Moje první čítanka

Čítanka obsahuje pokračování příběhů malého Toma, s nímž se děti seznámily ve Slabikáři, dále pohádky (i dramatizaci), básně, hádanky a lidová říkadla z Čech a Moravy. Závěr knihy je věnován nácviku čtení některých slov (ta lze vystřihovat a volně s nimi pracovat). Učebnice se stala Nejkrásnější českou knihou roku 1993 a získala i Zlatou stuhu 1993....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290677/big_moje-prvni-citanka-0CY-290677.jpg 4.538

Kniha Moje první čítanka

Kontryhelka

Za mně krásná kniha a kresby Heleny Zmatlíkové mají své kouzlo.

Hoshi

Tohle je jedna z krásných knih, které máme doma v knihovně. Nenáročné texty pro začínající čtenáře, doplněné ilustracemi Heleny Zmatlíkové. Krásné, jednoduché, čtivé :3

Greenfingers
09.09.2020

Jiří Žáček a Helena Zmatlíková - to je kombinace přímo ideální! Oba mají mé plné uznání.

iiiccc
23.01.2020

Když mi bylo asi 6 let, přinesla mi maminka tuhle knížku, která patřila mezi vyřazené svazky ze staré školní knihovny, kde pracovala. Měla pravdu, že tohle ještě to sběru nepatřilo. Přečetla jsem to několikrát a patřila mezi moje oblíbené.

Richisa
19.03.2019

Druhá kniha přečtená s naším prváčkem. Pěkné obrázky i texty. Spousta básniček, krátkých pohádek a příběhů ze života malého Toma a jeho rodiny.

GaleW
18.03.2019

Bylo to super, moc jsme se s dcerkami nasmály

cz_lynn
05.10.2017

Při čtení synovi mě rušily chybějící čárky ve větách a neskloňování (5. pád). Tohle korektorům uniknout nemělo...

Briv
10.01.2016

Moc pěkné čtení pro děti. Snad všichni četli něco podobného.