Myšlenky za volantem

Myšlenky za volantem https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453531/bmid_myslenky-za-volantem-IHk-453531.jpeg 5 1069 366

Kniha Marka Ebena Myšlenky za volantem představuje soubor sloupků a fejetonů, které vycházely časopisecky v letech 2014–2020. „Moje zkušenost s podobnými knížkami je taková, že se mi vždycky něco líbí a něco zase ne. A byl bych vlastně rád, kdyby v té knížce zbylo jen to, co se mi líbí, abych nemusel otravně listovat a přeskakovat to, co se mi nelíbí. Ale nikdy jsem neměl to srdce z knížky něco vytrhnout, připadá mi to barbarské. A proto je tato knížka ve formě kroužkového bloku, protože z bloku člověk vytrhne list jako nic a nemusí se trápit. Pokud někomu po přečtení zbudou jen desky, velice se omlouvám.“... celý text

LenkaKa
25.09.2021 4 z 5

Milé pohodové čtení, humor Marka Ebena mám ráda.

Anajkaa39
25.09.2021 5 z 5

Výborná kniha skvěle sestavené fejetony super

mončičák42
23.09.2021 4 z 5

Po přečtení mi zůstaly všechny stránky, což jednoznačně dokazuje spokojenost. Velmi milý humor pana Ebena, jak ho známe z televizních obrazovek. Chcete-li se zasmát , neváhejte sáhnout po této knížečce.

Chesterton
20.09.2021 3 z 5

[audiokniha]
Při vší úctě k Markovi, dost z toho trčí psaní na objednávku do časopisu a nouzovka v covidu. Špatné to jistě není, čeština nadstandardní, ale úplně mě to neuchvátilo. Byť jsem potkala i fajn a myšlenky a jsem tuze vděčná za dárek !!!
3/4

andrea7191
20.09.2021 4 z 5

Audiokniha. Pokud by to měl namluvit někdo jiný, než autor sám, bylo by to plitké, šedé a zbytečné. Na Marka Ebena jsem si musela počkat, než mu přijdu na chuť. Jeho smysl pro humor je tak zásadně milý a jedinečný, že ne každému se líbí. Ale co je naprosto nevyvratitelné je to, že to SAKRA umí. Nikdo jiný nemá takový "hodný" humor, jako on.

Evka27
16.09.2021 5 z 5

Milé a příjemné jako sám pan Eben.

SumýšIrena
12.09.2021 5 z 5

Stoprocentní esence pana Ebena. Nádherné, milé, úsměvné čtení. Je to oáza klidu a pohody v dnešním šíleném světě.

Annannas
10.09.2021 5 z 5

Milé počtení, plné lidského a velmi příjemného humoru. Doporučuji.

petula22
08.09.2021 4 z 5

Krátké, jednoduché kapitolky... Které nejen pobavily, ale za mě v lecčems vystihují i osobnost pana Ebena.

Nymfadora.T.
04.09.2021 4 z 5

Příjemné, milé, vtipné čtení na jeden večer, rozhodně to není na vytrhávání stránek. Ráda se k ní za čas vrátím...

Snoopi
28.08.2021 5 z 5

Marka Ebena si moc vážím. A tímto dílkem ukázal, že není jen "Pan moderátor", ale i fejetonista a glosátor par excellence. Několik jeho úvah jsem slyšela v rádiu a četla v časopisech, proto jsem se ihned rozhodla, že si jeho text pořídím v audioverzi, neboť mám ráda jeho hlas.
Rozhodně jsem neprohloupila - moje očekávání naplnil na víc než na 100%.
Líbí se mi jeho styl: nevtíravý humor, kultivovanost a bravurní práce s jazykem. Umí své postřehy patřičně vyšperkovat a nezapomene je korunovat velice vtipnou pointou. Navíc dokáže to, co mnohým bavičům chybí: je skromný a rozhodně se nikomu nepodbízí. Jsem zvědavá na jeho další tvorbu - myslím, že právě útvar drobné prózy mu sedne asi nejvíc.

gabra03
28.08.2021 5 z 5

Jedním slovem - úžasné!!!!

hapac
27.08.2021 5 z 5

Milý humor, krásný jazyk, ráda si to zopakuji jako audioknihu.

ivoiro
24.08.2021 5 z 5

Naposloucháno jako audiokniha při dnešní cestě z Prahy do Ostravy a zpět. Při některých částech jsem měl velké problémy s řízením auta - dostával jsem neskutečné záchvaty smíchu. A přitom ty myšlenky jsou naprosto logické.

Irsaf
23.08.2021 5 z 5

Klidně bych dala víc hvězdiček…
Tomu říkám humorná knížka…
Jako Audiokniha je vážně skvělá…

katka.oo
22.08.2021 5 z 5

Moc hezká kniha, milá, vtipná, slušná, pana Ebena mám ráda a s většinou jeho myšlenek souhlasím, a určitě bych žádnou stránku netrhala, nikdy.

certik003
20.08.2021

Milá oddechovka, psaná hezkou češtinou, která místy pobaví.

EL.ZA
17.08.2021 5 z 5

Krásný jazyk, opravdové, chytré, milé....Někdy jsem se rozesmála nahlas. Taky mám dva psy, naštěstí maličké.

edith79
16.08.2021 5 z 5

Tak jsem si lehla u bazénu na lehátko, nasadila sluchátka do uší a užila si skvělou audioknihu mého oblíbence Marka Ebena. Pěkné vyprávění nejen o autech a volantu. Tento všestranně nadaný člověk mě ani nemohl zklamat, to on prostě neumí.

Alma-Nacida
13.08.2021 3 z 5

Posloucháno jako audio poté, co knihu opakovaně chválila mamka. Já tak uchvácena nejsem, je to takové poněkud nijaké rozumování, nic proti ničemu. Myslím, že mi to moc dlouho v hlavě neutkví, taková oddechovka.

humor fejetony sloupky

Marek Eben
česká, 1957
2020  90%Myšlenky za volantem
1990  85%Brnkání na duši
2012  91%Na plovárně s Markem Ebenem
2015  97%Marek Eben a hosté Na plovárně
2006  72%Život sedmkrát jinak

Kniha Myšlenky za volantem je v

Přečtených1 465x