Jen mezi námi

Jen mezi námi https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520616/jen-mezi-namiQnQWoE-vXN-.jpg 4 432 432

Jsem bohatý, mocný a schopný získat jakoukoli ženu, na kterou si ukážu. Tak proč se uvnitř cítím tak prázdný? S cílem najít své pravé já si beru dovolenou a mizím ze svého privilegovaného života. Jeden rok putování s batohem na zádech po Evropě: nová identita, žádné kontakty a žádné peníze. To není špatný plán. To jsem si aspoň myslel. Dokud jsem se neocitl tady. V přeplněném pokoji hostelu, plném tělesného zápachu a čpějícího alkoholu. Ani nedokážu popsat tu pekelnou díru, do které jsem se propadl. Uprostřed toho chaosu ale potkávám svou novou spolubydlící Hayden Whitmoreovou. Spí na posteli naproti mně a já otevřeně přiznávám, že na ni zírám častěji, než je zdrávo. Krásná, nevinná a chytrá. Není to můj obvyklý typ, ale mně se zdá dokonalá. S božskou slečnou Hayden mám ale jeden drobný problém. Můj šarm na ni vůbec nepůsobí. Nic na ni nezabírá, a navíc si ze mě udělala nejlepšího kamaráda. No chápete to? Fajn. Přistoupím na její hru. Budu ten nejlepší kamarád, jakého kdy měla, budu ji držet za ruku, budu ji bavit a lísat se k ní v posteli. Ďábelský plán, na který jsem vážně pyšný. Jenže tím jaksi vznikl další problém. Hayden se mi dostává pod kůži a já si uvědomuju, že mi možná přátelství s výhodami nestačí. Jenže co se stane, až zjistí, kdo skutečně jsem?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Metafora

The Do-Over , 2022

ElikaS
25.01.2024 5 z 5

Tuhle sérii miluji a ani tento díl není výjimkou. Začátek byl úplně parádní. Zbožňuji, když jsou kluci pohromadě a jejich vzájemné hašteření. V hlavě mi nejvíc utkvěl nákup vybavení na kempování :-D
Každopádně na této sérii se mi líbí, že je vtip vždy vyvážen i vážnějšími tématy. Tady to byl především příběh Eddieho. Kate jsem si oblíbila. A Christophera byl také fajn až na závěrečné drama, kdy se choval vyloženě sobecky.
Můj nejoblíbenější tedy nadále zůstává Tristan. Každopádně celou sérii jsem si zamilovala a patří mezi top knížky

preny
13.01.2024 5 z 5

Skvělá kniha,hodně jsem se nasmála,Christopher mi zpočátku vadil,takový nafoukaný pracháč,ale postupem času se ukázalo,že není takový,jak se zdá a musím říct,že jsem si ho oblíbila. Kniha se četla skvěle.

Blanka29
07.01.2024 4 z 5

Tak, mame tu posledni dil, ktery se venuje poslednimu bratrovi Christopherovi. Ze zacatku, mi prisel opravdu jako zhyckane princatko, ale postupem casu se z neho stal, pravy opak. Nektere situace byly komicky vtipne a hodne jsem se nasmala. Hayden byla sva a opravdu se k Chrisovi hodila, ale jeji prani bylo na hony vzdalene od Chrisovych. Takze to byla celkem logicka situace, ze v realnem zivote to tak dopadlo. Eddie byl milacek a po tom co ho potkalo si zaslouzil takovy konec....

moma08
31.12.2023 5 z 5

Poslední kniha, kterou jsem v tomto roce přečetla a myslím, že jsem udělala dobře, když jsem si jí nechala na konec.
Četla se skvěle, autorka prostě píše čtivě a ano nebylo to jako předchozí 3 díly, ale i tak jsem si příběh téhle dvojice užila.
Mrzí mě, že tam nebyl žádný společný epilog, bylo by to určitě fajn, ale jsem ráda, že se tam bratři aspoň trošku mihli..

Eliska107107
29.12.2023 4 z 5

Celá série mě bavila. Poslední díl nejvíc. Bylo to sexy a občas i zábavné. U mě to fungovalo.

alzbeta4340
17.12.2023 4 z 5

Celkem se mi tato romantika líbila. Nic překvapivého, ale bylo to, jak je u této série zvykem, osvěženo vtipem, což je vždycky plus. Snad jen vyústění zápletky s Eddiem se mi moc nezdálo.

bezzink
15.11.2023 2 z 5

(SPOILER) Bohuzel kniha byla prumer. A to s odrenyma usima. Christopher byl namysleny urazlivy debil.ek a Hayden proste fakt nezajimava, nevtipna, zvlastni. Vubec jsem jim tu “chemii neverila. Tak on potrebuje v sexu dve zeny a najednou mu staci nemozne nevinna skoropanna? Wtf!
A uz vubec se mi nelibilo, jak Hayden hanila Londyn. Boze, logicky se clovek neciti v novem miste, kor kdyz nepracuje a nema zadne kamarady. Fakt veda tyjo. :)) Dokazu pochopit, ze neni mestsky typ, ale to se dalo jednoduse vyresit, coz se pozdeji taky stalo. Anglie prece neni jenom Londyn, vime? A to, ze tam tak extremne prsi je jenom mytus! Proste na Anglii mi nesahejte! :)
Aspon ten Eddie byl uplny zlaticko.
No nic, pokud se neco dalsiho chysta, nehazim flintu do zita. Pokud ne, je to nestastne zakonceni serie.

PS: Uplne souznim s hodnocenim od Ketfl. Prej vypatlanec. :D No ale fakt byl, zrovna treba kdyz odhalil svou totoznost na uplne nejvic nejposlednejsi moznou chvili.

Pája699
13.11.2023 3 z 5

Autorka píše fantasticky a celou série Milesův klub prostě žeru a miluju.

Takové milé čtení plné nefalšovaného humoru,na které se vždycky těším :-)

Tento díl bohužel trošku vybočuje z řady a určitě mi nepřirostl k srdci, jako předešlé díly. Jak se říká......za mě takové nemastné, neslané. Oba Dva hlavní hrdinové mi k srdci nijak zvlášť nepřirostli. Místy i zbytečně natahované a komplikované. I ten humor byl slabší. Za mě trošičku zklamání.

Nerada hodnotím knihu špatně, ale tady víc jak 3 hvězdy nevyždímu.

Jsem zvědavá, s jakým příběhem nás autorka osloví příště .-)

ivetdos
08.11.2023 4 z 5

T. L. Swanová je pro mě sázka na jistotu. Inteligentní, erotická romantika, se zajímavými zápletkami, u které se nenudím a skoro vždycky překvapí. Tady tomu nebylo jinak, i když jde za mě o nejslabší díl.

Ačkoliv je autorka proslulá svými objemnými knihami, které já osobně nevyhledávám, tak je vždycky zhltnu během pár hodin, protože jsou neskutečně čtivé a naprosto mě pohltí. Tato kniha se odehrává v průběhu delšího období, čehož jsem se trochu obávala, ale i tady autorce nespadl řetěz a neměla jsem pocit, že bych se nudila, nebo bych potřebovala knihu zkrátit. Nesedl mi ale tentokrát hlavní hrdina Christopher. Celou knihu mě neskutečně vytáčel svým chováním a to jeho “prozření na mě nijak dojem neudělalo :) I tak mě na konci svýma slovama vytáčel dál :D

Doufám, že si pro nás autorka připraví další takovou sérii. Ráda se k jejím knihám vracím, rozhodně stojí za to!

petraLI
07.11.2023 1 z 5

Zvláštni styl psaní. Vůbec mi to nesedlo, navíc mi byl Christopher nesympatický. Knihu jsem tedy zaklapla a uložila na polici. Třeba někdy v budoucnu tomu dám ještě šanci.

Nermal
04.11.2023 5 z 5

Zpočátku se mi "cestovatelský" příběh moc nepozdával, ale jak děj postupoval, byla to zase další pěkná romantika, jak jsme u této série zvyklí. A opět stránky ubíhaly velmi rychle. Škoda že nebylo více prostoru i na farmě, jistě by to bylo také zábavné.
Na několika místech jsem se musel hlasitě smát humorným situacím, stačilo si je jen představit. Nelze než doporučit ke čtení.

knihomolkaL
25.10.2023 4 z 5

Pěkné romantické počtení. Líbilo se mi to, ale tentokrát mě nějak zmáhala délka románu a na můj vkus trochu přehnaně vložené náhody - viz scéna s expřítelem.

_Brunetka_
15.10.2023 5 z 5

Tak jo, jsem hodně blízko k tomu, aby mi puklo srdce – já se prostě s touhle sérií nechci rozloučit, ať autorka třeba najde nevlastní bratry Milesovi Když ale odhlédneme od tohoto mého úvodního citového výlevu, musím uznat, že Jen mezi námi byla perfektní tečka za Milesovým klubem. Autorčin styl psaní zbožňuju. V mých očích se jedná o extrémně návykové čtení navzdory většímu rozsahu a knihu vždycky odkládám s maximálním sebezapřením. Příběh mě opět vtáhl od samého začátku a užívala jsem si každičký moment. Tentokrát musím vyzdvihnout i originálnější námět v rámci tohoto žánru, protože baťůžkáři v hlavní roli tu ještě nebyli. Hlavním hrdinům jsem propadla! Christopher obsadil čestné místo vedle svých bratrů u mě v srdci a Hayden je velká sympaťačka, která nemá v hlavě místo mozku vlašský ořech. Budování jejich vzájemného vztahu se mi opravdu líbilo a fandila jsem jim každou buňkou ve svém těle. Sexuální scény T. L. Swan prostě umí, o tom ani nebudeme diskutovat. Příběh je natřískaný řadou emocí a ať už člověk chce nebo ne, časem jim nejde nepodlehnout. Našla jsem si tu i pár hezkých myšlenek. Každopádně ještě, v tomto dílu mě absolutně rozsekal autorčin humor (došlo i na slzy smíchu, protože absurdnost a bizarnost některých situací nešla ustát). Po závěru knížky jsem zase naladěná tak, abych čekala i já na svůj pohádkový konec. Vím, že se rozhodně nejedná o nijak přelomovou literaturu, ale pokud pominete tento aspekt, je v této sérii obsaženo všechno, díky čemu všichni tak rádi čteme. A já se k ní rozhodně ještě vrátím.

Evaho73
13.10.2023 2 z 5

Za mňa najslabší diel z celej série. Postavy mi k srdcu neprirástli, akoby medzi nimi nefungovala vzájomná príťažlivosť a ich správanie na mňa pôsobilo nepresvedčivo. Takisto dej bol príliš jednoduchý a predvídateľný.
Škoda, lebo záver tejto rozprávkovej série som si chcela užiť rovnako, ako tie predchádzajúce časti.

KlaraD851
12.10.2023 4 z 5

Pohádky pro velké holky, myšleno v tom nejlepším. 4 díly přečtené za pár dní a už mám absťák. Bratři a jejich příběhy podobné, ale přesto každý jiný. Stejně tak byla jiná i každá vyvolená.
Tenhle díl jsem četla jako druhý v pořadí po jedničce a proto chápu řadu ne úplně pozitivních komentářů. Líbil se mi, ale když jsem si pak přečetla 2. a 3. díl, je tenhle opravdu slabší.

Chris největší proutník z rodiny Milesových, je sympaťák, velké dítě, roztomilý chlapík, který se hledá. Ale bohužel pro mě si nabrnkne tu největší husičku široko daleko... Hayden mi jako jediná z žen Milesovic bratří vůbec nesedla. Prostě si nedokážu představit, že by si holka od krav měla co říct s miliardářem (i když v převleku). Všechny 3 protějšky v předchozích dílech byly chytré, vzdělané a to, že "sbalí" takového chlapa bylo uvěřitelné. Ale tady prostě ne.
Příběh byl pěkný, ale bylo mi vlastně fuk, jak to s jejich vztahem dopadne. Ona byla tak hodná, čistá, nevinná, že mě to iritovalo. Je ale dobře, že v sérii byla i puťka, chápu, že někomu může být sympatická.
Přesto, tahle série je eňo ňuňo :-)

Domkar9116
10.10.2023 4 z 5

Moc jsem se na další díl těšila, ale podle mého názoru byl nejslabší. První polovinu knihy jsem měla pocit, že čtu jakousi adult záležitost, scény mi připadaly přehnané a takové, jak to říct... že autorka trochu honila vtip, ale já si říkala jen: "Proboha ať se ta kniha nějak rozjede." Děj byl takový až moc plitký, nějak se to táhlo, nenutilo mě to číst až do noci, ani nad knihou nějak přemýšlet. Styl psaní autorky je ok, ale pro mě je to spíše průměrná kniha tohoto tématu. Nicméně na T.L. Swan určitě nezanevřu a její další knihy si přečtu, protože tři předešlé díly byly super.

knihomolkaJani
09.10.2023 5 z 5

"Jak to, že se tolik milujeme, a přitom to s námi neskončí dobře? ... Protože pohádky s dobrým koncem nejsou skutečné." Nebo ano?
Kniha Jen mezi námi je již 4. dílem ze série (v každém díle má hlavní roli jeden z bratrů).

"On je kluk z města a já holka z venkova."
V tomto příběhu se dočkáme hned 3 hlavních hrdinů.. Christopher a Hayden, kteří se pravidelně střídají ve vyprávění.. a jako 3. hlavní postavu zde pasuju kluka jménem Eddie..
Christo je bohatý dědic impéria, perfekcionista, který hledá sám sebe. Hayden je úžasná čistá duše, toužící po lásce, milující přírodu a venkov. Bylo úžasné sledovat jejich společnou a velmi trnitou cestu. To jak se špičkovali i dohadovali..
"Jestli chceš, aby tě cestování obohatilo, musíš do toho jít po hlavě."

Celý příběh mě opravdu velmi dojímal a nese sebou poselství, važme si všeho, co máme.. není to samozřejmost.
Zmiňovala jsem zde i Eddiho, kluk, který neměl lehký osud a pro Christa a Hayden hraje důležitou roli, a který by pro nás všechny měl být vzorem. Laskavý, obětavý, pracovitý..
"Jestli mě někdo soudí kvůli mému vzhledu, tak je to jeho vizitka, ne moje."

Příběhu musím vytknout jen lehce natažený příběh. Autorka to postavám opravdu nedá zadarmo a vy si až do konce nejste jisti, jak to celé dopadne.. Já dočítala se zatajeným dechem. Autorčin styl psaní je velmi sympatický, má moc zajímavé charaktery postav a velmi barvitý popis okolí..

"Nikdy jsem nevěřil v lásku. Myslel jsem si, že je to fantazie, jejíž existenci si namlouvají jen osaměli lidé." Přečtěte si knihu Jen mezi námi a užijte si nádhernou romantickou knihu s příběhem jak na horské dráze a pořádnou dávkou erotiky!

Knižnítoulky
06.10.2023 4 z 5

Dlouho očekáváný čtvrtý díl oblíbené série od autorky T. L. Swan rozhodně nezklamal. Kniha je svižná, plná humoru a testosteronu. Jen ta třešnička na dortu této pohádce chybí.

andreamrs
05.10.2023 4 z 5

Po tom třetím, který mě bavil ze všech nejméně, jsem se trochu bála, zda autorka udrží laťku. A panebože, udržela. I když je Christian jen namyšlený, rozmazlený spratek :D tak jsem si ty jeho hlášky opravdu zamilovala, i celou jeho (častokrát hroznou, co si budem) osobnost. Hrozně moc mě bavil. V recenzích jsem na něj nečetla zase tak pozitivní ohlasy, ale to mi můj dojem nezkazilo. Ano, vím že mám pro bratry z rodiny Milesů slabost, ale znovu se mi potvrdilo, že autorčinou silnou stránkou jsou mužské postavy. Hayden byla pro mě nevýrazná a nezajímavá a ten dojem mi vydržel až do konce. Když došlo k jistému konfliktu, byla jsem na straně Christiana. Ten si mě prostě získal. Děj odehrávající se v evropském hostelu a dalších destinacích mě hrozně moc bavil a dějová linka s Eddim mě dojala. Já jsem naprosto nadšená.

MAU256
01.10.2023 5 z 5

"Něco jsem si uvědomil, Protivo." "Co?" zašeptám. Začíná mi tepat v uších. "Nezáleží na tom, kde žiju, protože ty jsi můj domov. Dokud budu s tebou budu šťastný."

A máme tu posledního z bratrů Milesových - Christopher je nemladší. Vede úspěšnou firmu, je jako ostatní bratři nádherný, sexu má nadmíru, nejen s jednou ženou, ale přece jen, kdo je doopravdy? Kvůli pár narážkám svých bratrů se rozhodne procestovat pouze s batůžkem a pár financemi celou zemi. Nebude to jednoduché a už první den by to snad vzdal, ale nakonec to vydrží, neboť se seznámí s Hayden, která je úplně jiná, než ženy, se kterými se stýká. Jenže to má jedinou chybu, ona si myslí, že je chudý a co se stane, až se dozví pravdu? Dokážou spojit svět chudých a bohatých? Nebo je ta lež rozdělí? Určitě doporučuji přečíst všechny díly.

přátelství láska vztahy spolubydlící

T. L. Swan