Mstitel

Mstitel https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99262/bmid_mstitel-E9W-99262.jpg 4 13 6

Příběhy tří mladíků, kteří se snaží zbohatnout na úkor jiných lupičů a podvodníků. Hlavou spolku je mladík z dobré rodiny, který vymýšlí, jak a koho připravit o peníze, získané nepoctivým způsobem. Jeho akce bývají vždy úspěšné a mladíkům se tak podaří získat dostatečné finanční zabezpečení. Láska k bezúhoným dívkám pak způsobí, že se všichni hrdinové po této epizodě vrátí k počestnému životu. (www.mlp.cz)... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Laguna (Proxima)

The Mixer

meadow
25.03.2024 3 z 5

Připadá mi to trochu, neaktuální, staré ale dalo se to odpočinkově číst.

Luigi1
26.09.2022 4 z 5

Pěkné čtení.

čef
20.12.2020 4 z 5

Sympatický padouch okrádá nesympatické padouchy a zažije hodně legrace i trochu napětí. Monotónní povídky spojené do jednoho celku se vcelku dají číst, jsou vtipné a dějově vynalézavé, což o to. Velká literatura to však není, takže se to výborně čte někde u vody za parného dne.

mariva
23.04.2020 3 z 5

Zklamalo mě, že jde o krátké příběhy a ne o souvislý příběh, i když postupně na sebe jednotlivé příběhy začínaly navazovat. Jednotlivé příběhy byly zábavné, ale mám raději více rozepsaný děj a ne když je na 2 - 3 stránky.

Selinute
17.07.2016 4 z 5

Příjemná oddechovka, ráda se k ní někdy vrátím.

Francoa
10.09.2013 4 z 5

V první třetině nic moc,ale pak příběh začal mít spád a docela jsem si aktéry v šibalství oblíbil a četlo se mi dobře.

Edgar Wallace
britská, 1875 - 1932