Na druhý pokus

Na druhý pokus https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477492/bmid_na-druhy-pokus-Nx8-477492.jpg 5 767 173

Tristana Milese jsem poznala na jednání, při němž se snažil převzít mediální společnost – moje dědictví po zesnulém manželovi. Tristan je bohatý, mocný – a taky arogantní a naprosto nesnesitelný. Nenávidím ho každou buňkou svého těla! Tak proč je, ksakru, tak neuvěřitelně přitažlivý?! Jen tři dny po zmíněném mítinku mi nečekaně zavolal – a pozval mě na rande! Samozřejmě bych radši umřela, než bych se sešla s chlápkem, jako je on. Ačkoliv musím uznat, že mi to docela polechtalo ego. Hlavně ten moment, kdy jsem ho odmítla! Jenže teď, o šest měsíců později, jsem se vypravila na konferenci do Francie, a co čert nechtěl – jedním z přednášejících je on. Příšerný, odporný, samolibý Tristan Miles! Až na to, že zatím není ani příšerný, ani odporný ani samolibý. Naopak, je překvapivě okouzlující a vtipný, a když se na mě podívá, navzdory svému přesvědčení se celá chvěju… Já se jím ale nedám uchvátit. Je to jenom sukničkář v nažehleném obleku. A já jsem zas jen vdova se třemi neukázněnými kluky na krku… Bože, ať už ta konference skončí! Každý totiž ví, že Tristan Miles vždycky dostane, po čem zatouží – a právě teď zatoužil zrovna po mně!... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Takeover , 2020

0197
09.08.2023 5 z 5

Tak tento příběh se povedl. Vlastně se povedl úplně nejvíc jak mohl. První díl ze série mě bavil, ovšem tento? Dokonalost a naprosto perfektní čtenářský zážitek od začátku až do konce.

Hned z kraje vypíchnu, že tu máme ovdovělou ženu se třemi dětmi, která je o pár let starší než její protějšek. To se málokdy vidí. Dále zmíním humor, protože jsem se tolikrát tak nahlas smála a dvakrát mi tekly slzy :-).

Tristan byl dokonalý. Bez debat. Nádherná tvářička, vypracované tělo a šmrncovní účes. Ovšem to, co skrýval za atraktivním zevnějškem bylo několikanásobně krásnější. Laskavý a milující. Vtipná, hravá a něžná povaha. Bože.

Claire to neměla doma ani v práci jednoduché. Cítíte její smutek, to jak váhá, protože se domnívá, že zrazuje manžela. Myslela, si že se k sobě nehodí, ale oni se hodili. Tristan ji dával najevo, jak je krásná, protože po dětech na sobě viděla nějaké ty nedokonalosti. No, kdo by si ho nezamiloval?

Už od začátku přeskočila jiskra. Ve Francii se hlavně Claire pořádně odvázala a vidno, že ji to prospělo. Možná se to seběhlo rychleji, ale chemie tam byla, tak že v pohodě. Ovšem to, co přišlo na řadu později. To byla jízda. Tristan vs. děti. Číst ty kapitoly z jeho pohledu, to byl koncert. Opravdu. To nemělo chybu. Každé dítě Claire mělo jinou povahu a Tris na každého musel jinak. Když jsem v závěru četla, jak ho vnímali a jak jim přirostl k srdci, nešlo neuronit slzu.

V knize byly vybalancované vtipné a smutnější chvíle. Hlavně na konci to byl doják. Naštěstí se to rychle vyřešilo, tak mi to vyhovuje. Převažoval ale vtip. Úplně poslední stránky byly balzám na duši. Sice trochu zrychlené, ale co. Pátý díl v této sérii obsahuje epilogy pro všechny páry a já neodolala a pročítala jsem si komentáře na goodreads, abych věděla, co ty dva bude čekat, i když je jasný, co se tam bude řešit. Erotika se také vydařila a byla snad ještě žhavější než v předchozím dílu. Jedna z nejlepších knih letošního roku.

_Brunetka_
30.07.2023 5 z 5

Tak do téhle knížky jsem se do slova a do písmene zamilovala. O autorčině senzačním stylu psaní už jsem tu básnila, takže to teď jen nenápadně připomínám. Příběh si mě získal od samého začátku a každou další stránkou mi dával důvod k tomu, proč bych ho měla mít raději. Námět se mi líbil tak nějak víc než u zbylých dvou dílů, protože mi zabrnkal na jistou emocionální strunu a tím nabyl takovou přidanou hodnotu. Hlavní hrdiny jsem si extrémně oblíbila. Claire byla takzvaně od rány a Tristan? Nejradši bych si vyhlídla ten správný moment, kdy ona nebude koukat, ukradla ho a nechala si ho doma. Bezkonkurenčně můj nejoblíbenější bratr. K srdci mi dost přirostli i synové Claire. Mám navíc takový svůj subjektivní vnitřní pocit, že tady to nebylo ani tolik o sexu (ale těch scén je tu dost a opět jsou skvělé, nebojte). Řeší se tu temnější téma ztráty blízkého člověka a vyrovnávání se s ní, o to horší to je, že to poznamenalo děti, které si teď k sobě musí pustit někoho nového a za to má právě knížka spoustu plusových bodů. Moc se mi líbily právě vztahy mezi postavami a v další řadě také samozřejmě romantická linka, kde to mezi hlavními hrdiny viditelně jiskřilo a nebylo pochyb o tom, že se k sobě hodí. Tohle dílko mi zase slušně pocuchalo nervy a emoce. Občas se objevil vztek, ale nejčastěji jsem se pohybovala mezi dvěma extrémy neskutečným dojetím a nekonečným smíchem (že tu těch scén s Tristanem a dětmi bylo). Z konce jsem se oficiálně zbláznila štěstím. Vám tuhle knížku můžu doporučit všema deseti a pokud by na vás všichni bratři Milesovi snad byli příliš, dejte šanci alespoň Tristanovi, prosím.

Čtenářka368
11.07.2023 3 z 5

Ze 3 knih od autorek bylo tohle jediné ala staré harlequinky. Žena se třemi dětmi, utahaná, smutná, v zoufalé pracovní situaci a svobodný bohatý krasavec. Kdo chce prince na bílém koni, ma ho mít. Mně to malinko nudilo.

Kekik
04.07.2023 4 z 5

Tak i mě druhý díl bavil více než první. Sice to stále ještě není na plný počet, ale rozhodně jsem si čtení užila. Příjemná oddychovka. Tristan je miláček, jak jinak. Claire jsem občas chtěla "proplesknout". Některé situace byly spíše trapné, než úsměvné, ale tak už to v tomto žánru bývá. Na třetí díl se těším. Kdo je výtvarnice je jasný. Tedy doufám.

Bergerac16
03.07.2023 5 z 5

(SPOILER) Ze začátku jsem si nemohla odpustit podezření, že se autorka snaží tlačit na pilu a řemeslně psát to, co platí na její obvyklou cílovou skupinu. Říkala jsem si, že autorce na ten lep prostě nesednu, navíc když sem tam použije nějaké románové klišé jako třeba že francouzsky mluvící muž je děsně sexy nebo zmínky o Nadsamci, které mi vždy vadí.
Potom jsem to vzdala, jelikož mě oba dva neskutečně bavili! Miluju, když během čtení vybuchnu smíchy a tady to bylo každou chvíli! Asi jo, autorka kapku používá osvědčené řemeslo, ale má to šťávu, funguje to! Ještě jsem nikdy nečetla tak přirozené postelové rozmluvy okořeněné tak úžasným humorem dvou naprosto zdravě sebevědomých lidí! Jejich vzájemné sbližování má svůj postupný vývoj a provázejí ho potíže, které jsou velmi lidské. Podíl erotiky, vtipných dialogů, romantiky, rodičovských a partnerských problémů v neskutečné výtečně podařeném poměru!!! :-)

Janulkaxxx
19.05.2023 5 z 5

Tahle kniha se mi libila ze vsech tri nejvice. Tristan byl pohodovy a sympaticky a oblibila jsem si ho uz v prvnim dile. Jeste ted se usmivam kdyz si vzpomenu na prvni setkani s detmi :-D. Ale taky jsem stale dojata jak snimi navazal skvely vztah. Bylo to super.

Knihochod
19.05.2023 4 z 5

Po prečítaní prvej časti som sa na druhú celkom tešila, nakoľko mi viacerí tvrdili, že je rozhodne lepšia, ako už spomínaná jednotka. A mňa teší, že môžem povedať, že to rozhodne lepšie bolo.

Tristan mi bol rozhodne sympatickejší a ani mi neprišiel taký prehnane toxický a panovačný, než jeho starší brat Jameson. Claire sa síce miestami nesprávala práve vhodne na svoj vek, ale to sa asi s človekom stane, keď po piatich rokoch obnoví svoj sexuálny život (neviem, iba hádam).

Veľmi cením, že to tentokrát nebolo iba o tom jednom jedinom. Samozrejme, keďže to do tohto žánru patrí, je tam toho hojne, no konečne dostali priestor aj iné pocity a emócie, nie len živočíšna potreba niekoho brutálne pretiahnuť až do bezvedomia.

Priznám sa, že som sa v určitých momentoch aj schuti zasmiala a to teraz nemyslím v zlom slovazmysle. Absolútne som nečakala, že v knihe tohto žánru bude aj čosi vtipné (okrem kvetnatých pomenovaní pohlavných orgánov aneb vitaj, kúzelná palička!).

Koniec bol za mňa až príliš rozprávkový a presladený, takže za mňa mohol byť kľudne inakší. Taký, ktorý by k celkovému príbehu pasoval o trošku viac.

Keď to však vezmem ako celok, čítanie som si teda užívala o kus viac ale teda stále to nie je príbeh, ktorý by mi vystrelil mozog z hlavy a poslal ho na druhú stranu vesmíru.

Lexie321
17.05.2023 5 z 5

Vrelo odporúčam. Neskutočne zábavná kniha. Prvých asi 50 strán bolo trocha neoriginálnych keďže niečo také sa deje v každej druhej romantickej knihe ale potom prišiel Paríž a deti a ja som sa nevedela prestať smiať. Deti boli šialené a zábavné ako čert! Naozaj kniha človeka pobavila najme Tristen a jeho interakcie s deťmi boli top.

Pasadenka
10.05.2023 5 z 5

Nechci být Labuť, ale zdá se, že nemám na vybranou. :D Dostalo mě to. Když se v žánru autorka posune někam jinam, většinou mě to nadchne. A v této knížce máme narušené hned dvě klišé. Hlavní hrdinka má téměř 40 a nadsamec je od ní mladší. :o A už od začátku mají děti víceméně rovnocenné postavení, díky čemu dostáváme silnou nálož komických a emotivních situací, než bývá zvykem u jinak sledování jednoho páru.

Samo sebou se i zde držíme dál zažitých klišé, všechny zápletky jsou na první dobrou a postavy se chovají dle očekávání. Neraz se mi stalo, že mě část zápletky napadla dřív, než k ní přišlo. Ale to není špatně. Právě naopak. Knížka krásně pluje, je plná emocí a pokud nemáte srdce z kamene, tak i slza ukápne. I víc, jelikož dojemných a vypjatých chvilek je zde hned několik. :) Finální vyhrocení mi však přišlo takové hloupé a zbytečně natahované, a i když si to Claire dobře obhájila, přišlo mi to až moc strojené hlavně když víte, že konec bude sladký. :)

A závěrem? Dávám plný počet. :) První knížka mi přišla taková obyčejná a pokus o detektivní zápletku byl celkem nudný. Ale tento díl byl emoční tornádo a totální pecka!

uzivatel1061
29.04.2023 2 z 5

Kniha je moc pěkná, ale ze série za mě nejslabší. Nahrazovat zesnulého manžela je pro mě oříšek, který mohla autorka pojmout trošku lépe. Claire je na mě občas moc striktní a jednoduše ne úplně sympatická. Tristan je ale naprostý opak a ten jediné mi to zachraňoval, jeho přístup k dětem byl ale úžasný.

Lucie.285
29.04.2023 5 z 5

Tohle je jedna z knížek, ke které se vždy budu ráda vracet. Neuvěřitelně čtivé a vtipné. Hlavní hrdinové za mě nemají chybu a neskutečně to mezi nimi jiskřilo. Děj má hlavu a patu a dokonalé erotické scény jsou jen třešničkou na dortu. Opravdu doporučuji, pokud váháte, jděte do toho. Já se těším, až si jí v létě u bazénu přečtu znovu.

LenkaPet
25.04.2023 5 z 5

Tak tohle bylo hezké. Moc hezké. Věřím i že proto, že hlavní hrdinka je trochu starší než bývá obvyklé a taky blíže věku mému. Bylo by hezké mít takovou lásku, a tak moc milovat a být milována takovým mužem. Krásný sen. Opravdu moc hezká kniha a Tristan byl úžasný, nejvíc se mi líbilo, kromě jejich vztahu, jak si poradil s dětmi...

mira399
12.04.2023 5 z 5

No páni! Tak tenhle díl byl teda pecka. Opravdu jsem se musela smát, když na scénu nastupují synové hlavní hrdinky. Místy byl příběh dojemný, ale co je hlavní, že se opravdu pobavíte. Není to jen prvoplánově erotika. Děj stojí fakt za to!

Jurajovamaka
08.04.2023 5 z 5

Ďalší skvelý príbeh z tejto série troch bratov. Tristan Miles je bohatý, silný, arogantný a úplne neznesiteľný. Ona Claire vdova s tromi neposlušnými synmi. Zamilujú sa do seba...Jej synovia ho najskôr nedokážu prijať, robia mu naprieky, postupne si ich získava až ho chcú za svojho náhradného otca...
V príbehu sa stále niečo zaujímavé deje...a chudobná ,,Popoluška,, sa dostáva do života bohatej spoločnosti...
Zaujíma Vás, ako sa tento príbeh o čarovnom princovi na bielom koni nakoniec skončí?
Začítajte sa...

Nermal
15.03.2023 4 z 5

Velmi pěkně napsaná kniha, která dá zejména mužům nahlédnout, jak těžký je život matky se třemi dětmi bez chlapa. Přitom je příběh protkaný humorem a láskou. Sblížení svobodného muže s ovdovělou ženou a postupně i s jejími dětmi vede nevyhnutelně k řadě komických situací, které autorka umí skvěle podat. Přes nezadržitelné výbuchy smíchu se člověk musí zpětně zamýšlet, co život přináší. Ke konci knížky je už příběh velmi dojemný, až se skoro vymyká žánru, ale je pořád optimistický, takže nejste smutní. Bravo.

manasx
16.02.2023 5 z 5

První kniha od autorky a jsem nadšena! Precteno za dva dny…

Dolikcek
08.02.2023 4 z 5

Velice vtipně podaný a zároveň smutný příběh, který se četl sám.
Moc často se mi nestává, že bych se u knihy smála nahlas :D tady jsem na několika místech opravdu vyprskla smíchy (kluci a jejich rošťárny).
Vřele doporučuju, moc jsem si to užila :)

LucijeT
07.02.2023 4 z 5

Knížka pěkná, děj neotřelý... Ovšem Claire na muj vkus trochu hysterka a ten konec dost oholenej teda.... Maminka chlapců Milesových se taky ukázala v úplně jiném světle než v prvním dílu. Ale i tak se mi to líbilo a nasmála jsem se.

zp87
03.02.2023 5 z 5

Krásná, skvělá, dojemná, vtipná a erotická kniha. Rozhodně doporučuju.

Občas u knih slzím, někdy opravdu brečím,
a tady to bylo už na hraně. Ještě jednu dojemnou scénu a už bych si připadala přecitlivělá. Bylo mi líto Claire, kluků, Wadea, ale i Tristana.
Miluju, když mě knihy rozesmějí. A tato kniha je v tom perfektní. Skvělé jsou hlavně scény, kde je Tristan spolu s kluky... Ale příběh povznáší nad ty jiné i Tristanova veselá a prdlá povaha.

Nenechte se odradit tloušťkou knihy. Kdyby byla dvakrát tak tlustá (a obsahovala scény z života povedené Miles- Anderson rodiny) brala bych to hned.
Neodpustím si poznámku - tady by se měly české autorky učit. Není to jen o sexu a erotice. I když peprné to bylo taky dost.

krevetka79
01.02.2023 5 z 5

Krásný, humorný a sladký ,ale zároveň smutný a silný příběh, který je velmi čtivě zpracovaný.
Všechny postavy jsem si zamilovala, včetně Štěka a Pochcánka :-D
Neskutečně jsem si čtení užila .
Už se těším na další dávku emocí jako na houpačce.

sex láska milostné romány romantika vztahy

T. L. Swan
australská
2021  88%Jednou za život
2021  93%Na druhý pokus
2022  92%Bez zábran
2023  87%Jen mezi námi
2024  87%A co bylo dál

Kniha Na druhý pokus je v