Myšlením k dlouhověkosti

Myšlením k dlouhověkosti https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171671/bmid_myslenim-k-dlouhovekosti-171671.jpg 4 5 1

Stárnutí nemusí znamenat jen zhoršující se paměť, úbytek životního elánu, nárůst tělesné hmotnosti a jiné obtíže. Začněte si užívat zralého života a prodlužte čas, který můžete v dobré kondici strávit se svými nejbližšími, a to tím, že se začnete řídit doporučeními uznávaného lékaře Daniela G. Amena. Jeho jednoduchý, a přesto zlomový program, který vypracoval na základě své mnohaleté lékařské praxe, vás naučí, jak: povzbudit paměť, náladu, pozornost a energii snížit riziko Alzheimerovy choroby i jiných forem demence jíst tak, abyste žili déle redukovat vnější známky stárnutí a vylepšit svou pleť léčit poškození mozku způsobená zraněním, mrtvicí, zneužíváním léků či působením vnějších jedů výrazně zvýšit šanci na dlouhý život a mladistvý vzhled Doporučení doktora Amena jsou určena všem, kdo chtějí udržet svůj mozek v co nejlepším stavu. Dají se aplikovat jako preventivní opatření v jakémkoli věku – a proto začněte ještě dnes!... celý text

Literatura naučná Zdravotnictví
Vydáno: , Práh

Use Your Brain to Change Your Age: Secrets to Look, Feel, and Think Younger Every Day , 2013

Ivaksa
14.12.2013 2 z 5

V této knize jsem se dozvěděla několik skutečně zajímavých věcí.Musím uznat,že léčení psychiatrických případů s pomocí skenů mozku je vlastně stejně logické jako léčení jiných tělesných nemocí na základě utz nebo rentgenu.
Zklamalo mě ale kolik balastu kniha obsahuje a jak je úmyslně výtisk nafouklý nekonečným opakováním již popsaného.Shrnování do dvaceti bodů na konci každé kapitoly a podobně.