Modrý adept

Modrý adept https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524984/bmid_modry-adept-65364f6f91b0e.jpg 4 58 6

Stilův život je bláznivé pendlování mezi dvěma světy. V technologickém Protonu je nevolníkem, který se snaží obhájit své právo na život soutěží ve Hře. Zatímco ve světě Fáze vládne magií. Ani v jednom světě však není v bezpečí. Kromě vítězství ve stále obtížnějších soutěžích musí získat lásku Modré paní, bojovat s drakem, objevit ničivou zbraň – a samozřejmě hledat ty, kteří se ho snaží zabít. A aby toho nebylo málo, čeká ho souboj na život a na smrt, při němž jsou mu jeho magické schopnosti k ničemu... celý text

Literatura světová Sci-fi Fantasy
Vydáno: , Triton

Book Two of The Apprentice Adept: Blue Adept , 1981

Jája92
27.12.2021 4 z 5

Druhý díl mě zaujal více nežli předešlý. Pozoruhodné bylo spojení magického a technického světa. Obzvlášť jsem se zaujetím četla jednotlivé popisy kol Hry Stilea a jeho soupeřů.

Mornau
10.07.2020 5 z 5

Adept je má nejoblíbenější série, již jsem ji četla 5x a je pro mne stále skvělá.

katkaq
02.08.2017 5 z 5

Originální a skvěle napsané. Díl byl o něco lepší než první. Přečteno jedním dechem a spokojenost.

Servacek
09.06.2016 4 z 5

Tenhle díl Modrého adepta je dobrý, poutavý a jako celá serie originální. Knihu jsem přečetl jedním dechem.

Verity
05.12.2014 5 z 5

Výborně napsaný kniha. Velice se mi líbilo spojení technické budoucnosti a světem fantazie. Vřele doporučuji.

šmudlík
04.02.2013 4 z 5

Tato kniha se mi velmi líbila, a to hlavně pro svůj originální a napínavý příběh. Všem kdo mají rádi fantasy ji dopuručuji.