Bez zábran

Bez zábran https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517475/bmid_bez-zabran-qUp-517475.jpg 5 632 632

Mojím obľúbeným koníčkom je rozčuľovanie Elliota Milesa. Už len pohľad na šéfovu peknú tvár ma núti k sarkastickému úškrnu. Bohvie, čím si vyslúžil povesť casanovu. Ako to, že po ňom túžia milióny žien aj napriek jeho hroznej povahe? Čo, dopekla robím zle? Znechutená svojím milostným životom sa pod falošným menom prihlásim do zoznamovacej aplikácie a začnem si písať s mužom menom Edgar. Nie je síce môj typ a žije niekde na druhom konci sveta, ale nadviažeme spolu priateľstvo, pretože máme podobný zmysel pre humor a môžeme si zveriť, čo nás trápi. V poslednom čase sa v práci dejú divné veci. Elliot je… pozorný. Jeho oči na mne zakaždým spočinú o niečo dlhšie, než by mali, a je za nimi žiara, ktorú som predtým necítila. A potom mi na moje veľké prekvapenie povie, že je pre neho príťažlivá moja zraniteľnosť. Aká zraniteľnosť? Zmocňuje sa ma panika. Čítal azda e-maily, ktoré posielam Edgarovi?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Casanova , 2021

Terka18
04.12.2022 5 z 5

Příběh byl opět úžasný a nezkrotný. Na to že některé čtenáře může odradit počet stran tak mě to tak vůbec nepřišlo. Najednou zjistíte že jste v polovině a ani nevíte jak jste se tam dostali. Knížka se četla sama. Plno lásky a Elliot byl naprosto dokonalý. Pro romantikou duši top příběh. Jen by se ještě mohl odehrát i v normálním životě.

Katka7922
04.12.2022 4 z 5

Kniha opět moc hezká, ale druhý díl a její dva hrdinové je pro mě pořád TOP. Tady pro mě bylo o dost míň humorných scén, ale zase tu je silný příběh Kate. To jak se znovu po 7 letech otvírá a nachází sama sebe je tu moc hezky a nenásilně popsáno.
Nejvíc jsem se smála u scény s rodiči. To bylo fakt parádní a já se zalykala smíchy :-)
Elliot mě hodně překvapil. Jeho víra v osud mi přijde trochu přehnaná, a to jak to řešil? No já být Kate tak se zachovám úplně stejně.
Příběh kolem baletky je opravdu trochu přitažený za vlasy. A celé to rozuzlení nereálné, ale co už, jedná se o "pohádku" pro dospělé holky :-)
Moc se těším na další příběh Milesovic neodolatelného chlapa, jen doufám, že nebudeme muset čekat moc dlouho.

Čenichnaknihy
24.11.2022 5 z 5

To byl ale objev. Romantickou sérii od T.L. Swanové jsme vůbec neznali a byla by škoda o tuhle oddychovku přijít. Dámy, jestli patříte mezi čtenářky, které mají rády charakterní hrdinky, které z mužského protějšku nejdou do kolen hned na desáté stránce, tak tohle je něco pro vás.

Autorka si evidentně libuje v prozření charismatických chlapských hrdinů, kterým najednou nějaká žena odporuje.

Nenechte se odradit tlustou bichlí. Příběh vypráví o Kate, které její šéf Elliot od začátku zrovna nepadl do oka. Jenže znáte to, co se škádlívá… A jejich osud je tak propletený, že se nudit rozhodně nebudete. Střídavě se do celé story vpijete očima Kate a pak zase pohledem Elliota.

Pro ty, kteří už četli předchozí dva díly, bude knížka lákavá i proto, že se konečně dozví, kdo je tajemná autorka obrazů, které Elliot tak zbožňuje a nakupuje.

A pak, ehm, co se týče erotiky….. (I kvůli ní podobné knížky čteme, že?) Něco se musí autorce nechat, její popisy erotických scén jsou reálné, žádné pokusy a přehrávání celé kámasútry, jak to u některých románů bývá. Tedy, až na některé dialogy v těchhle scénách, ale nechte se překvapit :)

Ešína
17.11.2022 5 z 5

Nádhera! Jedním slovem nádhera. Musím přiznat, že jsem si představovala, že to bude jen další obyčejný příběh tohoto žánru a... nebyl. To odhalení na konci? Z toho jsem si sedla na zadek. ( I když trochu nepravděpodobné) Moc hezké. Romantické.
Nic není náhoda!

alzbeta4340
06.11.2022 5 z 5

Vážně jsem se bavila. V knize je dost erotických scén, ale příběh pěkně popisuje vývoj vztahu mezi hlavními hrdiny. Jen ta zápletka s autorkou obrazů se mi zdála už příliš za vlasy přitažená. V rámci žánru ale hodnotím pěti hvězdičkami a těším se na další knihu této autorky.

Knihy_nad_zlato
04.11.2022 5 z 5

Je tohle až třetí díl série? Ano. Četla jsem předchozí dva? Ne. Ale přísahám, že to je v plánu!
Vždycky se mi líbí, když je kniha psaná z pohledu více postav. Což tady je. Jenže, když ta jedna postava ví fakt důležitou věc prakticky od začátku, ale o tom, že to ví se zmíní až úplně u konce, když se to zrovna hodí, jakože „wow, překvápko, to jste nečekali, že?“, tak to naprosto postrádá smysl. U tohohle bych prostě fakt chtěla, aby to rovnou bylo u začátku přiznaný, že to ví. A když to nechci přiznat, tak prostě ať tam pohled té postavy radši vůbec není.
Ale tohle je asi tak jediný, co téhle knížce vytýkám.
Všechny postavy mě tu moc bavily, romantická linka hlavním postavám taky skvěle fungovala. Ty hlavní postavy byly prostě dohromady výborný, ale ještě lepší je, že byly stejně super i každý sólo. Vedlejší postavy mě taky moc bavily, jakože třeba bratři Milesovi. A především - jak už to tak u mě bývá - jsem si nejvíc oblíbila vedlejší postavu, a to Chrise (nejmladšího Milese), tak doufám, že bude kniha i o něm.
Nevyhledávám v romantice páry šéf + jeho zaměstnankyně, ale tady to sedlo výborně.
Zápletka s Kateinou sestrou byla sice dost průhledná, ale mě to stejně tak nějak bavilo.
Možná to mohlo být chvílemi trochu kratší, ale plynulo to hezky a četlo se to samo. No a já se budu těšit na předchozí díly a doufat v díl o Chrisovi.
4,5/5⭐

ardeas
29.10.2022 2 z 5

Zo série mam precitanu len tuto knihu. Nehovorím, že je zlá, ale ani dobrá. Dej je zaujímavo pretkany a rozsah je... no pesvihnuty. V konečnom dôsledku je to jedna veľká telenovela - ako na horskej dráhe a stalo sa tam snáď všetko, co mohlo, vsetok balast a klišé v jednom. Napriek prepracovanej myšlienke mi bola osudova spätosť jasná do začiatku a nebavilo ma čítať až umelo a okato vytvorené konflikty na zahladenie stôp, aby sa u čitateľa dostavil wow efekt. Stacilo by 200 stran a vtedy by som sa az tak nezamyslala nad tym preco to ci ono autorka napisala....škoda

knihomolkaL
29.10.2022 5 z 5

Bez zábran musím konstatovat, že to bylo zase boží. Předchozí díl mě dostal a tenhle se mu zcela vyrovnal. Už aby vyšel další.
Kate a Elliot - dva soupeři, ze kterých se stanou milenci, přátelé, spřízněné duše. Ta cesta ke šťastnému konci ale není - jako vždy - jednoduchá. T. L. Swan píše tak pěkně, že to ve mně pokaždé vyvolává bouři emocí. Hodně smíchu - viz eskapády s domácími zvířaty - a taky hodně, hodně slz, když Kate trpí. Skoro jsem trpěla s ní.
Moc se mi líbilo i setkání s předchozími páry, prostě jsem si to fakt užila, jsem nadšená.

Janík511
26.10.2022 3 z 5

Příliš mě nebavila, je to jedno velké klišé a už jsem podobných scénářů asi presycena.

Holubicka1
25.10.2022 5 z 5

"Nic není náhoda"

Tato kniha je nádherná, že jakmile jednou začnete číst,tak už se nedokážete odtrhnout. Smála jsem se, byla naštvaná, někdy se mi zastavilo srdce a chtěla jsem Elliota profackovat, ale milovala jsem každou vteřinu.

Příběh je o Elliotovi a Kate. Kdy Elliot je šéf Kate a jejich vzájemná nevraživost nezná hranice. Nevydrží spolu v jedné místnosti aby jeden druhého nevytočili. Ale jedné noci se všechno změní a Elliot po letech začíná vidět Kate jinak. Milovala jsem jakou mezi sebou měli od začátku výbušnou chemii. Sledovat,jak se každý z nich zamiloval,jak se jejich vztah vyvíjel, bylo žhavé,zábavné a romantické.

Elliot Miles, vedoucí londýnské pobočky Miles Media. Je chladný, panovačný, svůdný, drzý a je to sukničkář. Ale pod tím vším je skrytý laskavý, starostlivý snílek a romantik, který věří na osud.
Kate je IT manažerkou Miles Media a nenávidí Elliota. Její oblíbená část dne je, každé ráno ho dráždit a vytáčet. Je chytrá, laskavá, temperamentní, která si nenechá jen tak něco líbit.
V knížce opět nechybí momenty,kdy se budete smát tak až budete brečet, jako kachní útoky, kozí námluvy, vpády rodiny, vtipné textové zprávy a mnoho dalších.
Nemůžu k tomu říct víc už tak jsem řekla až moc, protože příběh Kate a Elliota si musíte přečíst a zažít. Pokud to budete milovat nebo nenávidět to vám nepovím,ale pro mě to stálo za každou vteřinu a já to miluju, tak moc že když jsem dočetla, nejraději bych začala číst znova.

T.L.Swan píše krásné,vtipné, romantické příběhy plné emocí a já se nemůžu dočkat až si přečtu příběh Christophera, posledního ze čtyř těchto dokonale nedokonalých bratrů.
Připojíte se do Milesova klubu?

_Lucie_97
23.10.2022 4 z 5

Celou sérii naprosto zbožňuju, ale tento díl byl za mě zatím nejslabší. Celkově jsem si čtení užila, příběh mě bavil a vytáhnul. Jen s porovnáním s ostatními měl tuctovou myšlenku. Konec mě samozřejmě potěšil a hodnotim knížku velmi pozitivně! Ale druhy díl u mě zatím stejně vede! ️

astra3
22.10.2022 5 z 5

Autorka opravdu umí. Dost jsem se pobavila. Pěkná série. Tři pohledné chlapy máme za sebou. Tak uvidíme, co ten čtvrtý.

Tweety0207
20.10.2022 3 z 5

Táto kniha sa mi hodnotí strašne ťažko. Na jednej strane sa čítala veľmi dobre. Tempo svižne, žiadne nudné pasáže. Kate bola úžasne vtipná, nebola to žiadna husicka, ktorá mu odpustila po pár slovách. Na druhej strane bolo pre mňa knihu dočítať hotové utrpenie. Ten skok od nenávidím k milujem bol proste "neuveriteľny". Nedokázala som im tu ich lásku uveriť. Prišlo mi to tam akokeby nasilu natlačené. A tie "scény" bolo ich tam strašne veľa a na škodu knihy. Kľudne stačilo aspoň o 100 strán menej.

MAU256
18.10.2022 5 z 5

(SPOILER) Sveze se přede mnou na kolena a uchopí mé ruce do svých. "Byla jsi to ty, kdo mě volal skrze ty obrazy." Do očí se mi tlačí slzy a místnost se se mnou začíná točit. "Vždycky jsi to byla ty," zopakuje. "V hloubi duše jsem věděl, že mě to k nim táhne z nějakého důvodu. Byla jsi to ty, Kate, ty jsi ten důvod."

Tentokrát tu máme romantický příběh Elliota, navenek pracháč, muž, který může mít každou, na kterou se jen podívá, ale uvnitř, pod tím povrchem, kam se jen tak nikdo nedostane, je to romantik. Dostal Kate ze své ulity, ale pak to neskutečně pokazil. Podaří se mu napravit, co tak neskutečně zvoral? Odpustí mu? Nemohla jsem přestat číst, bylo to dokonalé. Líbila se mi konverzace mezi Pinkie a Edem. Stále jsem se musela uculovat, že se Kate také uměla ozvat. Už se těším na příběh Christophera. Romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

Lofda
17.10.2022 5 z 5

Každý díl o kousek lepší.. Autorka prostě umí a já jsem zase jednou nespala a četla, protože jsem prostě nemohla jít spát a přestat číst.. Řadím mezi top romantiky, zasmála jsem (i nahlas), ale v jednu chvíli mě až zamrazilo, když všechno zapadlo do sebe. Nevím jestli věřím na osud, ale věřím, že věci plynou jak mají. A že karma je zdarma a všechno se nám jednou vrátí. Mám moc ráda knížky, kde se postupně poskládají dílky skládačky, až to všechno dává smysl - nevadí, že těch náhod bylo až moc, proto tyhle pohádky přece čtu.. Kate byla konečně jednou "hrdinka" co si nenechá všechno od chlapa líbit, tomu fandím. A nemůžu se dočkat, až se mi dostane do rukou další autorčina knížka!

Myška43
14.10.2022 5 z 5

,,Ukázalo se, že i já věřím na pohádky. A na osud.Nikdy to nevzdávejte, on si vás najde."

Tristanův příběh u mě sice vede, ale opět jsem se skvěle bavila. Autorka to prostě umí, takže kdo si chce užít romantiku se vším všudy, dejte se do čtení. Už se těším na další díl.

,,Nic není náhoda"

Marci_Vaj
03.10.2022 5 z 5

Tento díl se mi dostal do rukou jako první, jsem ráda, že o předchozích bratrech tam toho moc není, tak můžu teď jít klidně na první díl… Elliot byl bezva, oba byli super :)

Eliška2110
01.10.2022 5 z 5

Škoda, že těch bratrů není aspoň deset Další skvělý, odpočinkový a zajímavý příběh z Milesovic klubu.

Medvědářka
30.09.2022 5 z 5

Příběh bratrů Milesových pokračuje....
Bez zábran je vyprávění dalším z bratrů, kteří jsou pekelně sexy a uvědomují si to. Elliot Miles je casanova a mohl by mít každou ženu, na níž jen pohlédne. Proč ho tedy začala přitahovat Kate, která ho od prvního okamžiku tolik nesnáší? Když jsou spolu, jsou jako kočka a pes. Štěkají na sebe a snaží se dosáhnout svého a pokud ještě rozčílí toho druhého, je to jako třešnička na dortu. Jenže jak se říká - Co se škádlívá, to se rádo mívá.
Další pokračování téhle série je báječnou knihou plnou humoru, citů a to celé kořeněné erotikou, které tam bylo tak akorát. Sledování výměn názorů hlavní dvojice Kate a Elliota je zábavné a vy jim to věříte. Jejich postupné sbližování je na jednu stranu něžné a na druhou okořeněné tvrdším sexem, který má Elliot prostě rád. Jsou chvíle, kdy se musíte smát a pak otočíte stránky a vy vidíte i tu jemnější část těch dvou. Jsou zranitelní ve svých pocitech a tím, jak jednají, si chrání svůj svět.
Autorka se drží své laťky a každá nová kniha mi přijde o kapánek lepší než ta předchozí. Je to prostě skvělé.

luccys194
29.09.2022 5 z 5

Třetí díl ze série bratrů Milesových. Příběh Elliota a Kate, který příjemně překvapil...
Líbí se mi jak autorka Vás vtrhne do příběhu mimo velké erotiky se najdou i hlubší myšlenky a plot twisty, který by člověka jen tak nenapadly! T. L. Swan patří mezi mé oblíbené autorky a nemůžu se dočkat dalších knih!

láska romantika vztahy

T. L. Swan