Mládí v hajzlu 1-3

Mládí v hajzlu 1-3 https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323527/bmid_mladi-v-hazlu-1-3-kqs-323527.jpg 4 45 9

Nemilosrdně otevřený humor je rafinovaně založen na kontrastu dětské naivity a stereotypního světa dospělých. Nick je kluk s úžasnou schopností zaplétat se do nesnází. Všechny jeho vynalézavé a dobrodružné eskapády a intriky směřují zdánlivě pouze k jedinému cíli: Zbavit se potupného panictví a získat ženu svého srdce, krásnou a talentovanou Sheeni, jedinou „intelektuálku“ v Ukiahu. Když se Nickova rodina rozpadne, město hoří a všechny výpadovky blokuje policie, musí se tento rebelující teenager vyrovnat s ekonomickým strádáním, bezdomovectvím, „gulagem školství“, soutěživým otcem a počínající plešatostí. V průběhu toho všeho se neustále snaží přelstít „afektovaného debila“ Trenta Prestona, svého soka v lásce. Paradoxně na své spletité cestě dospíváním nachází především radost ze života a soucit – obojí velmi nakažlivé! Až budete číst tento velký komický epos náctileté úzkosti, buďte připraveni smát se nahlas. Doporučujeme všem, kteří přežili dospívání. První tři knihy o Nicku Twispovi v jedné!... celý text

declen
30.12.2022 5 z 5

Četl jsem to teda ve dvaceti, ale fakt jsem se bavil. Při čtení mě napadlo, že kdyby povinná četba ve školách obsahovala knihy typu Mládí v Hajzlu tak by se čtení nemuselo spoustě lidem zhnusit.

Pavčule
25.05.2021 odpad!

Dala jsem na doporučení a udělala jsem chybu . Tohle mě vůbec nezaujalo , na můj vkus moc pubertální .

Abroš
02.12.2020 5 z 5

Četl jsem to již dříve a s odstupem musím říct,že jsem se skvěle bavil.Knihy k pobavení a zvednutí nálady.Kupodivu jsem o dalších dílech ani nevěděl.

saxik07
13.05.2020 3 z 5

Četla jsem někdy v pubertě, bylo to tehdy jediné, co jsem byla ochotná číst :D Pamatuji si, že mě to bavilo ;-)

StarPopcorn
29.04.2020 5 z 5

Doporučuji přečíst tyto tři díly a dál si nekazit pohled na Mládí v hajzlu…Trojka by podle mě byla skvělý zakončení, ale holt autor toho asi ještě neměl dost…

lukas9608
01.02.2019 4 z 5

Tuto sérii knih jsem četl asi v patnácti letech a pamatuji si, že mě neskutečně bavila. Parádní četba pro tuto věkovou kategorii :)

čef
21.07.2018 5 z 5

Hrdina je pubertální, intrikářský a inteligentní hajzlík. Všechno mu sice nevychází, ale svojí láskou si je naprosto jist a pro ní udělá naprosto vše, bez ohledu na morálku a etiku. Humor většinou sice trochu třeskutý, ale anglicky suchý a situační plný děsivých a překvapivých gagů. Nuda se nekoná ani chvilinku a čtenář si jistě užije jako s nejlepšími díly tohoto oddílu literatury.

Mates84
30.11.2017 5 z 5

Na tuhle knihu jsem narazila asi ve 13ti letech na chate v bratrankove knihovne.No proste mazec:-))))

Jane100
22.07.2017 5 z 5

Kniha plná pubertální srandy:-) Ale moc se mi líbila, od srdce jsem ze zasmála. Payne je humorista každým coulem.