Jen mezi námi

Jen mezi námi https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520616/jen-mezi-namiQnQWoE-vXN-.jpg 4 432 432

Jsem bohatý, mocný a schopný získat jakoukoli ženu, na kterou si ukážu. Tak proč se uvnitř cítím tak prázdný? S cílem najít své pravé já si beru dovolenou a mizím ze svého privilegovaného života. Jeden rok putování s batohem na zádech po Evropě: nová identita, žádné kontakty a žádné peníze. To není špatný plán. To jsem si aspoň myslel. Dokud jsem se neocitl tady. V přeplněném pokoji hostelu, plném tělesného zápachu a čpějícího alkoholu. Ani nedokážu popsat tu pekelnou díru, do které jsem se propadl. Uprostřed toho chaosu ale potkávám svou novou spolubydlící Hayden Whitmoreovou. Spí na posteli naproti mně a já otevřeně přiznávám, že na ni zírám častěji, než je zdrávo. Krásná, nevinná a chytrá. Není to můj obvyklý typ, ale mně se zdá dokonalá. S božskou slečnou Hayden mám ale jeden drobný problém. Můj šarm na ni vůbec nepůsobí. Nic na ni nezabírá, a navíc si ze mě udělala nejlepšího kamaráda. No chápete to? Fajn. Přistoupím na její hru. Budu ten nejlepší kamarád, jakého kdy měla, budu ji držet za ruku, budu ji bavit a lísat se k ní v posteli. Ďábelský plán, na který jsem vážně pyšný. Jenže tím jaksi vznikl další problém. Hayden se mi dostává pod kůži a já si uvědomuju, že mi možná přátelství s výhodami nestačí. Jenže co se stane, až zjistí, kdo skutečně jsem?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Metafora

The Do-Over , 2022

Lucie.285
01.09.2023 5 z 5

(SPOILER) Opět jsem si tento díl užila, nejoblíbenější pro mě bude druhý díl, ale i tak to bylo skvělé čtení a jako série to působí dobře, všichni bratři jsou si podobní, ale ve výsledku tak rozdílní. Scéna v zábavním parku a na farmě rodičů jsou jedny z mých nejoblíbenějších v celé sérii. Moment, kdy se Chris a Hayden vrací pro Eddieho bylo dojemné. Takže za mě dávám opět plný počet, neuvěřitelně čtivé, vtipné a žhavé, tak jako vždy. Je jasné, že každý si v sérii najde svůj nejoblíbenější a svůj nejslabší díl, já se na díly koukám jako na jeden velký celek, ke kterému se vždy ráda vrátím a teď si jdu ještě přečíst pátý bonusový díl, což je jeden velký epilog pro každý pár.

PS: pro ty kteří si nemohou přečíst bonusový díl. Níže SPOILER.

Jameson a Emily se snaží o dítě, ale neúspěšně. Odjíždí na měsíc pryč od všeho shonu. Po několika měsících zjišťují, že čekají rodinu a Jameson si uvědomí, že nic není důležitější, než rodina. Nakonec mají čtyři děti.

Tristan si konečně bere Claire, která čeká jejich první dítě. Opět se mi potvrdilo, že druhý díl bude navždy můj nejoblíbenější. Hon Tristana, jeho bratrů a kluků, po celém New Yorku ve svatební den nemá chybu. Nakonec se jim narodí holčička, scény kdy Tristan létá okolo malé Summer nemají chybu. Nakonec spolu mají tři děti.

Epilog Elliotta a Kate je pro mě nejsmutnější, ale i takový je někdy život. Po třech letech snažení se o rodinu a po několika desítkách neúspěšných IVF, vzdávají své naděje. Celým jejich vztahem roky snažení otřesou, ale i přesto vše ustojí. Autorka toto téma napsala hezky a se vší úctou. Nakonec i pro ně se najde šťastný konec. Emily se nabídla, že jim dítě odnosí. Na závěr se dočkají své vytoužené holčičky.

A na konec tu máme Chrise a Hayden, zde je všechno, co mi v tomto díle ještě chybělo. Spolu s Eddiem si zvykají na život na farmě kousek za Londýnem. Chris má opět ty své skvělé průpovídky. Najde se tu i několik vtipných scén z farmy. Nakonec dojde i na jejich svatbu a o tři roky se jim narodí holčička. Nakonec mají čtyři děti. A poslední scéna na pláži ve Španělsku se řadí mezi jedny z mých nejoblíbenějších. Krásné zakončení jejich příběhu.

A na samotný závěr tu máme posun o deset let, kdy Flatcher, Harry a Eddie jsou dospělí a autorka si dle mého nechává prostor pro další generaci Milesů, kteří povedou společnost.

Monika136
31.08.2023 3 z 5

Strašně jsem se na ten poslední díl těšila, protože tuhle sérii miluju...ale musím se tedy přiznat že jsem zklamaná. Předchozí tři díly jsem přečetla několikrát a vždycky se k nim ráda vracím, ale tady prostě něco nefunguje jak by mělo. Za mě chemie mezi hlavními postavami nulová. Hayden mi přijde taková nemastná, neslaná. Děj podivně skáče...no prostě mi tenhle díl do té série vůbec nepasuje. Škoda... třeba vyjdou od autorky ještě další její knihy a zlepším si pak chuť :D

Kudík
27.08.2023 4 z 5

Asi jsem v menšině, ale za mě je to "nejslabší" díl ze série (top je 2. a 3.). Přesto je to stále super čtení, kde nechybí humor, i když (bráno postupně) na stanování, děti a kachny to nemělo. Také obsáhlost knihy nebyla až tak naplněna dějem, protože střed se trochu táhne. Ale pan Christo a slečna Hazen vs. Eddie byli úchvatní a rozlučka se svobodou na jachtě také neměla chybu. Doufám, že se parta baťůžkářů, i když bylo těžké uvěřit, jak snadno se do tohoto stavu Christopher dostal, opravdu bude každoročně scházet. Nyní mi ještě ke štěstí chybí vydání série "Mr. Series" s Mastersem, Jonesem a Garciou, kteří se zde v pár dílech také mihli.

sarka9171
27.08.2023 5 z 5

Lehke obavy panovaly, ale nastesti nenaplneny. Pribeh Tristana a Clair stale top, ale tento si smele radim na druhe misto zebricku od teto autorky. Precteno na jeden zatah, neslo odlozit.

Jita160
26.08.2023 5 z 5

(SPOILER) Nečekala jsem ,že mě bratři Milesovi mohou ještě nějak překvapit.Příběh Christophera a Hayden mě posadil na zadek.
Už jen ten nápad a odvaha všechno opustit ,vzít si batoh na záda a procestovat svět s neznámými lidmi a celý rok se starat jen o to nejdůležitější. Zajistit si víkendovou práci kvůli jídlu, přespání a cestování. I tam na vás může čekat láska.
Chris, který má v životě úplně všechno zjistí, že pokud nemá u sebe Hayden nemá vlastně vůbec nic. Jsou jako den a noc nemůžou být rozdílnější přesto zjistí že nemůžou být jeden bez druhého.
Díky chudému chlapci Eddiemu ,kterým obou přilnul k srdci dokážou oba upustit od svých zásad a rozhodnou se založit rodinu pro které všichni tři tolik touží.

Katka7922
26.08.2023 4 z 5

Mně se to moc líbilo. Bylo to od začátku vtipné a i když Christopher byl na zabití skoro celou knihu tak jsem si to užila.
Jednu hvězdičku strhávám za trochu nezáživný prostředek a hlavně za neskutečně rychlé ukončení knihy. Jsem si říkala, to jako vážně. Nechybí mi tam ještě pár stránek? Nebo co takhle epilog.
No i když je konec sladký a vypadá to, že žili spolu šťastně až do smrti, tak mi tam prostě ta třešnička na dortu chybí.

lusitta05
25.08.2023 4 z 5

Celkom fajn,aj keď je hlavný hrdina prachatý, egoistický, zaspatý pubertiak,u ktorého príde k nečakanému vývoju, keď sa zamiluje. V strede nuda, až som sa nútila dočítať,ale koniec pekný, rozprávka ako hrom. Tiež som čakala nejaký super epilóg, škoda.

Kristy.Seb
24.08.2023 4 z 5

Vděk = schopnost být vděčný, ochota projevit uznání a oplatit laskavost.

Volba životního partnera není vědomé rozhodnutí. Jednoho dne se ti někdo tak dostane pod kůži, že nebudeš mít jinou možnost než následovat své srdce.

Některé věci si nemůžeš vybrat. Ony si vyberou tebe.

Tak tohle bylo hodně vtipný. Hodně jsem se nasmála. Nápad vypadnout na rok s batůžkem ye jeví jako nejlepší nápad, skoro mám chuť hned taky vyrazit.

MarKy95
23.08.2023 3 z 5

Po předchozích dílech docela zklamání.

Ketfl
23.08.2023 3 z 5

Tato kniha pro mě byla jednou z nejočekávanějších romantických knih tohoto roku. Celou sérii totiž opravdu zbožňuju, takže jsem se na Christophera neskutečně těšila. O to horší pro mě bylo zklamání, které mě při čtení této knihy čekalo.

Autorka se hned od začátku snažila knihu pojmout vtipnou formou. Ano, párkrát jsem se zasmála, ale čím déle jsem četla, tím větší bizár to byl. Celé mi to přišlo totálně natlačené na sílu a vlastně to pak už ani nebylo vtipné.

Co se týče hlavních postav, hodně dlouho jsem nezažila, že by kniha měla tak extrémně nesympatické postavy. Christo byl za mě absolutní vypatlanec, který myslel pouze na to jedno. Jeho chování bylo úplně postavené na hlavu. Hayden byla rozhodně lepší postava, ale zároveň byla neskutečně mdlá a nezajímavá. Jediné, co mi na ní přišlo zajímavé, bylo její povolání. Ano, měla to být hodná holka, ale taky to za mě byla úplná rohožka. Vůbec nerozumím tomu, proč by se taková ženská zahazovala s chlapem jako je Christo.

Celé dílo na mě navíc působilo strašně zvláštně. Autorka usekávala jednotlivé scény, přeskakovala, kde se dalo a vlastně celé to cestování po světě mě vůbec nebavilo. Rozhodně čtivější mi přišla ta část, kdy se ústřední dvojice vrátila z cest a začala žít běžným životem. Jenže brzy mi přišlo, že se autorka snaží do děje zařadit ty prvky, které se jí osvědčily v předchozích dílech. Drama ve vztahu by mi přišlo přirozené, kdyby se toho autorka chopila možná trochu jinak. Obě postavy se opět zachovaly úplně nenormálně, nehledě na to, jakým stylem se vše vyřešilo. Závěrečná věta už byla fakt jen pomyslnou třešničkou na dortu téhle šílenosti. Za mě neskutečné zklamání. Jak celou sérii miluji, tak tohle byl absolutní propadák. Musím říct, že v celé knize nastalo úplné minimum scén, kdy jsem si říkala, že je to fakt super. Kdyby to napsala jiná autorka, tak tohle dílo nejspíš ani nedočtu. Takhle hodnotím 2,5/5 s úplně odřenýma ušima, a to jen kvůli autorce a předchozím dílům, které jsem si zamilovala. Tohle se fakt nepovedlo.

Dellphi
23.08.2023 5 z 5

Tak tohle bylo neuvěřitelné. Přiznávám se, že jsem ke knížce přistupovala s lehkým odstupem a nevědomky jsem čekala zklamání. Protože, kdo by dokázal napsat čtyři po sobě jdoucí naprosto luxusní romány. Navíc po přečtení každého dílu jsem si říkala, a je to, lepší už to být prostě nemůže. Už jsme vyšli až na vrchol, takže zkrátka nezbývá, než zamířit z kopce dolů. A ono ejhle, zase jsem vedle jak ta jedle. Tohle totiž, přátelé, byla jedna z nejlepších knih, které jsem četla! Ze začátku jsem se smála jako blázen, ale ke konci se i slza dojetí objevila. Pokud je T. L. Swan jen z poloviny vtipná tak jako její knihy, tak musí být naprostý zážitek ocitnout se v její přítomnosti. Píše naprosto skvěle, hrdinové i hrdinky jejích knih jsou úžasní a vy se prostě těšíte na každou další stránku! Kéž by rychle vyšla další kniha. Hodnotím pěti hvězdami, ale kdyby to šlo dám jich klidně dvacet.

Njangu
22.08.2023 4 z 5

Tenhle díl se mně zdálo trochou slabší. Ty předchozí díly se mně líbily víc. Naštěstí tam byl, jako zpestření, humor. Ten se moc povedl. A vylepšil to ten konec. Ten byl.... och.. sladký, ale dobrý.

Micandy
21.08.2023 5 z 5

Tuhle sérii prostě miluju a musím říct, že poslední díl mě bavil nejvíc. Kniha je velmi chytlavá, převažuje humor, ke konci jsem měla slzy na krajíčku. Líbil se mi vývoj vztahu mezi Hayden a Christopherem, to jsem si moc užila, rozuměli si jako nejlepší kamarádi a skončili jako milenci, kteří se namohli nabažit jeden druhého. Jsem z knihy nadšená, krásně uzavírá tuhle sérii. Mimochodem jsou tam i pasáže, kde se schází všichni bratři a pošťuchují se , jak je zvykem.
Doufám, že budou přeloženy další knihy, protože autorku mám v oblibě.

Literarytwins
19.08.2023 3 z 5

Čtvrtý a dlouho očekávaný díl Milesova klubu byl svým vydáním pro mě velkým překvapením. V momentě, kdy jsem zjistila, že vyšel, byl ihned zařazen vysoko v mém seznamu na čtení. Tak dlouho jsem se na něj těšila, tuhle sérii totiž naprosto a absolutně zbožňuju. O to horší pro mě byl pomyslný pád v hodnocení.

Tahle kniha mi upřímně opravdu moc nesedla. Její čtení bylo doslova jako na horské dráze. Chvílemi jsem se u toho neskutečně nasmála, jindy mi naopak autorčin humor přišel až na sílu. Co se týče hlavních postav. Christopher byl v některých ohledech tak hrozně super, bohužel měl i dost vlastností, kterými mi nemálo lezl na nervy a chvílemi jsem i uvažovala, zda se nevrhnout raději na čtení něčeho jiného. Hayden byla také celou dobu velmi fajn, jenže v momentě, kdy došlo na její chování během pobytu v Londýně, tak jsem doslova kroutila hlavou, přišlo mi až dětinské a dost přehnané a rozhodně ne chování ženy jejího věku.

Celkově musím říct, že jsem byla zklamaná z celé zápletky, kdy se oba chovali na pres držku a pak se to zázračně vyjasnilo. V jedné pasáži což bylo zhruba kolem poloviny knihy jsem si i říkala, že zde to mohlo být s ledovým klidem ukončené a ničemu by to neublížilo.

Celkově musím říct, že i když jsem se u toho dost pobavila, svojí kvalitou to dost pokulhávalo za ostatnímí díly série a Christopher byl za mě nejslabší z bratří Milesů.

Dost to zachraňovala Christova rodina a její výměny názorů a společné pasáže.

hana1039
18.08.2023 5 z 5

Nádherné zakončení série, což mi je hodně líto... nenašli by se tam někde ještě další dva bratři :-)) ?? Děkuji autorce za krásné zážitky a doufám, že nám nachystá další krásné zážitky v podobném duchu :-)))

evonra
18.08.2023 5 z 5

Milesovi chlapi mě nesmírně baví:-)
Maximální spokojenost, jako vždy.

Elize
18.08.2023 5 z 5

Naprostá pecka! - ostatně jako všechny předchozí díly. Tenhle se mi líbil asi ze všech nejvíc. Každý díl měl v sobě nějakou tu část, kdy se člověk nemohl udržet a lámal se smíchy (ať už stanování, cukr v autě nebo nadržený kozel a zbloudilé kačeny), nicméně v tomhle díle jsem se smála od začátku dokonce. Christopher byl zkrátka zlatíčko a člověk mu strašně ve všem fandil, i se mi velice líbilo, jak ho autorka věrohodně vylíčila, že jako nejmladší Miles se snaží neustále vyrovnat svým bratrům. Velice na celé sérii oceňuji, že každý z bratrů byl skutečně jiný. Rozhodně doporučuji a těším se, co dalšího od autorky přeloží!

Ekniha.
18.08.2023 5 z 5

Omg! Ja tuto sériu neskutočne milujem, T L Swan je pani autorka, každá kniha dokonalost

Originálne napínavé neskutočne žhave a vtipne! ten humor wow brutálny, už dlho som sa tak nenasmiala

Christopher a Hayden tu ich máme v pl je paráde a su skvelý, z toho laškovneho chlapa sa vykľuje totálna láska a Hayden tu holku milujem totálny protiklad a pri tom k sebe dokonale zapadnú
celá partia topka to ako su všetci spolu synchronizovaný a Edie

Zbaliť sa na 12 mesiacov.. predstierať že nemám prachy čo z toho bude?? Niečo fenomenálne! áno hľadanie seba samého

12 mesiacov byt niekym iným, spoznať kto vlastne je to je cieľ nášho Christophera.. a áno všetko to zisti + bonus najde Hayze

zo začiatku ma kniha pomalú slowburn linku ale počkajte, nenechajte sa oklamať ten výbuch príde a bude

Jednoducho ak tuto autorku nepoznáte chyba a rozhodne si ju píšte na zoznam. Veľké veľké odporúčanie

Dúfam že bude grada pokračovať a bude aj séria Masters,Spencer,Garcia prosím

KočkomilkaJana
18.08.2023 3 z 5

Tři hvězdy jen proto, že Christopher byl v jádru dobrý člověk a dával ze sebe maximum. Jinak asi nejslabší díl celé série. Začátek vypadal slibně, pak se děj bohužel až na mírné zvraty táhl a vlastně člověk čekal tragédii hrozně dlouho dopředu, než přišla. Což mi čtení hodně zprotivilo - nuda a očekávání něčeho nepříjemného. To od knih nechci.

Matri
17.08.2023 5 z 5

(SPOILER) "Víš vůbec, jak moc tě miluju? zašeptám.
"To bys měl, protože se právě chystám přestěhovat do nějaké prdele světa a budu tam s tebou žít."

Absolútne úžasná kniha a úžasný príbeh!! Táto séria sa jednoznačne radí k mojim obľúbeným!
Príbeh plynul neskutočne prirodzene a vystriedali sa u mňa asi všetky emócie.
Akože Christopher je také číslo!! Pólku knihy som sa neskutočne rehotala, a miestami naopak by som ho najradšej uškrtila za jeho správanie, fakt ako malé rozmaznané decko! Veľmi sa mi ale s Hayden ako pár páčili.. každý tak rozdielni a spolu tak dokonalí :))
Okrem chvíľ kedy som sa smiala (a tých bolo v knihe naozaj požehnane - niektoré situácie boli teda riadne pritiahnuté za uši ale účel to spolnilo a fakt som sa musela smiať nahlas)... prišli aj také, kde som musela roniť krokodílie slzy (Eddieho príbeh má dostal a najmä chvíľa keď sa po neho Christopher vrátil) :,(
Kniha je nozajstná emočná nálož, kde ani na jednej stránke nehrozí nuda... knihu, a vlastne celú sériu môžem odporučiť všetkými dvadsiatimi!!
Dúfam sa od autorky dočkáme aj ďalších kníh!

Seběhnu dolů. Píšu Elliotovi:
Právě se chystám na večeři s její rodinou.
Její otec mě nesnáší.
Její matka vaří orgány a jejich kočka se mi pokouší
pod stolem utrhnout koule.
Kdybych se ti neozýval, pošli tohle na policii.

přátelství láska vztahy spolubydlící

T. L. Swan