Můj nejmilejší suvenýr

Můj nejmilejší suvenýr https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460520/bmid_muj-nejmilejsi-suvenyr-fMB-460520.jpg 4 441 79

Moje plánovaná dovolená pro dva se nečekaně proměnila v osamělý výlet. Než abych se tím trápila, sbalila jsem kufry s pocitem, že týden v luxusním hotelu je přesně to, co potřebuju. Ale jako by jedna katastrofa nestačila, ocitla jsem se bez střechy nad hlavou, stejně jako stovky dalších lidí. Už to vypadalo, že místo vysněné dovolené budu spát na zemi v hotelové hale. Jenže pak jsem zaslechla, jak se jeden krasavec vydává za hosta, který dosud nedorazil, aby mohl využít jeho rezervaci. Když jsem se doslechla, že se jedná o dva pokoje, místo toho, abych ho prozradila, začala jsem dělat, že jsem jeho sestra. Tak začal příběh „Mila a Maddie“. Z bezvýchodné situace se náhle stalo dobrodružství. Můj falešný bratr mě několik dní prováděl okolím svého rodného města. Když nastal čas odjezdu, ani jednomu z nás se ještě nechtělo rozloučit. A tak místo toho, abychom se vrátili domů, vydali jsme se spolu na cestu autem. Z každé zastávky jsme si odvezli suvenýr na památku. Ale přestože to mezi námi jiskřilo, nikdy k ničemu nedošlo. Milo věděl, že se zrovna vzpamatovávám z rozchodu a nechtěl toho zneužít. Proto jsme se na konci výletu dohodli, že se sejdeme znovu za tři měsíce. Chtěla jsem se s ním znovu setkat. Ale když jsem se vrátila domů, realita na mě dopadla plnou vahou. A začala jsem se bát, že svého krásného neznámého ztratím navždy. Bude pro něj v mém životě místo? Nebo se vzpomínka na něj stane jen mým nejmilejším suvenýrem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

My Favourite Souvenir , 2020

Maruš.D
14.06.2021 5 z 5

Po dlouhé době u knihy brečím jak dítě. Brečím štěstím a závistí. Absolutně jsem nečekala něco takového! Proč je sakra Matteo jen knižní postava, když já ho potřebuji ve svém životě? Bála jsem se, o čem tak autorky budou psát, když v polovině knihy už to vypadalo, že za chvilku přijde konec, ale oni přesně věděly, jak nás napínat a co napsat. Musím říct, že mi vadilo, jak byla Hazel nerozhodná a vesměs si opravdu zahrávala s Bradym. Její všelijaké myšlenky se mi příčily s tím, co si myslel a jak jednak Matteo. I přesto se mi příběh velmi líbil. Je velmi romanticky, není jen o spoustě sexu a konec je jak vystřižené z dokonalého života. Jen doufám, že v životě poznám alespoň zlomek z toho, co mají naše (bohužel) smyšlené postavy.

Kešu1981
26.05.2021 1 z 5

První část byla super. Pak začala část druhá a...všecko špatně! Nechápu to. Najednou mi vadila ona a její myšlení, to jak nic neladí, vše je klišojidní, umělé a divné. Dokonce i konec byl divnej. Prostě ne,nevěřila jsem tomu a celé to bylo jedno velké zklamání.

2688
25.05.2021 4 z 5

Sladký příběh ještě ze sladším koncem ......
Co taky čekat od našich holek .

musivila
22.05.2021 5 z 5

Tak nevím proč, ale podle obálky a anotace jsem čekala děj zasazený do léta. A ono ne.
Jinak tyhle autorky jsou sázka na jistotu, jejich příběhy se mi skvěle čtou. Tentokrát je to více poklidnější, sladší a milejší, bez vulgarit, lascivních řečiček, drzých kravaťáků atd. Milo/Matteo je od začátku skvělý. Najdou se i vtipné momenty, třeba ananasový večírek neměl chybu nebo návštěva penzionu pana Wyatta s jeho zajímavým koníčkem a ještě zajímavější sbírkou v kredenci. První část knihy je určitě zábavnější, pak už se v tom jen plácáte společně s Hazel a čekáte na konec :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
„Někdy si člověk zlomený srdce nedokáže vyléčit sám. Ale může ho dát někomu jinýmu. Pak se pomalu zacelí, protože dotyčný vám pomůže zapomenout na zranění.“

ivetapl
21.05.2021 5 z 5

Aaaa!! Úžasný !!
Tohle duo je prostě Top! Miluji každou knihu od nich. Dohromady i zvlášť.

Maddie a Milo ️ Hazel a Matteo ️
Oba jsem milovala od prvních stránek.
Tohle je tak krásně napsané. Úžasně se to čte. Je to vtipné. Krásné. Romantické. Boží.

petusska01
21.05.2021 2 z 5

Nerada dávam týmto mojim dvom obľúbeným autorkám takéto nízke hodnotenie. Ale musím povedať, že k ich ostatným príbehom sa to ani nepribližuje. Všetko bolo v podstate tak ako má byť, postavy boli príjemné, zo začiatku dobrodružstva to bolo aj zábavné a napínavé ale potom už to šlo takpovediac dolu vodou, klišé striedali nudné rozpravy, otravný Brady a nerozhodná Hazel. Koniec bol sladký veru. Áno, príjemná oddychovka, ale tentokrát som mierne sklamaná.

lusitta05
18.05.2021 3 z 5

Priznám sa, že v polovici knihy som chcela prestať,ale som rada,že som vytrvala. Koniec sa mi páčil. Inak mám pár výhrad,ale v celku to nebolo až tak zlé,ako oddychovka môže byť. Ale čítala som lepšie.

Evka3814
18.05.2021 5 z 5

No co k tomu říct....tyto dvě ženský po hromadě je sázka na jistotu. Co kniha to romantická a pohodová pecka, rozhodně potřebuji další takové;) Hazel a Mattea jsem si hned zamilovala♡
PS: Ovšem za mě bych nepřemýšlela o návratu k chlapovi který by zrušil svatbu, by frčelll!!!

Majuš333
18.05.2021 5 z 5

Toto duo je vždy stávka na istotu :) Zbožňujem ich knihy, zatiaľ ma ešte ani raz nesklamali...
Ktorá z nás by nechcela takého Mila Hookera???

„Musí to cvaknout.“
„Cvaklo to?“ zeptala jsem se.
„Slyšela jsi to cvaknout?“
Pokrčila jsem rameny. „Ne.“
„Tak to necvaklo.“
Chytrák. „Myslíš si, že jsem ta největší blbka, co?“
Podíval se na mě a blýskl úsměvem. „Ne. Je to takový milý. Rád učím naprostý zelenáče, jako jsi ty.“

Raislin
17.05.2021 5 z 5

Příběh naprosto skvělý. Po delší době moc povedená kniha od autorek. Oba hlavní hrdinové byli sympatičtí. Četla jsem jedním dechem. Rozhodně stojí za přečtení!

Jenny46
17.05.2021 3 z 5

Kniha je slabší ...

MarKy95
16.05.2021

Bohužel zklamání - nedočteno.

LilluLong
15.05.2021 3 z 5

Nechcem pisat ze ma to úplne sklamalo, ale keby tento príbeh nebol takto dobre napísané tak to ani nedocitam. Nakoľko mam rada štýl i príbehy autorky davam 3* a vsetky jej predošlé diela uprednostňujem :)

Jeanine8
15.05.2021 3 z 5

Romantické, ale na poměry těchto dvou skvělých autorek, poněkud mdlé......

havrmoni
15.05.2021 4 z 5

Jak píše maafa když je nálada ....... Ano, u mě přetrvává již několik dní. Jelikož jsem posledních pár měsíců nové knihy kupovala, ale nečetla ( protože jsem maniak co s každou novou přečte znovu celou sérii) tak se mi teď nakupily knihy od těchto autorek. Takže jsem jela na vlně Vi a Penelope. Tak a teď k příběhu. První část mě neskutečně bavila. Ta druhá už tak ne. To rozhodování Hazel bylo trochu moc natažený. Jinak sladká, oddechová no zkrátka relaxační četba. Ale musím uznat, že číst jí o 20 - 30 let dříve asi by mě to moc nebralo. Já jsem se tomuto žánru totiž vyhýbala. Možná jsem tenkrát tušila, že realita je jiná a pád z oblaků může být tvrdý. :))

maafa
14.05.2021 4 z 5

Asi mám v tomto období tu správnou náladu na takový žánr, ale mě to padlo do noty. Samozřejmě, že je to vše takové pohádkové, ale která z nás by to zažít nechtěla:)?
Nejprve tak trochu dobrodružnou cestu s tajemným cizincem, pak trochu toho dramatu, a pak ten konec, na který všechny čekáme ?
Oba hlavní hrdiny, Mila a Maddie, nebo Mattea a Hazel, jak kdo chce:), jsem si hned oblíbila a fandila jsem jim. Fandila jsem jim i ,ať už si to konečně rozdají:)....a chvilemi jsem se i bála, že se nedočkám:).....

NikolaSkop
14.05.2021 3 z 5

Nebylo to nejlepsi dilo od autorem. Ale kniha me bavila. Jen si nejsem jista jestli se k ni jeste nekdy vratim. Takze tak..

Ketfl
14.05.2021 4 z 5

A mě se to líbilo. Začátek mi sice přišel trochu kostrbatý, ale jak se to rozjelo, tak to byla paráda. Zase skvělá jiskra mezi hlavními postavami, spousta srandy - jako promiňte, ale u ananas párty nebo z penzionu u Wyatta jsem málem padla smíchy. :-D Tentokrát to mělo i trochu prvky nadpřirozena a to já teda můžu. Ke konci se mi to drama taky jevilo už trochu protahovaně, ale nemůžu si pomoc, užila jsem si to. Četlo se to fakt dobře, takže jsem knihu zase slupla jak malinu. Pohodička pro pěkný večer. Spokojenost.

Petriii
13.05.2021 3 z 5

Ach jo,tak já nevím... Jejich knihy pro mě vždy byly zárukou dobře strávených, užitých chvil. Ale bohužel,tohle mě prostě moc nebavilo,stejně jako Drzý kravaťák.
První část byla strašně podobná knize Za hranicí nevinnosti. Už to mě dost zklamalo... Ale pořád se to krásně četlo a i oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí. Pak nastala druhá část a to už jsem jen četla ze setrvačnosti a potřeby knihu dočíst. Zbytečně moc to zase zamotaly. Nevím,vůbec mě to sakra neoslovilo... Nebýt tam tolik vtipných scén a průpovídek dala bych 2 hvězdy,což by mě vážně mrzelo. Tak aspoň něco příběh zachránilo a aspoň tedy 3*.