Mládí furt v hajzlu

Mládí furt v hajzlu https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135476/mladni-furt-v-hajzlu-135476.jpg 3 200 31

Mládí v hajzlu série

Scottovi je patnáct a dosud nepoznal slasti sexuálního života, což je samo o sobě důvodem k depresi. Teď se ale navíc jeho naprosto trapný otec (jinak též nechvalně proslulý rozvraceč pokojných životů Nick Twisp) rozhodne, že se s celou rodinou odstěhuje do Hollywoodu, kde se hodlá stát hvězdou vlastního televizního seriálu. Scott najednou přijde o všechny své kamarády a dostatečnou útěchou mu není ani život v luxusním sídle bratrance Tylera, bývalé hvězdy amerického fotbalu a nyní multimilionáře neustále obklopeného zástupy spoře oděných krasavic. Ke všemu seženou rodiče Scottovi brigádu – má otročit jako produkční v otcově pořadu. A tady objeví světélko v temnotách – krásnou Azuru, dceru filmové hvězdy a otcova dávného soka Trenta Prestona, která se uchází o roli v seriálu. Idylka ovšem vydrží pouze do chvíle, kdy se objeví Nickova velká láska z mládí Sheeni Saundersová se synem, pohledným a neuvěřitelně okouzlujícím Frankem. City rodičů mladých hrdinů se začínají opětovně probouzet a k tomu se ještě na internetu objeví kniha z pera jistého pochybného individua jménem Vijay Joshi, která odkrývá řadu nepříjemných tajemství z jejich minulosti. A že je opravdu co číst. Zkrátka jeden průšvih za druhým. Má-li Scott konečně přijít o panictví, získat ženu svého srdce a dobýt světovou slávu, bude muset nasadit veškerou pověstnou twispovskou vynalézavost.... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: ekniha , Jota

Son of Youth in Revolt: Diaries of Scott Twisp , 2011

jarka7671
13.02.2015 4 z 5

Překvapivě - po předposledním dílu překvapivě - zábavné, i když trochu náročné na orientaci v postavách. Nick to není, ten je ostatně jen jeden, ale Scotty je důstojný pokračovatel. Po letech opakovaného čtení předchozích deníků pro mne novinkový a příjemně sentimentální výlet mezi Twispy.

kytikyti
06.11.2013

Teda, čekala jsem průsery. Pořád jsem si říkala, kdy se to konečně zvrtne a ono nic. Spíš taková sentimentalita a dívání se do minulosti. Intriky byly super, ale kde jsou ty časy, kdy se Nick převlíkal za holku.

kolodze
08.10.2013 3 z 5

Já bych to úplně neodsuzoval.Na první díly to sice nemá ale je to o dost lepší než předchozí díl.Ten už fakt težce zaváněl samovykrádáním ale tady byl celkem slušnej příběh a jako tečka to nebylo úplně špatné.

Milan Buršík
07.07.2013 5 z 5

Důstojné zakončení série, jinak asi nic víc. Obecně si myslím, že je to povedenější než šestý díl, ale pro mě prostě Mládí v hajzlu skončilo pátým dílem, kde mě bavil hlavně skvěle napsaný konec knihy.

Hodnotím teď celkovou sérii a prostě si nemůžu pomoct, musím dát plnou!

motoplanet
17.03.2013 4 z 5

Po sérii mládí v hajzlu, kterou miluju a která v podstatě ovlivnila i mé dospívání je tato kniha to co jsem hledal. Děj je dost podobný tomu, na co jsme od Payna zvyklí. Nicméně i tak dokázal vnořit do děje nové prvky intrikářství a rozšířit příběh o mnoho postav. V tomto díle se konečně mluví i o hrdinovi počáteční série, Nicku Twispovi. Ten zde vystupuje jako otec Scotta. Pro mě je to po drobném zklamání s Americkými Kráskami opět kniha, ke které se později znovu vrátím a u které jsem zavzpomínal na časy kdy jsem četl mládí v hajzlu od rána do večera. :)

w3s
10.02.2013 2 z 5

..trochu napínavé, trochu infaltivní...dočetl jsem až do konce :)

Allka
05.02.2013 4 z 5

Takové nostalgické ohlédnutí za úspěšnou sérií, kterou jsem milovala. Celá kniha se nese spíše v sentimentálním než vtipném duchu a první polovina se dost vleče (aby se pak druhá pro změnu hnala do cíle jak splašená kobyla). Přesto mě to docela chytlo :)

mautina7
15.01.2013 3 z 5

Motivy se nám trochu opakují z předchozích dílů, nicméně odpočinkové čtení je to dobré :)

N10Tikky
27.12.2012 2 z 5

Kdyby to byla první kniha a neznal jsem předešlé, tak bude hodnocení asi o * vyšší. Ale takhle mě napadají jen dvě slova... "nuda" a druhé je vlastně otázka... "proč?"

Linnhe
06.09.2012 4 z 5

Jakobych četla o něco nudnější verzi života Nicka Twispa. Místy vtipné, ale první díly u mě zatím jednoznačně vedou. Vyskutuje se tam velké množství postav, ale na začátku je vypsáno kdo je kdo, to se docela cení :-)

Tazz1
11.08.2012

Tuhle sérii jsem hltal jako náctiletý středoškolák...přemýšlím, zda si coby 30ti letý koupit tenhle pokračující díl nebo zda to už pro mě budou vyhozené peníze.