Milá Bridget, chci tě

Milá Bridget, chci tě https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380633/bmid_mila-bridget-chci-te-djk-380633.jpg 4 775 146

Milá Bridget, píšu ti tenhle dopis, protože je dost nepravděpodobné, že bych někdy sebral odvahu říct ti to do očí. Takže tady to je. Vůbec se k sobě nehodíme. Ty jsi spořádaná svobodná matka, co to má v hlavě srovnané. Já jsem jen nezodpovědný doktůrek z Anglie, co tu ve městě působí jenom dočasně a žije v tvojí přestavěné garáži, než se zase vrátí domů. Jenže se tu vyskytla taková věc… z nějakého pitomého důvodu na tebe prostě nedokážu přestat myslet, a to v dost nevhodných souvislostech. Chci tě. Jediný důvod, proč ti to teď píšu, je, že si nemyslím, že je to jednostranné. Všiml jsem si, jak se na mě díváš. Asi působím dost trapně, když po sobě házíme neslušnými vtípky, ale to, že mě přitahuješ, žádný vtip není. Takže proč ti to vlastně píšu? Prostě tím chci naznačit, že jsme oba dospělí, sex je zdravá a přirozená věc, a že mě můžeš najít hned za těmi dveřmi z kuchyně do garáže. Mám-li být úplně přesný, chci, abys věděla, že ty dveře odteď nechávám otevřené pro případ, že bys za mnou třeba někdy v noci chtěla zajít. Bez otázek. Přemýšlej o tom. Anebo ne. Jak budeš chtít. Beztak pochybuju, že ti ten dopis vůbec strčím pod dveře. Simon... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Dear Bridget, I Want You , 2017

salča
10.03.2019 4 z 5

Pěkná,romantická oddechovka.
Bylo to čtivé,vtipné a zároveň to nepostrádalo i vážnější téma.Simon byl skvělý:)

LenRan
01.03.2019 4 z 5

Pěkná jednoduchá knížka, pobavila jsem se, jednu hvězdu strhávám za obálku, ta se mi nelíbí. Vypadá to jak Bravíčko :)

cukrovka
27.02.2019 4 z 5

Čtivá romantická oddechovka. Byl zde vtip, romantika i okamžiky k zamyšlení.

lovemanner
25.02.2019 5 z 5

Sexy doktor a svobodna matka s ditetem...proste me to bavilo!

kikina114
18.02.2019 4 z 5

Kniha mě velmi mile překvapila, byla zajímavější než jsem čekala. Nebyla to jen kniha plná sexu, jak jsem očekávala. Byly tam i vtipné pasáže a pasáže, kdy jsem měla slzy v očích. Velice se mi líbilo zpestření děje Benovou zápletku a také, jak se a vyvíjel vztah ne jenom mezi Simonem a Bridget, ale hlavně mezi Simonem a Bradnem.
Dobré odpočinkové čtení.

Kekik
13.02.2019 3 z 5

Kniha splnila přesně to, co jsem od ní požadovala- krásně jsem si odpočinula, občas se i pobavila. Autorky rozhodně píší čtivě, a nebyla to kniha jen o tom jednom. I když se chvílemi příběh motal v kruhu- budeme spolu, nebudeme spolu, budeme spolu,... Největší zklamání pro mě představuje Ben. Od autorek si do budoucna jistě něco přečtu.

happy19
11.02.2019 5 z 5

Párkrát jsem se zasmála i nahlas:-D.. Simon byl (nevý)slovní(ý) jezdec :-D...účel nenáročná oddychovka,splněno!;-)

Pedruska01
07.02.2019 5 z 5

Kniha se hrozně dobře a rychle četla. Změlo to zajímavě, a tak jsem se do toho pustila. Nelituju, právě naopak. Hrozně se mi to líbilo a především ten úžasný smysl pro humor. Téměř celá kniha byla úsměvná až do okamžiku, kdy smysl pro humor ustupoval ději, který nabíral na vážnosti. Znovu jsem narazila na příběh, který není jen laciný, ale má i něco do sebe, především, že obsahuje i trošku silnější příběh celku.
Hlavní hrdina Simon byl teda číslo. Díky němu jsem se především dost nahlas nasmála a to hrozně oceňuji. Víc neskutečně vtipných knih! Ten chlap byl typ, který byl vlastně dokonalým chlapem. Hezky se o tom četlo.
Hlavní hrdinka Bridget taky nebyla vůbec špatná, měla jsem ji ráda a chvílemi jsem ji i obdivovala za tu sílu, kterou v sobě stále nacházela. Celkově dobrá dvojice. Neměla jsem výtku.
Bylo to příjemné, oddechové, úsměvné a milé. Další pohádka, která ačkoliv to bylo kolikrát na hraně dobře dopadla - víc než to. Ty epilogy jsou zvlášť takové. :D I tady mě autorky přesvědčily, že umí. Těším se na další jejich spolupráci anebo i jejich samostatná díla a tuhle práci neváhám doporučit. :)

Litocha
05.02.2019

Nesedlo mi to. Rádobyvtipné situace mi moc vtipné nepřišly, Simon, zastydlý puberťák, byl polovinu času na proplesknutí, Bridget se rozhodně nechovala jako třiatřicetiletá matka, děj byl stereotypní a nudný, až už jsem si říkala "tak se spolu konečně vyspěte". Knížku bez jakýchkoliv výčitek přesouvám do nedočtených.

sofie92
12.01.2019 3 z 5

Knihu jsem přečetla rychle. Byla vtipná. :)

JitulHa
11.01.2019 4 z 5

Na knize oceňuji především to, že v ní nechyběl humor, proto hned první kapitola vážně stála za to! Autorky tak po celou dobu držely čtenářovu pozornost, i když se jim musí přiznat, že to neustálé protahování dilematu "být či nebýt spolu" mezi hlavními protagonisty, po nějaké době začínalo být trochu vleklé. Nicméně celkově se jedná o povedený čtivý příběh, který určitě nijak nezaostává mezi jinými příběhy svého žánru. Simon byl jedním slovem dokonalý, možná až moc, na to aby mohl existovat třeba i ve skutečném světě, škoda.

trynitrix
10.01.2019 4 z 5

Kniha mě velice bavila po dlouhé době mě to zase nabudilo číst.

Elishka31
07.01.2019 4 z 5

Kniha se velmi dobře četla, o vtipy a srandovní scény není zde nouze. Krásné odpočinkové romantické čtení. Každá z autorek vložila do knihy něco svého a dohromady je to nakonec úžasná knížka :-)

uminaa
31.12.2018 4 z 5

Neviem, asi som podľa popisu čakala viac. Ale kniha sa čítala veľmi rýchlo a pobavila. Postavy boli tiež zaujímavé, a rozuzlenie (pravda o Benovi) bolo vážne sila :O

janno69
29.12.2018 5 z 5

Prostě skvělá, vtipná, zamilovaná.... hodně jsem se bavila. Simonovy hlášky, mě prostě dostaly. Škoda, že není delší :-)

Petra38
27.12.2018 5 z 5

skvělá! vázne mě bavila, fakt jsem se zasmála a to mám u tohohle žánru nejraději, není nic horšího než mít doma suchara se kterým by se žena nezasmála:) doporučuji :)

Damienronnie
21.12.2018 5 z 5

Taká príjemná oddychovka

janina66
20.12.2018 5 z 5

Tak to se mi moc líbilo. Hezky se četlo a mělo to i vtip.za mě ano

barborelka
17.12.2018 3 z 5

průměr...nenadchla, neurazila...

havrmoni
14.12.2018 5 z 5

Zrovna jsem dočetla plán Baronetu na příští rok a jsou tam dvě od těchto autorek. No už se těším. Než jsem se pustila do této přečetla jsem si znovu knihy od obou autorek. Líbí se mi všechny včetně této. Jsou vtipné,ale i vážné. Postavy jsou sympatické a líbí se mi, že mají nějakou minulost, že spolu mluví . No prostě mě to fakt baví.