Můj nejmilejší suvenýr

Můj nejmilejší suvenýr https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460520/bmid_muj-nejmilejsi-suvenyr-fMB-460520.jpg 4 441 79

Moje plánovaná dovolená pro dva se nečekaně proměnila v osamělý výlet. Než abych se tím trápila, sbalila jsem kufry s pocitem, že týden v luxusním hotelu je přesně to, co potřebuju. Ale jako by jedna katastrofa nestačila, ocitla jsem se bez střechy nad hlavou, stejně jako stovky dalších lidí. Už to vypadalo, že místo vysněné dovolené budu spát na zemi v hotelové hale. Jenže pak jsem zaslechla, jak se jeden krasavec vydává za hosta, který dosud nedorazil, aby mohl využít jeho rezervaci. Když jsem se doslechla, že se jedná o dva pokoje, místo toho, abych ho prozradila, začala jsem dělat, že jsem jeho sestra. Tak začal příběh „Mila a Maddie“. Z bezvýchodné situace se náhle stalo dobrodružství. Můj falešný bratr mě několik dní prováděl okolím svého rodného města. Když nastal čas odjezdu, ani jednomu z nás se ještě nechtělo rozloučit. A tak místo toho, abychom se vrátili domů, vydali jsme se spolu na cestu autem. Z každé zastávky jsme si odvezli suvenýr na památku. Ale přestože to mezi námi jiskřilo, nikdy k ničemu nedošlo. Milo věděl, že se zrovna vzpamatovávám z rozchodu a nechtěl toho zneužít. Proto jsme se na konci výletu dohodli, že se sejdeme znovu za tři měsíce. Chtěla jsem se s ním znovu setkat. Ale když jsem se vrátila domů, realita na mě dopadla plnou vahou. A začala jsem se bát, že svého krásného neznámého ztratím navždy. Bude pro něj v mém životě místo? Nebo se vzpomínka na něj stane jen mým nejmilejším suvenýrem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

My Favourite Souvenir , 2020

Kristy.Seb
26.06.2022 4 z 5

Velmi milý příběh. Až obdivuji jejich trpělivost, než se na sebe vrhli. :)

Maggie686
14.06.2022 5 z 5

To byl krásný příběh. Určitě doporučuji.

Maky1505
27.05.2022 5 z 5

Nejkrásnější knížka kterou jsem zatím od autorek přečetla, příběh je tak kouzelný, budete to milovat.

adela2230
09.05.2022 5 z 5

Skvělý příběh, klasický od těchto autorek. Určitě nezklame, je tam jiný problem, než obvykle, což dodává nový impuls.

smejkalova.m
10.04.2022 5 z 5

Krásný příběh, vyvrbilo se to trochu jinak, čekala jsem, že se opravdu potkají až na Valentýna. Nicméně tahle kniha byla zase trefa. :) Hazel&Matteo

tanecnica
09.02.2022 4 z 5

Moje první kniha nového roku. Myslím, že jsem zvolila dobře. Příběh je plný romantiky, sexu, k tomu cestování a zážitky. Inspirace do dalších měsíců tohoto roku :-) Holky autorky spolu opět nezklamaly.

Slunečnice322
21.01.2022 4 z 5

Jedním slovem: Doporučuji!

Damonka12
08.01.2022 5 z 5

Tak tohle byla paráda, přečteno na jeden zátah. Ten zvrat v polovině knihy wow. Tahle kniha je přesně něco pro mě. Miluju ji. Doporučuju.

luzajickova
18.12.2021 5 z 5

Když jsem si vybírala knihu, tak jsem samozřejmě sáhla hned po Vi a Penelope, ony píšou úžasné příběhy. Velmi se mi líbilo, jak dobrodružství Maddie a Mila začalo. Nebudu tu psát jejich opravdová jména, nechte se překvapit, stejně až otevřete první stránku knihy, uvidíte pravé jméno Maddie. Obě postavy mi sedly okamžitě, i přesto že Maddie trvalo déle než si připustila své city. Milo byl zlatíčko, snažil se prožívat dobrodružství a rozesmívat Maddie. Vlastně si pomáhali navzájem, jelikož každý měl nějaký problém nebo blok. Dobrodružství do kterých se dostali, byli opravdu vtipná až kolikrát překvapivá nebo trapná. Též se mi líbilo, jak si z každého výletu vezli onen SUVENÝR.
Felicity mě nijak neoslovila, až nesedla. Stále Maddie tlačila do něčeho, co ona sama nechtěla, i když si to nechtěla připustit. Vědma, čili kartářka Zara, dávala nápovědy což byl oříšek a mě by to snad ani nenapadlo. Maddiin snoubenec...chápu to, ale zároveň nechápu. Nemá právo ji nutit do něčeho, co sama nechce (kdo četl snad pochopí). Mila rodiče jsem si zamilovala hned, ale u jeho matky to chvíli trvalo. Celkově mě kniha opět pohltila a konec, čili epilog, o pár měsíců později byl hodně dojemný, opravdu skvěle načasovaný a jsem ráda za to, co vše zahrnoval.

V.Marie
08.12.2021 4 z 5

Dost velká náhoda, ale proč ne? Možná se takové věci dějí :) romantika a Sazka na jistotu. Přečteno za odpoledne. Doporučuji

krevetka79
03.12.2021 5 z 5

Tyhle autorky prostě umí chytit za srdíčko, rozesmát naplno i rozbrečet.
Krásný příběh od kterého se nejde odtrhnout, dokud ho nezhltnete .

evik2710
02.12.2021 5 z 5

Pěkný příběh hezký se to četlo a pobavilo

Ralemo
30.11.2021 5 z 5

Knihy od těchto autorek nikdy nezklamou. Skvělá zápletka, nádherný příběh, peckově napsané. Přečteno na jeden zátah, nešlo se odtrhnout.

uminaa
28.11.2021 5 z 5

Tak to bola jazda Musím povedať, že takúto zápletku som teda nečakala. Veľká spokojnosť s príbehom

tittanie
24.11.2021

Autorky nezklamaly a podařilo se jim napsat docela vtipnou oddechovku. Akorát mi u těchto knížek začíná vadit, jak autoři protahují příběh, že nechají pár ještě rozejít. Všichni ví, jak to dopadne, ale oni ještě musí přidat třicet stránek. Tady to aspoň nemělo nějaký úplně blbý důvod.

pollyn
18.11.2021 3 z 5

Nesuď knihu podle obálky ;)
Vyplatilo se :))

petulkapeta
02.11.2021 5 z 5

„Vždycky jsem si myslel, že nejhorší věc, která se může člověku stát, je, když mu umře ten, koho miluje. Ale ztratit někoho, kdo ještě žije, je snad ještě horší."

,,Někdy si člověk zlomený srdce nedokáže vyléčit sám. Ale může ho dát někomu jinýmu. Pak se pomalu zacelí, protože dotyčný vám pomůže zapomenout na zranění."

Příběh o tom,že když potkáte lasku na prvni,zjistíte to až časem a nebo si to spiš uvědomite..Matteo a Hazel byly úžasný pár co měli chemii a jeji bývalý byl blb,ale to už tak u bývalých bývá :)

be_pa
01.11.2021 3 z 5

Při čtení ruší příšerný překlad. Kdybych neznala jméno autorky, myslela bych si, že se teprve učí psát. Strohé, popisné, občas dokonce "Když..., tak..., pak....".
Jinak by se mi příběh líbil. Jen ta Hazel ?! Mathew byl neskutečně tolerantní. Měsíce čekat, než Hazel dotrhá lístky kopretiny, aby se rozhodla :-).

wielka
29.10.2021 4 z 5

Pekny pribeh... aj ked ta nahoda je taka prilis vykonstruovana, ale ok. V druhej casti sa mi zdal dej natahovany, ale celkovo mi to az tak neprekazalo.
V tejto knihe som si vsimla, ze autorky vedia pekne popisat miesta - tie, cez ktore prechadzali Milo a Maddie.

lihate
22.10.2021 5 z 5

"Někdy si člověk zlomený srdce nedokáže vyléčit sám. Ale může ho dát někomu jinýmu. Pak se pomalu zacelí, protože dotyčný vám pomůže zapomenout na zranění.“

"Nic nekončí, dokud to neskončí."

Možná to bude tou neuvěřitelnou zápletkou, kterou autorky vymysleli, že je tahle kniha tak skvělá. Opět, přečteno strašně rychle a hrozně moc jsem se u toho bavila. Hazel i Matteo byli tak moc báječní, že jsem nechtěla, aby ten příběh někdy skončil.
Dlouho jsem si říkala, že kdyby to nebyla kniha, kdy už díky autorkám víme, jak skončí, asi bych byla hodně dlouho na vážkách. Nejprve se Bradly nezdál takový, jaký jsem si myslela, že je.
Občas mě dostávalo, jak moc hodný a milý byl Matteo. Jak starostlivý a pohotově pohodový on byl. Prostě kluk, kterýho si přejeme za život poznat každá! A ne, že ne.
Za mě opět plný počet. ️

„Vždycky jsem si myslel, že nejhorší věc, která se může člověku stát, je, když mu umře ten, koho miluje. Ale ztratit někoho, kdo ještě žije, je snad ještě horší.“

"Mnohokrát v životě prostě jdeme dál, protože máme pocit, že bez nás by se zastavil celej svět."