Profesor Sympaťák

Profesor Sympaťák https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484546/bmid_profesor-sympatak-WvR-484546.png 4 481 105

Mistři lásky série

Ambiciózní knižní redaktorka Asha Tateová je beznadějná romantička. Navzdory svým vlažným zkušenostem s muži pevně věří na mdloby, vzdychání a nekonečnou lásku spřízněných duší. Jistě, sex je fajn, ale ona se nikdy nenechala vést svými zvířecími pudy. Až do této chvíle. Když Asha narazí na spalující instagramový feed člověka, který si říká Profesor Sympaťák, poprvé v životě propadne touze. Nejenže musí rozdýchávat pohled na žhavé umělecké fotky Profesorova vyrýsovaného těla, i jeho rozervaná poezie o ztrátě pravé lásky promlouvá přímo k její duši. Asha zoufale potřebuje najít bestseller pro své skomírající nakladatelství a ví, že Profesorovy literární schopnosti a miliony věrných fanoušků by mohly být záchranným kruhem, který její nadřízení potřebují, aby se celá společnost neutopila v dluzích. Ale ještě než zaschne inkoust na nakladatelské smlouvě, uvědomí si, že udělala příšernou chybu... Nenechte si ujít tento strhující nový román od autorky mezinárodního bestselleru Bad Romeo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Professor Feelgood , 2018

MAU256
04.06.2022 5 z 5

Ach. Tak tohle bylo krásné. Jak jednoduché by bylo, kdyby se vyslovilo pár slov. Jake jich napsal tolik, a to jen kvůli jedné pravé lásce. Zamilovala jsem si Jakea i Ashu. Jsem ráda, že zde byla i Eden a Paul a všichni ostatní.

Pár vteřin na mě zírá, jako bych si pospojovala všechny tečky, ale stále neviděla celý obrázek. "Ty básně nejsou falešné, jsou přímo od srdce. Všechny emoce v nich jsou opravdové. Jen jsem je nepsal o Ingrid." Zhluboka se nadechne. "Psal jsem je o tobě."

Doporučuji všem romantickým dušičkám ...

ZapisnikTerky
30.05.2022 4 z 5

Rozhodně lepší než první díl série. Nemohla jsem přestat číst a hlavní hrdiny jsem si zamilovala. Asha mi docela sedla a Profesor byl dobře tajemný. A pak přišel zlom, který jsem si super užila.

ardeas
29.05.2022 4 z 5

Rozprávka o princezne, ktorá našla svojho princa. Je to klišé, ale ten štýl podania je super. Ashu som zo začiatku nemlaa veľmi v láske, kvôli všetkým jej manierom, ale je super ako ju pán profesor usadil :D ten kontrast s jej materiálnym životom a jeho jednoduchosťou, kde na veciach nezáleží, lebo najdôležitejšie je aj tak úplne iné, ma proste dostal. Rozhodne oveľa lepšie a reálnejšie ako prva kniha, aj keď je to len "rozprávka" ;)

milst
27.05.2022 5 z 5

Úžasné, krásně napsané, kniha od které se nedá odejít. Včera jsem přečetla první díl Pan Romantik, dnes druhý díl a ten se mi líbil ještě víc. Autorka má skvělý styl.

manasx
26.05.2022 4 z 5

Velice mě baví autorčin styl a plynulost vyprávění. První díl se mi líbil více tím hlavním nápadem - a už tam byl konec předvídatelný. Tady toho bylo předvídatelného více, ale co... byl to super relax, shltla jsem to, nemohla jsem to odložit a i to dojetí na konci přišlo. Pohádka pro velké holky, u které se parádně odpočívá.

P3_tis
25.05.2022 5 z 5

Od nenávisti k lásce… jak tenká hranice to může být? Některé části byly celkem predvídatelné, přesto je to krásný příběh. Řekla bych i lepší, než první díl. Konec mě skutečně dojal a slzička ukápla…

Janík511
24.05.2022 3 z 5

Ach jo, jalovy děj o ničem, který mě dost nudil. Těšila jsem se na zajímavou knihu a po delší době špatně psaná kniha, která ničím nezaujme. Vůbec nechápu její vysoké hodnocení. Za co?

michaela5515
24.05.2022 5 z 5

Jacob mě dostal. Totálně. Asha mě trochu štvala, ale nebylo to tak hrozné. Moby nejlepší :D příběh o tom, jak silná může láska být...

Tevik
23.05.2022 5 z 5

Prostě krása, krásně napsáno, krásně se čte a není to preslazené, krása

kacenka6144
20.05.2022 4 z 5

Tenhle díl mi připadal o něco lepší, i když je to pořád pohádka pro dospělý ženský. Asha byla možná míň na ránu než její sestra, ale už jsem taky kolikrát skřípala zubama. A pak přišel konec, který mě totálně rozsekal. A nesmíme samozřejmě zapomenout na kamarádku Joanu. Zajímal by mě i její příběh. Třeba se ho někdy dočkáme.

Raislin
19.05.2022 4 z 5

Jak jsem psala u prvního dílu, platí i na tento. Prostě taková "pohádka", která nemá s realitou nic společného, ale je hezky napsaná a čtivá. Na odreagování a zasnění úplně ideální.

Ella161
19.05.2022 5 z 5

Ježíši! Ještě nikdy se mi nestalo, že by se mi líbila druhá kniha v sérii! Vždy to byla ta první, ale v tomhle případě tomu je jinak. Věřte mi, když Vám říkám, že tenhle příběh je naprosto DOKONALÝ!!! Prosím, jestli váháte nad koupí, tak si ho kupte! Přísahám, že nezklame. Hm… já se do té knihy a hlavně do těch postav asi fakt zamilovala Už teď vím, že tahle “recenze” bude stát za nic, protože nedokážu napsat nějakou smysluplnou recenzi na něco, co se mi opravdu tak líbí a chytlo za srdce.

Dámy, Jack byl prostě zlatíčko. Každá z Vás si ho zamiluje. To Vám slibuji. Bylo tak krásné číst o jeho pocitech. Bylo hezké, že se nestyděl dát najevo, jak hluboce ho to všechno zasáhlo. Bylo úžasné se ponořit do jeho nitra. Já ho snad ani nedokáži popsat, protože on byl tak skvělý! Ze začátku působil takovým nemilým dojmem, ale přiznejme si… kdo nemá rád takové ty drsné týpky, které své pravé já jen schovávají za touhle maskou, aby jim už nikdo nemohl ublížit? On byl totiž tak milující, upřímný a laskavý. Nejvíc se mi líbilo, že jsem se občas v něm tak moc viděla. Chápala jsem všechno ohledně toho psaní i spoustu jiných věcí, které jsme měli společné. Možná proto mi tak přirostl v srdci. Občas jsem v něm viděla sebe samu. Ash měla takové štěstí, že ve svém životě měla zrovna jeho. Každé z nás bych přála jednoho takového Jacka, který by nás miloval celým svým srdcem a pro kterého bychom byly celý jeho svět.

Uznávám, že konec byl celkem přeslazený, ale přiznávám, že jsem u něho brečela jako želva. Jako vážně. Ani jsem si to moc neuvědomovala. Ale to pomyšlení, že jejich příběh opravdu skončil dobře, po to všem… to mě vážně zahřálo u srdce. Měla jsem za ně obrovskou radost, i když je mi samozřejmě jasné, že jsou to jen fiktivní postavy. Jenže pro nás čtenáře zas tak úplně ne, že? Jejich příběh je vážně kouzelný, přísahám. Já vím, že takových je plno, ale tenhle je prostě něčím výjimečný, jedinečný…

P.S. Bylo skvělé, že se v knize objevovali Paul i Eden z minulého dílu. Tohle mi vždy vykouzlí úsměv na tváři a to čtení hned zpříjemní.

narisa
17.05.2022 5 z 5

(SPOILER) Tak tedy to bylo něco. Čteno jedním dechem. Rozhodně se mi to líbilo více než první díl. Jake je pro mě jasná volba. Ale Asha mě dost štvala, jednak Derekem, ale hlavně svým popíráním a nechápavostí. Vždyť přece bylo jasné o kom Jake píše už od té chvíle, co vyšlo najevo, že je profesor sympaťák. Líbily se mi jeho verše a vlastně celá jeho postava. Jeho instagram bych četla hned. Dost mě štvalo, jak ho Asha zazdila.
Dvě třetiny knihy pro mě byly naprosto úžasné. Ten konec trochu drhnul. Opět se potvrdilo, že komunikace je důležitým základem každého vztahu.
Moc bych si chtěla přečíst knihu, kterou Jake napsal.
Rozhodně doporučuji.

havrmoni
09.05.2022 5 z 5

Tohle se mi líbilo více než první díl.

V.Marie
05.05.2022 4 z 5

Prvních 50 stránek jsem četla asi dva dny, kdy jsem se k tomu vracela a přemlouvala se ke čtení, ale zbytek byl super nášup :)

petulkapeta
05.05.2022 5 z 5

Joanna se na něj soucitně podívá. „Vždycky existuje na děje, že vám to vyjde. Přece ji milujete, ne?“
To ho zarazí. ,,I kdyby ano, nezáleží na tom. Je jedno, jestli někoho milujete, nebo ne. Rozdíl mezi nebem a pek lem spočívá v tom, jestli vaši lásku opětuje. Pokud ne, tak s tím nemůžete udělat vůbec nic. Můžete si jen spakovat srdce a jít dál."

Život mi dal Jakea a pak mi pošeptal, že když ho budu milovat, ztratím ho. Nebo sebe. Nebo nás oba. A nej větší ironií je, že tím, že jsem se před tím snažila ochránit, jsem to celé zavinila.

A taková je pravá láska. Neznamená to být tak do konalí, že nikdy nepoznáte žádné trable. Znamená to po chopit, že žádný problém není tak velký, abyste ho společně nedokázali překonat.

Je jak ja si ty dva zamilovala,stejne jak oni a jejich nenávist,laska,nenávist,laska..Pro mě delší nádherný příběh a nemůžu se dockat až vyjde ten posledni o Tobim.

Ketfl
02.05.2022 5 z 5

Pan Romantik se mi možná zdál o krapet lepší, ale i tento díl je za mě naprosto skvělý. Je to skvěle napsaná romantika se sympatickými hlavními postavami. Příběh byl sice předvídatelný a nebylo tam nic zas tak nečekaného, ale četlo se to fakt skoro samo. Moc jsem si to užila a doufám, že o této autorce ještě brzy uslyšíme.

hana1039
01.05.2022 5 z 5

Protože je čas lásky, tak je příhodné, že čteme romantické knížky, mi se líbily oba dva díly, v obou je o hledání a hlavně o uvěření, že láska je skutečně pro každého a když už ji najdete, tak musíte najít způsob jak si ji udržet...

moma08
01.05.2022 4 z 5

Abych řekla rovnou, tak první díl mě zaujal určitě více, dám stejný počet hvězd, ale to je proto, že nemůžu dát půl hvězdy dolů.
Nemohla jsem se ze začátku nějak začíst, prvních cca 50 stran jsem si říkala, cože? No a potom to už byl pěkný sešup, kdy jsem jí nemohla ani odložit.
Bylo to pěkný romantický příběh.

DeniCod
01.05.2022 5 z 5

Velmi úžasný jako první díl, možná se mi o trošičku líbil vic jako Pan Romantik. Jake mi byl sympatický hned od začátku. Na Ashu jsem se těšila už od první knihy. Určitě se řadí mezi moje top knihy za tento rok :D

Leisa Rayven
americká, 1980