Milá Bridget, chci tě

Milá Bridget, chci tě https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380633/bmid_mila-bridget-chci-te-djk-380633.jpg 4 775 146

Milá Bridget, píšu ti tenhle dopis, protože je dost nepravděpodobné, že bych někdy sebral odvahu říct ti to do očí. Takže tady to je. Vůbec se k sobě nehodíme. Ty jsi spořádaná svobodná matka, co to má v hlavě srovnané. Já jsem jen nezodpovědný doktůrek z Anglie, co tu ve městě působí jenom dočasně a žije v tvojí přestavěné garáži, než se zase vrátí domů. Jenže se tu vyskytla taková věc… z nějakého pitomého důvodu na tebe prostě nedokážu přestat myslet, a to v dost nevhodných souvislostech. Chci tě. Jediný důvod, proč ti to teď píšu, je, že si nemyslím, že je to jednostranné. Všiml jsem si, jak se na mě díváš. Asi působím dost trapně, když po sobě házíme neslušnými vtípky, ale to, že mě přitahuješ, žádný vtip není. Takže proč ti to vlastně píšu? Prostě tím chci naznačit, že jsme oba dospělí, sex je zdravá a přirozená věc, a že mě můžeš najít hned za těmi dveřmi z kuchyně do garáže. Mám-li být úplně přesný, chci, abys věděla, že ty dveře odteď nechávám otevřené pro případ, že bys za mnou třeba někdy v noci chtěla zajít. Bez otázek. Přemýšlej o tom. Anebo ne. Jak budeš chtít. Beztak pochybuju, že ti ten dopis vůbec strčím pod dveře. Simon... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Dear Bridget, I Want You , 2017

Anniee
27.01.2021 4 z 5

Ach bože, proč knížky od tohohle dua musí mít tak strašný obálky... Proč. Ty knížky jsou relativně hodnotné, mají přesah, erotickým románem bych je nazvala až v pořadí. Vždycky je v nich nad čím se zamyslet, hrdinové jsou originální a mají skvěle vystavěné charaktery a nejlíp si člověk nakonec ještě popláče.
Ale absolutně rozumím tomu, že obálky většinu čtenářů odradí. Protože se tu knihu stydím kdekoli vytáhnout i já. Přitom jsem zase s obsahem tak moc spokojená.

johana3160
20.01.2021 4 z 5

Vesela a prijemna kniha autorskeho dua, ktera ovsem netrva dlouho. Precteno ani ne za den. Pekne podany pribeh me velkou cast cteni nutil culit se na knihu jak debilek. Spickovani hlavnich hrdinu mi prislo vtipne. Ale konec mi prisel ze na par strankach se toho deje moc a ze se to deje, aby z toho vylezl co nejsladsi happy end, ktery je az kycovity. Ale jinak jo dobry.

tittanie
19.01.2021

Hezká kniha, která se dobře a rychle četla. Zrovna když jsem začala přemýšlet, jestli je to taková obyčejná kniha jenom o sexu, tak se příběh změnil a překvapil mě. Není to teda nic moc hlubokomyslného, ale jak píšu, je to hezké čtení. Hodilo se mi do čtenářské výzvy a obálka není špatná.

Nika30
07.01.2021 4 z 5

Celkem zajímavá kniha. Teď mě začalo dost bavit číst tento žánr. I když tato kniha mi trvala o něco déle. Ale přes počáteční dvě kapitoly jsem se dostala k jádru a kniha mě nezklamala

Klaaarka
06.01.2021 4 z 5

Kniha se čte dobře jako ostatne vsechny knihy od techto autorek. Jen si obcas rikam,jestli by byly ty knihy horsi a pribehy mene atraktivni ,kdyby hlavni hrdina nemel mimoradne vyvynuty ...... ????

evineckY
21.12.2020 5 z 5

Kniha s vtipným začátkem a jak jinak - problémy (kde nejsou) a moc pěkným koncem. Sice tahle obálka (pro mně !) nic moc,protože jsem si Simona představovala jinak, ale zato příběh super :-)

martinka3875
13.12.2020 5 z 5

Úžasná knížka, nemám ani slov za dva dny jsem jí přečetla. Jsou to první autorky co mě přiměly číst nikdy dřív jsem to nevyhledávala a teď chci od nich přečíst vše. :-)

Radka1727
30.11.2020 4 z 5

Romantika, sex, humor..... k Simonovi se hodí i ta fotka na obálce

EvaSupovic
08.11.2020 5 z 5

Super, jako všechny její knihy.

Majka1979
12.10.2020 5 z 5

Táto kniha určite patrí medzi moje top. Bridgit a Simon, obaja s rozličnými životnými cieľmi, no jedno majú spoločné, ani jeden z nich nečakal to, čo im osud pripravil do cesty :)
Krásny príbeh, určite si knihu ešte niekedy prečítam :)

Siegrid
02.10.2020 2 z 5

Spojení těchto autorek pro mě není atraktivní. Děj mě nudil, byl předvídatelný. A že byl on opět neskutečný, je jistě záležitost Vi Keeland:-).

Mrňous1
19.09.2020 4 z 5

První kniha od těchto autorek a dobře jsem se bavila. První polovinu více, ve druhé půli mě trochu rušila otočka hlavního hrdiny, přišlo mi to až přehnané a takové nějaké rušivé, i hlavní hrdinka mi chvilkami přišla příliš dokonalá a taková "Popelka", ale vcelku mě kniha bavila, určitě si přečtu od autorek i něco dalšího.

Anna195
01.09.2020 5 z 5

(SPOILER) Tieto dve autorky ja môžem. Hlavná hrdinka Bridget sa ocitne v nemocnici po tom čo sa jej stala vtipná nehoda, kde ju ošetruje sexy britský doktor Simon. O tri mesiace neskôr má Bridget podnájomníka, a kto iný to môže byť než sexy doktor s ktorým sa bude nielen stretávať doma ale aj v práci. Bridget je slobodná matka a vdova, pracuje ako sestrička a od manželovej smrti žiaden vzťah nemala. Simon je doktor, ktorý dokončuje svoju rezidentúru a má v pláne sa vrátiť späť do Veľkej Británie. Veľmi sa mi páčilo ich prvé stretnutie, kde som sa dobre nasmiala. Celá knižka je vtipná. Bavil ma Simonov slovník, na každej ďalšej strane v knihe som si hovorila, čo ešte môže vypustiť z úst, a že toho teda vypustil Postavu Simona som si hneď zamilovala sexy, vtipný, nápomocný a starostlivý.Bridget bola úžasná matka, keďže všetko musela zvládať sama a páčilo sa mi ako sa postupne otvárala Simonovi. Síce to boli obaja úplne protiklady ale skvelo sa dopĺňali a vytvárali spolu úžasnú dvojicu a mali medzi sebou super chémiu. Nádherná napísaná časť, keď bol Simon pri jazere. Nečakala som odhalenie ku koncu no o to viac zaujímavejšie to bolo. Krásne napísaný epilóg.

Kristy.Seb
11.08.2020 4 z 5

Velmi mě bavil sexuální humor. Vtipné, dojemné a samozřejmě zamilované.

Kubikuli
20.07.2020 2 z 5

Takhle knížka od VK mě teda tolik neoslovila... za mne jedna ze slabších. Začátek mi přišel snad i dokonce takovej nějakej trapnej, kdy jsem chtěla knížku odložit na neurčito .. pak hromada sexu a dvojčata nakonec... Určitě je teda v knížce od všeho něco :) Ale prostě to nebylo ono.

mStationka
20.07.2020 4 z 5

Milá oddechovka, líbí se mi sexuální napětí a humor hl. postav

Myška43
05.07.2020 5 z 5

Opět plný počet a na jeden zátah. Moc pěkný reálný příběh, který mě chytnul za srdce, hodně jsem se nasmála a i slza mi ukápla.

etell
26.06.2020 5 z 5

Jedna z mojich obľúbených. Hlavné postavy sú veľmi príjemné a sympatické. Kniha sa ľahko číta, je vtipná, príbeh zaujímavý. Čítanie pre romantické duše, ktoré si chcú oddýchnuť a trochu snívať :)

Zuzana207
24.06.2020 5 z 5

Milé, vtipné a romantické. Pekne spracovaný príbeh, ktorý sa veľmi dobre čítal. Iskru tomu dodávali vtipné situácie, hlavné postavy boli tak sympatické, že mi ani nevadil vekový rozdiel medzi nimi.

Terez25
30.05.2020 4 z 5

No, co říct... Pěkná, milá romanťárna, při které se můžete zasnít, že potkáte nádherného, mladého lékaře, který se do vás bezhlavě zamiluje a navíc s ním pokaždé prožijete nadpozemský orgasmus... no krásná představa, kterou najdeme asi opravdu jen v knížkách. Ale právě proto je také čteme. :-)