Milá Bridget, chci tě

Milá Bridget, chci tě https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380633/bmid_mila-bridget-chci-te-djk-380633.jpg 4 775 146

Milá Bridget, píšu ti tenhle dopis, protože je dost nepravděpodobné, že bych někdy sebral odvahu říct ti to do očí. Takže tady to je. Vůbec se k sobě nehodíme. Ty jsi spořádaná svobodná matka, co to má v hlavě srovnané. Já jsem jen nezodpovědný doktůrek z Anglie, co tu ve městě působí jenom dočasně a žije v tvojí přestavěné garáži, než se zase vrátí domů. Jenže se tu vyskytla taková věc… z nějakého pitomého důvodu na tebe prostě nedokážu přestat myslet, a to v dost nevhodných souvislostech. Chci tě. Jediný důvod, proč ti to teď píšu, je, že si nemyslím, že je to jednostranné. Všiml jsem si, jak se na mě díváš. Asi působím dost trapně, když po sobě házíme neslušnými vtípky, ale to, že mě přitahuješ, žádný vtip není. Takže proč ti to vlastně píšu? Prostě tím chci naznačit, že jsme oba dospělí, sex je zdravá a přirozená věc, a že mě můžeš najít hned za těmi dveřmi z kuchyně do garáže. Mám-li být úplně přesný, chci, abys věděla, že ty dveře odteď nechávám otevřené pro případ, že bys za mnou třeba někdy v noci chtěla zajít. Bez otázek. Přemýšlej o tom. Anebo ne. Jak budeš chtít. Beztak pochybuju, že ti ten dopis vůbec strčím pod dveře. Simon... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Dear Bridget, I Want You , 2017

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

Moc hezká knížka, navíc jsem si užila i prostředí nemocnice, které se mi v romantických knížkách líbí. Simon byl zlatíčko a knížka byla jednak vtipná a měla i myšlenku. Rozhodně doporučuji.

FairyD.
13.05.2020 5 z 5

Nepreferujem knihy kde hlavná hrdinka je staršia ako hlavný hrdina. V tomto prípade mi to až tak nevadilo, bolo to pekne spracované, nebolo to formulované nasilu. Bol to krásny, vtipný, romantický príbeh.

Juliette
22.04.2020 3 z 5

Tato kniha pobavila. Byla vtipná, romantická a velice mile a čtivě napsaná ;-)

Ketfl
27.03.2020 4 z 5

Kniha rozhodně nebyla špatná, dobře se četla, líbily se mi i hlavní postavy. U některých hlášek jsem se i pěkně zasmála. Nicméně od tohoto dua autorek jsem ale již četla lepší knížky.

Anet257
22.03.2020 3 z 5

Zatím nejslabší kniha, kterou jsem od autorky četla. Avšak velmi se mi na knize líbily hlavní postavy...konečně změna od puberťáků a vysokoškoláků! Bridget řešila smrt manžela, práci a péči o chlapce a potkala Simona, který ji tak krásně ochraňoval a podporoval. :)

Alieen
18.03.2020 3 z 5

Příjemné počtení, avšak tato kniha pro mě byla jedna z těch horších.

petulkapeta
28.02.2020 5 z 5

krasna,vtipná,nečekala jsem že mě bude bavit až tak moc... :)

aniger
23.02.2020 3 z 5

Krásná kniha, příběh se mi taky líbil.

Bet
17.02.2020 3 z 5

Další krásná kniha, je to super pohodovka.

Zomy
10.02.2020 5 z 5

Za mě super. Z prvního čtení jsem si pamatovala, že se mi knížka líbila. Že tam bylo dost sexu (o prstech v zadku bych v romantické knížce fakt číst nemusela) a že jsem se zasmála. Po nějaké době jsem se ke knížce vrátila a už dokážu ocenit celkové vyznění. Silná ženská a skvělý chlap, který ochraňuje a podporuje (i když tvrdí, že o nic takového nestojí). Vtip, dojetí, romantika. Určitě se k ní zase někdy vrátím.

marta14
02.02.2020 5 z 5

Skvělá kniha!

Dolikcek
03.01.2020 5 z 5

Milý příběh, kniha se četla sama.

laura
01.01.2020 5 z 5

Úsměvné, romantické, vtipné - já se fakt bavila. Moc krásné, přesně takový příběh jsem teď potřebovala číst a také jsem si ho náležitě užila.

Malý Brandon neměl chybu a Simon? Někdy to bral trošičku přes čáru, ale stejně jsem ho milovala ;)

Prostě, milá Bridget, chci tě - v tomhle případě číst ;) Takže, neváhejte, myslím, že nebudete litovat. Pokud tedy nehledáte nic vážného a chcete se jen pobavit, zasmát (tlemila jsem se u toho jako blázen) a trošku se zasnít...

Tahle kniha přesně tohle nabízí. Nic víc, nic méně. Romantiku, vášeň, sex (no jooo), lásku, strach, taky trošku bolesti a hodně, hodně toho obyčejného, lidského, neučesaného štěstí. A abych nezapomněla - i něhu a spoustu smíchu ;)

VeronikaSas1
11.11.2019 5 z 5

Opravdu odpočinková kniha,což jsem po všech těch dramatech, které jsem v poslední době četla, velmi potřebovala.

margitka13
15.10.2019 5 z 5

Knihu som čítala už dávnejšie ale vždy sa k nej rada vrátim. Je rozhodne moja najobľúbenejšia od Vi a Penelope.
Je vtipná, romantiky je v nej tak akurát a bola som aj na pokraji sĺz.
Čo viac si priať od dobrej knihy?!

Ewwe
14.10.2019 5 z 5

Tahle kniha mě bavila od začátku až do konce. Hlavní postavy jsem si oblíbila, hromada veselých scén, skvělý smysl pro humor a příběh hezky plynul. Oddechovka na víkend jako dělaná :)

jitka7
04.10.2019 5 z 5

Hlavní hrdiny jsem si oblíbila, měli skvělý smysl pro humor. Hezký, romantický příběh. Pobavila jsem se a i dojala. Taková má být kniha. Jednoduchá, dobře napsaná, vtipná (záleží tedy, jaký žánr hledáte) a také trocha té romantiky.

Fuza95
15.09.2019 5 z 5

Opět autorka nezklamala. Už se těším na další. Pro mě úsměv a trochu romantiky v dnešní
hektické době.

Ivet1990
08.09.2019 2 z 5

Nevím chvílemi mě to bavilo a pak zase jsem se nudila, tak nějak na střídání. Nevím moc mě tato kniha nebavila

Kudík
07.09.2019 4 z 5

Nenáročné, oddechové čtení. Hlavní hrdinové Simon i Bridget jsou sympaticky vykreslené postavy, se smyslem pro humor (i když trošku více lechtivým :) ). Děj je relativně předvídatelný, ale i tak doporučuji. Osobně vidím jediné zásadní mínus v obálce. Přečteno za den.