smyslu, že ačkoli je děj nabitý snahou o přežití, nic jiného v něm není. Odehrává se jen na malém prostoru, na kterém hrdinové kličkují tak, aby svůj boj o život vyhráli. V tomto směru na mě pak příběh působí až příliš rozvlekle, ačkoli o akci v něm opravdu není nouze. Tohle mají společné obě jeho díla, která u nás vyšla. A ještě jedna věc: těžko se jeho příběhům věří.

Lenny.Wolf
11.03.2019 2 z 5

Za mě je to jedno velké zklamání a ztráta času. Jak jsem byla u Není úniku napjatá, div že jsem si neokousala nehty na kost, tak tady se nic nedostavilo. Spíš mě celá knížka iritovala tím, jak je to přitažené za vlasy. Škoda, ale zase se utěšuji tím, že tohle je autorova prvotina i přesto, že u nás vyšla až jako druhá kniha. Doufám, že nějaká budoucí kniha bude stejně dobrá jako Není úniku.

lenuskav
09.03.2019 3 z 5

Hlavní hrdinové jsou sympatický,o tom neni pochyb, ale tak trochu ,, nepřemožitelný" až je to někdy fakt přitažený za vlasy. Jako thriller je to fajn,jak je to krátký,tak to odsejpá,stejně jako u Není úniku. Přesto předchozí knížka byla o něco víc realistější a hezčí

kneslova
08.03.2019 5 z 5

Není úniku bylo velice dobré, ale Na dostřel je pro mne ještě o chloupek napínavější, Výborný thriller, čtivý, hlavní dva hrdinové sympaťáci jako hrom a cca od půlky už jsem se nebyla schopná odtrhnout a zběsile četla až do konce. Výborně napsáno, pravděpobnost, že by se to mohlo stát vem čert, tady mi to nevadilo. V záplavě knih je to nadprůměr

mysterygirl
08.03.2019 2 z 5

Za me zklamani. Ten pribeh mi prisel dost pritazeny za vlasy a od pulky me to přestalo bavit. Hl.hrdina se podobal skoro supermanovi a jeho zena taktez

anája
06.03.2019 5 z 5

Super kniha, upřímně jsem se bavila.,,Ten tvůj klòbrc, procedila skrz zuby, ,, vypadá blbě.'' .........

Babouš
05.03.2019 5 z 5

Osobně mám nejradši knihy, které mě chytnou natolik, že je hltám tak rychle, až přeskakuju řádky. A tohle přesně mě baví na thrillerech Taylora Adamse - jednoduchý námět, ale děj tak brilantně vylíčený, že vám nedovolí přestat číst. Přečteno za jeden večer!

Taylor Adams
americká