Mláďata v Zemi hraček

ZTRACENÁ HOLČIČKA Její sestra Winter byla korunována novým Severním větrem a Tereza dostala jenom ubohou lodičku na hraní. Ta hračka se jí moc nelíbí – a to dokonce ještě předtím, než k ní začne uprostřed noci šeptem mluvit a nabádat ji, aby utekla z domu. Jenže když Terezin otec připravuje Winter na její nové povinnosti a máma má plné ruce práce se zbytkem vrhu, magická výprava by nemusela být úplně špatným způsobem, jak strávit odpoledne. Její pouť ji zavede na pusté pobřeží Země hraček, kde přebývají rozbité hračky, odhozenci. A ve všedním světě mezitím začíná horečné pátrání po ztracené dívce, vedené jejím divokým bratrem Darienem. V knize Mýty: Mláďata v Zemi hraček, obsahující sešity 114–123 série Mýty, která zde oslavuje deset let své existence, najdete příběh napsaný Billem Willinghamem a nakreslený Marcem Buckinghamem, jenž navždy změní svět Mýtů. V bonusovém příběhu hostuje jako kreslíř Gene Ha....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468635/big_mladata-v-zemi-hracek-RL0-468635.jpg 4.325

Mýty (Bill Willingham) 18.

Literatura světová, Komiksy, Fantasy

Vydáno: , Crew, Netopejr

Cubs in Toyland, 2013

Kniha Mláďata v Zemi hraček

Kapis
22.09.2021

Opravdu skvělý a silný příběh, Mýty jsou jednoduše úžasné, originální a perfektně napsané. Akorát takových příběhů, se obávám, je schopen Willingham vysypat z rukávu ještě desítky a momentálně poslední 3-4 díly si nejsem jistý k čemu a kam celá série směřuje. Doufám, že to nebude nějakým způsobem useknuto a jako celek to bude kompaktní. No, hledat si to na netu a připravovat se tím o překvapení nebudu, takže se obrňuji trpělivostí - co jiného taky zbývá po 13 letech - a naštěstí mám aspoň vysokou jistotu, že kluci z Crwe to vydají do konce. Tak jen doufám, že to bude co nejdříve a jsem fakt zvědavý.

Mooneylan
11.09.2021

Miluju Mýty! A přesně u takových komiksů mě mrzí, že nejsou delší, robustnější, detailnější. Tereza v Zemi hraček by jistě snesla o pár stovek stránek víc!

adevr
31.08.2021

Tohle se povedlo, je vidět že autor svou kreativitu ani zdaleka nevyčerpal.

KubaHanzelin
16.07.2021

Příběh o ztracené holčičce, která se chtěla stát královnou jako její sestra.
Příběh o bratru ztracené holčičky, který ji chtěl zachránit i za tu nejvyšší cenu..
Ach, Mýty, jak jste mi chyběly a hned takhle zhurta. Normálně bych asi udělil plný počet, minimálně za to, že tohle byl poměrně, no, drsný příběh ze světa Mýtů, ale tak nějak mi chyběla větší účast mých oblíbených aktérů a proto dávám 4* i když je to skutečně někde kolem 4.5* :)
A minipříběh byl protentokrát velmi zajímavý, omrknuli jsme Wolfiho minulost, která vrhá na jeho celkový příběh zbrusu nové světlo..