A co bylo dál

A co bylo dál https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530443/bmid_a-co-bylo-dal-65a9689663467.jpg 4 214 57

Jameson s Emily se snaží o svého prvního potomka. Tedy, Emily se snaží. Jameson je jako obvykle v pracovním stresu, což nakonec dožene Emily k tomu, že Jamesona unese do thajského wellness resortu, kde by si oba měli odpočinout a zbavit se napětí ve vztahu. Jak je ovšem u Jamesona pravidlem, nic se neobejde bez humorných a přehnaně dramatických výlevů. Tristan se chystá na převzetí Claiřina podniku, snaží se ze svých adoptivních synů vychovat schopné mladé muže, s Claire očekávají první dítě a do toho všeho připravují svatbu, která bude tak velkolepá, jak se jen na Milesovi sluší. Doufejme, že vše proběhne hladce pokud někdo ohlídá Pochcánka. Elliot a Kate měli za to, že už všechny překážky ve vztahu překonali. Od Elliotových pochyb o pravé lásce po Kateinu sestru podvodnici, ti dva si už vytrpěli dost. Osud jim však připravil ještě jednu velkou zkoušku, ale zdá se, že řešení je blíž, než by se zdálo. Sledovat zpovzdálí Christophera, jak se snaží sžít s venkovem, je Haydenina nejoblíbenější volnočasová aktivita. Spolu s Eddiem se smějí Chrisovým pokusům navázat kontakt se sousedy, ulovit vlka, který údajně terorizuje okolí, ale nikdo ho neviděl, či pořídit nejplodnější býky, které trh nabízí. Eddie však pomalu dospívá a jeho budoucnost leží právě v rukou jeho adoptivních rodičů.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Metafora

Miles Ever After , 2023

keiko33
04.02.2024 5 z 5

Milé ukončenie skvelej série o bratoch Milesových.

Hatshepsut
01.02.2024 4 z 5

Samozřejmě to na samotné díly nemá, ale jak už je v ostatních komentářích, kdo by to vynechal? Neotřelé zakončení série, kterou si určitě ještě někdy přečtu. Skvělý zážitek.

hana1039
01.02.2024 5 z 5

Epilogy mám prostě z knih nejraději :-))) a tyhle byly skvělé,sem tam ukápla slzička a smích byl taky :-)) kéž by už byla ta další série, kterou na konci knihy autorka slíbila...

Lucie.285
31.01.2024 5 z 5

Jeden velký epilog, který má čtyři části. Tohle bude asi navždy má nejoblíbenější série a proto jsem byla ráda, že si mohu přečíst o hlavních postavách něco navíc. Doporučuji všem fanouškům série Milesův klub a přijde mi, že si autorka nechává otevřená vrátka pro pokračování nové generace a pokud se tak stane, tak budu nadšená. Milesů není nikdy dost.

Niki.N
28.01.2024 4 z 5

Za mě příjemné vrácení se do příběhu bratrů Milesových a jejich pokračování v jejich životech

Matri
27.01.2024 4 z 5

Vrátiť sa k príbehom bratov Milesovcov bolo veľmi osviežujúce, a čo najdôležitejšie nesmierne úsmevné.
Jameson a jeho "slniečková povaha" ma opäť dostali - naozaj som sa dobre bavila, lebo ja týchto bručounov milujem.
Tristan a jeho synkovia bola kapitola sama o sebe, ale keď sa spojili ešte aj bratia dokopy - no koniec!
Eliot s Kate ma prekvapivo dohnali doslova k potomok sĺz najskôr smútku :(, a potom vďaka Emily k slzám šťastia!
Christopher bol zasa ako veľké dieťa, ale jemu to odpúšťam a baví ma.
Kniha je krásnou bodkou za touto sériou a kľudne by som prijala aj novú generáciu Milesovcov ;-)

JanickaP
27.01.2024 5 z 5

(SPOILER) Tak začneme pěkně postupně.
James a Emily drží stále svojí laťku. Opravdu jsem se v jejich epilogu několikrát zasmála. Jameson nezklamal a byl stále tak sarmantni a sprostý jako ve své knize. Já ho miluju, je to Alfa samec s velkým "A".

Tristan a Clair byli takovi mili. Ale trochu me jejich epilog zklamal. Když jsem cetla knihu o Tristanovi byla nesmírně vtipná a tady ani tuk. Dokonce jsem se těšila, az jejich epilog doctu.

Eliot a Kate. Boze, ja na jejich pribeh uplnd zapomnela. Epilog mi vse osvetlil a ja nemohla zadrzet slzu. Jejich epilog je napsany opravdu realisticky. Sama jsem si tim vsim prošla. Pocity Kate jsou tak opravnene, pravdive a kdo nezazil,tak asi nepochopi. Eliotuv pohled mi tu jen ukazal,ze tohle prozivaji vzdy 2, i kdyz zena asi vice traumaticky/stresove/evolucne? A ten konec? Wow...z obou stran je to naprosté velke WOW a klobouk dolu. Je to tezke rozhodnuti,ac se to nemusi zdat, to rozhodnutí, ze vam dítě odnosi nekdo jiny(ac rodina) je silene tezke. Tleskam pani Swan, neskutecne realne jste to popsala.

Chris a Hayden meli krasne zakonceni jejich pribehu. Milovala jsem jejich knihu a epilog meli tak romanticky. Plno deticek, krasna a prosperující farma. Z Ediho se stal muz s velkym "M". Klidne bych si precetla i jen jeho pribeh :).

T.L.Swan udelala dobre, ze napsala Milesum jeste takový dodatek. Zasloužili si ho a opravdu me mrzi, ze jejich pribehy konci.

miloslava3256
26.01.2024 3 z 5

Celou sérii jsem milovala, proto mne toto trošku zklamalo. Myšlenka velmi dobrá, ale spíš bych to zařadila přímo ke knihám jako bonus. Úplně mi nesedí takove časové skoky, takže ve výsledku mi to přišlo divný. Jediný doplněný příběh od Christophera mi přišel ucelenější a hodně vtipný. Možná to bylo tím, že je tam asi nejkratší časový úsek. Ale co se mi vážně nelíbilo (jakožto jsem registrovaný chovatel se vším šudy) tak forma prodeje psů a koček, jak kdyby byly jen kus věci. To mi brutálně drásalo oči.

monika0181
26.01.2024 5 z 5

Tak tohle je epilog epilogů!
Za mě bomba.
Miluji celou tuto sérii a víme, všichni jak příběhy skončily. Ale tato "dotočná" z dalšího života je dokonalá.
Knihu jsem doslova zhltla. A obrovsky se u ní nasmála. Asi nejvíc u Christophera a to bylo tak i u jeho příběhu. Přemýšlím, který z příběhů bratrů Milesových mě vzal za srdce víc.
Toto je série, ke které se ráda i několikrát vrátím.
Těším se na avizované další knihy autorky.

dvolen
26.01.2024 5 z 5

Na tuto knížku jsem se moc těšila a opravdu splnila moje očekávání. Skvělé zakončení příběhů, přesně tak jsem si to představovala. Těším se na další knihy T. L. Swan.

ElikaS
25.01.2024 5 z 5

Jeee, to bylo boží! Já tedy tyhle nastavovaný povídky obvykle moc ráda nemám, zpravidla jsem z nich zklamaná, ale tady se teda opravdu povedly.
Jeden příběh lepší než druhý. Všechny povídky si uchovaly vtip z knížek, a přestože se jednalo o takové jednohubky, zvládly se řešit i závažnější témata. Nejvíc jsme se pobavila asi Jamesona, hned poté následoval Tristan, který je můj nejoblíbenější z bratrů. Nejsilnější příběh měl Elliot a u Christophera se mi líbil úplný závěr, který nás snad navnadil na další sérii?!

KlaraD851
25.01.2024 5 z 5

Och, to bylo prostě boží :-) Pokud máte přečteny všechny 4 příběhy, nemůžete vynechat. Tahle série je moje srdcovka. Krásné zakončení všech 4 lásek, děkuji T.L. Swan.
Doufám, že vyjdou další knihy této autorky.

Paja1709
25.01.2024 5 z 5

Skvělé zakončení celé série. No a Epilog s Tristanem a jeho rodinkou byl opět nejlepší.

LenkaNovotna32
25.01.2024 5 z 5

Tato cela seria sa strasne vydarila. Zakoncenie bolo dokonale, chalanov som si doslova zamilovala, skoda ze ich nie je viac. Odporucam kazdemu

KlosKa
24.01.2024 5 z 5

Za mě skvělé zakončení série, 4 příběhy, 4 delší epilogy. Opět jsem se smála nahlas, protože to jinak nešlo. Miluju hlavně chvíle, kdy jsou bratři Milesové spolu, to opravdu nemá chybu. Za mě byly nejlepší díly série druhý (Tristan) a třetí (Eliot). Tristanův epilog nezklamal (hlavně kočka Pochcan :D ), u epilogu Eliota jsem si i poplakala, protože mi jich bylo s Kate strašně líto :( naopak tady mě překvapil Jameson, který s Em překvapil a velice příjemně . Christopher no...tady s tím dílem trošku bojuju, jako by to bylo trošku "mimo sérii", ale i tak skvělá kniha. Děkuji za skvělé shrnutí ;)

imelia
24.01.2024 4 z 5

(SPOILER) Táto séria je moja naj celkovo. Zakončenie bolo teda povinná jazda. Ale osobne nie som vyznávačom samostatne vydaných epilógov. Niekedy som sa doslova musela nútiť, aby som čítala ďalej, inokedy zas to šlo ako po masle.
SPOILER: na môj vkus tam bolo príliš veľa pôrodov, ešte aj popísaných. Záver bol pre mňa sentimentálny, keď si spolu s Milesovcami uvedomíte, že jedna éra končí. Takže pre tých, ktorí majú sériu za sebou toto ukončenie musí vyť. Inak to nemá význam čítať

pacinka
24.01.2024 5 z 5

Paráda, skvělé zakončení série. Takto si představuji, že by se měli autoři rozloučit se svými postavami. Děkuji.

T. L. Swan
australská