Milá Bridget, chci tě

Milá Bridget, chci tě https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380633/bmid_mila-bridget-chci-te-djk-380633.jpg 4 776 146

Milá Bridget, píšu ti tenhle dopis, protože je dost nepravděpodobné, že bych někdy sebral odvahu říct ti to do očí. Takže tady to je. Vůbec se k sobě nehodíme. Ty jsi spořádaná svobodná matka, co to má v hlavě srovnané. Já jsem jen nezodpovědný doktůrek z Anglie, co tu ve městě působí jenom dočasně a žije v tvojí přestavěné garáži, než se zase vrátí domů. Jenže se tu vyskytla taková věc… z nějakého pitomého důvodu na tebe prostě nedokážu přestat myslet, a to v dost nevhodných souvislostech. Chci tě. Jediný důvod, proč ti to teď píšu, je, že si nemyslím, že je to jednostranné. Všiml jsem si, jak se na mě díváš. Asi působím dost trapně, když po sobě házíme neslušnými vtípky, ale to, že mě přitahuješ, žádný vtip není. Takže proč ti to vlastně píšu? Prostě tím chci naznačit, že jsme oba dospělí, sex je zdravá a přirozená věc, a že mě můžeš najít hned za těmi dveřmi z kuchyně do garáže. Mám-li být úplně přesný, chci, abys věděla, že ty dveře odteď nechávám otevřené pro případ, že bys za mnou třeba někdy v noci chtěla zajít. Bez otázek. Přemýšlej o tom. Anebo ne. Jak budeš chtít. Beztak pochybuju, že ti ten dopis vůbec strčím pod dveře. Simon... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Dear Bridget, I Want You , 2017

Lee7
12.12.2018 4 z 5

Vtipné kalhotky, téma mne bavilo pro odpočinek a srandu to stálo za to. Nečekejte nic neznámého, ale rozhodně s ni nebyla nuda. Nasmála jsem se. :)

Ditules
06.12.2018 3 z 5

Vyloženě kniha s hvězdičkou, ale párkrát jsem se solidně zasmála... /případ s rybářským háčkem, synonyma pro různé erotické výrazivo... :D -k do znáte fil Táta v sukních, tak Vám to možná naskočí taky....). Jinak klasická slaďárna.

elisa194
03.12.2018 1 z 5

Tak toto bylo pro mě utrpením. Nechala jsem se zlakat hodnocením, ale opravdu nechápu proč ho má tak vysoké. Tento žánr knížek čtu, kdyz potřebuji oddechové čtení. Bohužel je kniha spíš trapas. Chování hlavnich hrdinů neodpovídá vůbec rokům, které autorka uvádí. Děj taky o nicem. Obálka otřesna. Jediné plus kniha mela,ze ma tak malo stran a byla hned přečtena.

Nikyna8
02.12.2018 5 z 5

Přečteno, moc se mi knížka líbila, romanická, odpočinková knížka v tomto hektickém období vanočních příprav na vánoc.

Šunkys
01.12.2018 4 z 5

Čtivá kniha.

Denisse
18.11.2018 2 z 5

Předvídatelný děj, pořád se dokola opakující situace dvou hlavních hrdinů, do čtení jsem se přemlouvala.. ale humor autorek to aspoň trochu zachránil.

Majuš333
18.11.2018 5 z 5

Po dlhom čase konečne prišla kniha, ktorá ma chytila hneď na prvej stránke a nepustila až do poslednej. Dávam plný počet hviezdičiek aj napriek popletenému prekladu ku konci knihy. Spojenie týchto autoriek je skvelé! Rýchlo si prosím ďaľšiu ich knihu :-)

Ppeetula
17.11.2018 5 z 5

Účel tato kniha splnila, protože jsem se zasmála. A bylo to nenáročné - odpočinkové čtení, které jsem chtěla :) Autorky, které nezklamou :)

Klárai
14.11.2018 2 z 5

Ne že bych se vůbec nebavila, byly tam situace, kdy se člověkem musel smát, ale na druhou stranu jsem i kusy přeskakovala, což se mi málokdy stává.

LilianaFalcon
14.11.2018 5 z 5

Sice jsem doufala, že to bude ještě vtipnější, ale i tak to bylo super oddychové čtení.
Úvodní scéna byla naprosto skvěle vymyšlená a vztah Simona a Bridget se mi strašně líbil. Takové to, že chlap nebo ženská nechtějí žádné závazky už je strašně ohrané, takže jsem ráda, že se k tomu tentokrát autorky postavily aspoň trochu jinak.
Obávám se, že už se nebudu na některé věci moct koukat tak, jako před přečtením Bridget. Například na hvězdice nebo lekce jógy :D

Andrea963
13.11.2018 5 z 5

Bezva kniha. První půlka mě úplně strhla a nemohla jsem knihu odložit, druhá půlka už byla mírně poklidnější. Moc jsem se bavila.

Kiwicatko
12.11.2018 4 z 5

Cekala jsem, ze i ona prilozi tak rikajic ruku k dilu a misto toho v podstate “dolejzal” jen on. Teda ne, ze by se mi to nelibilo :) Rekneme si to uprimne, ktera by nechtela, aby po ni touzil nadhernej chlap, kterej je i chytrej a v posteli zvladne jak romantiku, tak prasecinky :)

Mimochodem nektere nazvy pro chlapskou masturbaci sem fakt neznala ....,, jako treba “dusit kure” :D

Hvezdicku strhavam za ten uplnej konec. To uz bylo i na me moc “preslazeny”.

janesy
05.11.2018 5 z 5

Jedním slovem-
výborné odpočinkové čtení. Skvěle jsem se bavila.

Vee1718
04.11.2018 5 z 5

Někdy mám problém se do knihy začíst. Což se tady říct nedá. Od prvních stránek mě příběh chytl. Více takových knih, prosím :)

andrea4315
03.11.2018 2 z 5

Mně to přišlo kostrbaté, jakoby ztraceno v překladu. Situace, které měly být zřejmě vtipné u mě tedy úsměv nevyvolaly. Předchozí ya počin s vážnější linkou byl lepší.

Evka3814
30.10.2018 5 z 5

Spisovatelky které snad nikdy nezklamou. Příběh mě pohltil a dost jsem se nasmála. Simonovi hlášky neměli chybu:) kdo by si ho neoblíbil ;))

georginaa
30.10.2018 5 z 5

I já budu pět chválu, velice vtipně napsaný příběh o jedné lásce, která přijde jak z čistého nebe. Nečekáš ji, vyhýbáš se , ale stejně tě dostihne. A hlavně nechybí humor, bez kterého to prostě nejde. Takže sice čtení na jeden večer, ale stálo to za to.

prcek19
30.10.2018 5 z 5

Po dlouhé době kniha, která mě bavila od začátku do konce..až mi bylo líto, že už kniha končí :-D

AliceTief
29.10.2018

kniha se četla doslova jedním dechem, naprosto skvělý příběh a moc pěkně napsané =)

ves.lucie
28.10.2018 5 z 5

jak začít hodnotit ... :-) Třeba Milý Simone, jsi ... knížka byla fantastická a četla se sama a téměř jedním dechem .. Už na začátku jsem si říkala, že bych ten háček snesla taky, pokud by z toho koukal takový fešák :-)

Kniha se dotkla bolavých témat a proběhlo pár utírání slz, bylo skvěle, jak ke všemu přistupoval hlavní hrdina a že se ji nevzdával, byť se sebou chvílemi také bojoval. Člověk se musí "nakazit" těmi happendy, aby byl naladěn, že se všechno vydaří a dopadne dobře.

Autorkám se společně povedl skvělý román a budu doufat, že se brzy dočkáme dalších knih :-)