Změňte mozek, změňte život: Fascinující pohled do lidské mysli

Změňte mozek, změňte život: Fascinující pohled do lidské mysli https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378204/mid_zmente-mozek-zmente-zivot-fascinuji-HjZ-378204.png 4 9 2

Mozek je hardware duše. Lidé se nemohou stát tím, kým by chtěli, pokud jejich mozek nepracuje správně. Na jeho fungování závisí, jsou-li šťastní, jestli se cítí úspěšní či nakolik se zapojují do společnosti. Díky specifické metodě trojrozměrného zobrazování získal autor velké množství informací nejen o tom, jak mozek funguje, ale také o možnostech, jak jeho výkon zefektivnit, a dokonce zabránit budoucím onemocněním.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika Věda
Vydáno: , Omega

Change your brain, change your life

Stanas513
31.01.2019 5 z 5

Zajímavé informace o mozku. Také chci mít zdravý mozek, ale silně pochybuji, že by mě na takové vyšetření někdo poslal bez zvláštní příčiny. Nezbývá, než dávat na sebe pozor, předcházet možným úrazům hlavy a žít zdravě.

janulka1310
03.09.2018 5 z 5

Dokonalá kniha, až skoro děsivá... Jednoduchou formou napsané celkem odborné informace o našem mozku a našem chování. Autor doporučuje i léčbu jednotlivých problémů, myslím, že se každý v něčem najde :)

Daniel Gregory Amen
americká, 1954
2007  83%Nikdy není pozdě
2011  84%Změňte mozek, změňte tělo
2018  78%Změňte mozek, změňte život: Fascinující pohled do lidské mysli
2013  76%Myšlením k dlouhověkosti
2015  80%Program DANIEL

Kniha Změňte mozek, změňte život: Fascinující pohled do lidské mysli je v