Miluj svůj život

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Své tělo můžete uzdravit tak, že vydáte pozitivní energii při práci se svou myslí. Autorka vysvětluje, jak limitujeme své myšlení a názory a tím vytváříme ve své hlavě zárodky a příčiny nemocí. Kniha nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nám dovolí prožít kvalitnější a hodnotnější život. Myšlenky a slova, která vyslovíme, náš život totiž tvoří. Deváté české vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324662/big_miluj-svuj-zivot-FU1-324662.jpg 4.2779
Žánr:
Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika, Zdraví

Vydáno: , Pragma
Originální název:

You Can Heal Your Life, 1984


více info...
Nahrávám...

Komentáře (161)

Kniha Miluj svůj život

martiline
21. února

Na tuto knihu velmi ráda vzpomínám a mám ji v knihovničce ... celou ohmatanou, přečtenou snad stokrát ... hodně mi pomáhala.
Vlastně si ji nosím v sobě napořád ... ještě jsem k ní řadila knihy od Shakti Gawain - Tvůrčí představivost a Život ve světle. Knih s podobným tématem jsem četla na stovky, ani je nedokážu vyjmenovat ... Zajímalo mne v osmnácti (devadesátá léta) vše o okultních vědách, o astrologii, o tajemství myšlení, o tajemství života ... a až samotným životem jsem poznávala, jakou hlubokou pravdu v sobě Miluj svůj život má ...

Petulečte
26. ledna

Knížku jsem četla dlouho, po malých kouskách, abych dokázala postupně zpracovat všechny myšlenky a návody. Pomohlo mi to posunout se zase o kousek dál a mít se víc ráda. Moc doporučuju!


dzejkbeltygros
09.09.2022

Vždycky jsou dvě skupiny. Jedná, která tomu věří a druhá, která tomu nevěří. Jde o to probudit svou mysl, zdravý selský rozum, vrátit se zpět k přírodě, k sobě. Když někomu shrneme jen v bodech, že má být pozitivní, má se mít rád atd., tak nad tím většina lidí mávne rukou, protože buď nedospěla do toho bodu, kdy si uvědomí, co je v životě opravdu důležité, nebo jim prostě nestačí jedna věta. V této knize je všechno rozebráné hodně dopodrobna, je zde i několik příkladů, a já musím konstatovat, že díky ní se mi vážně v životě začalo dařit mnohem víc. Ve vztazích, v práci i celkově v životě. Děkuju za ni!

nemluva
09.08.2022

Překladu Jany Žlábkové z nakladatelství Pragma bych dal za převod do českého jazyka čtyři mínus a knihy v tomto překladu rozhodně nedoporučuji! Miluj svůj život je výborná kniha v původním překladu Evy Klimentové a Lucie Vidmarové z nakladatelství Radost. Je to obrovský rozdíl. S touto původní knihou se opravdu výborně pracuje a je velmi srozumitelná. Afirmace v ní fungují a člověk je může vzít za své. Knize a staršímu překladu dávám jedničku s hvězdičkou, dokáže to člověka posunout o mílové kroky kupředu v osobním rozvoji. Je faktem že takovéto knihy musí překládat někdo s určitou mírou duševního rozvoje, aby je dokázal do jiného jazyka převést ve funkční formě. Netvrdím že překlad Jany Žlábkové je vyloženě špatný ale prostě nefunguje, často je nesrozumitelný, nepůsobí autenticky a upřímně. Texty které jsou určeny k tomu aby si je člověk opakoval jsou kostrbaté a těžko srozumitelné. Knihu z nakladatelství Pragma jsem dostal do ruky nyní a budu ji vracet, koupím původní vydání z nakladatelství Radost. Nakladatelství Pragma a paní Žlábková udělali ze skvělé - jedinečné knihy podprůměrnou. Je to nepochopitelné když tu už existoval překlad který je možné označit za výborný.

palladium
05.08.2022odpad!

Kniha mě vůbec neoslovila, mluví pro mě podivným jazykem. Chce abych věřil, neříká proč. Chce abych měnil své myšlenky bez nutné práce na svém nitru, ale to je podle mě nefunkční. Důležitá je změna v podhoubí, na základě kterého se myšlenky vytváří. Jde především o práci se stíny atd. Toho se kniha nedotýká, z mého pohledu je povrchní a jejím čtením se lidé nasměrují na špatnou cestu. Řekl bych, že čtením té knihy se člověku doslova snižuje IQ. Na konci výčet nemocí a čím jsou údajně způsobené. Kde se vzal? Možná je to dobré, když někdo nebere knihu vážně a bere ji jen jako jakýsi myšlenkový fantazijní výplod vhodný pro možnou inspiraci. Já takovému stylu nerozumím, neoslovuje mě.

Lerksany
25.07.2022

Příjemná kniha jak vzhledem tak textem. Je plná inspirace, jak si zlepšit život a jak se mít rád.

luczi
18.07.2022odpad!

Vše již skvěle shrnul uživatel Antis. Soubor líbivých jalových mouder, která přežvýkávají stále dokola tytéž bludy.

zbožňuju_knihy
16.07.2022

Mám ji doma roky a když mě něco zlobí, vždy se ze zajímavosti podívám s čím to souvisí po té duchovní stránce.

1 ...