Polibek šarlatu

Polibek šarlatu https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78852/bmid_polibek-sarlatu-Hie-78852.jpg 4 301 35

Půlnoční rasa série

Raněný a krvácející Dante z posledních sil doklopýtá na veterinární kliniku. Půvabná Tess, která netuší, že tajemný cizinec v černém je ve skutečnosti upír, se mu snaží zachránit život. Stačí však jediný nerozvážný polibek a Tess je proti své vůli vtažena do světa plného krve, násilí a temné, spalující vášně… Polibek šarlatu je druhý díl úspěšné milostné upírské ságy Půlnoční rasa od americké spisovatelky Lary Adrian. Podobně jako v úvodním díle série Polibek půlnoci se čtenář ocitá v nebezpečném světě upírů, o jehož existenci nemají běžní lidé ani tušení a kde zuří krvavá válka mezi bojovníky Rodu a Škůdci, jejich nepřáteli na život a na smrt. Opět se setkáváme s hrdiny z prvního dílu a sledujeme jejich spletité a napínavé osudy.... celý text

Horory Romány Pro ženy
Vydáno: , Brána

Kiss of Crimson , 2007

Magie233
17.03.2024 4 z 5

Pěkný příběh pro relax a odpočinek. Moc se mi do tohoto žánru nechtělo, nikdy bych nevěřila, že budu číst o upírech, ale nelituji, kniha se mi líbila.

Artep071
22.02.2024 4 z 5

Další faj příběh o členu řádu a jeho vyvolené.

Mi-šu-le
26.01.2024 5 z 5

Já si nemohu pomoct, ale mně se líbil první díl víc než tento. Byl taky super a dávám 5 hvězdiček, ale oproti jedničce mi přišel děj trochu pomalý a neměl takovou atmosféru. Možná mi Dante a Tess tolik nesedli nebo jsem měla až moc velká očekávání...to nevím. Každopádně propadnutí této sérii jsem nečekala v takové míře, prakticky čteno jedním dechem, nešlo mi knihu odložit. Moc se těším na další díl s Teganem.

scarletblue
26.04.2023 5 z 5

Opravdu vydařený díl. O levl výš, než byl ten předchozí. Nebýt uspěchaného konce a rychého rozuzlení, tak by to bylo dokonalé. Ale i tak opravdu super. Je to jednohubka na jeden večer, takže nemůžete očekávat propracovanost, jako mají jiná, delší dílka, ale řekla bych, že to byl autorčin záměr. Knížka s fantasy/erotickým obsahem, s rychlým dějem aby neotravila méně náročné čtenáře a získala si jejich srdce pomocí série Půlnoční rasa. Ano děj by se dal natáhnout, na druhou stranu autorka se rozhodla pro celou sérii s volným pokračováním a tím nám postupně odhaluje svůj upíří svět. Když porovnám první a druhý díl, tak mám pocit, že i ji samotnou příběh pohltil během psaní druhého dílu, vidím větší zaujetí a chuť věnovat tomuto novému světu víc pozornosti. Dokazují to i přibývající postavy a rozšíření o další místa v ději. Snad další díl nesklame.

Kocicakmartinek
29.01.2023 5 z 5

Skvělý příběh, pro mě lepší než ten první. Líbí se mi propojení jednotlivých knih, které ale nebrání přečíst si dvojku a až pak jedničku. Skvěle vymyšlené a propracované.

munka
22.11.2022 4 z 5

Nový príbeh , nová zápletka a noví hlavní hrdinovia. Dej mal spád a ani som sa nenazdala a bol koniec. Teším sa na pokračovanie.

anna7852
30.09.2022 4 z 5

Tohle se mi hodně libilo.
O dost lepší než první díl.
Tak se nechám překvapit co přinese treti :)

Ewe291
10.09.2022 4 z 5

Lepsie ako jednotka ale stale tomu nieco chyba

Pain
19.04.2021 4 z 5

Tento díl byl mnohem zajímavější než úvodní část této méně povedené sérii BČD 2.0.

marie2577
03.12.2020 3 z 5

Milé a neodlepitelne

johana3160
14.08.2020 4 z 5

Dobre se to cetlo, jen mi chvili trvalo nez jsem spravne napojila, protoze jsem ve stejne dobe jako prvni dil cetla prvni dil Bratrstva carne dyky. Nekdo rika ze je to hodne podobne, ja rikam ze to uz rovnou muzeme hodit do jednoho pytle vsechny upiri romany, ale nedoporucuju cist pohromade, navic tady originalni myslenka upiri=mimozemstani, porad se tomu musim smat :oD kniha je ctiva i kdyz ma podobnou osnovu jako predchozi - on potka ji, boji se ji rict pravdu, “po*ere to”, zachrani to, laska jako tram... jenze tak to proste funguje, tak proc to menit:o)

moudivlacek
26.08.2019 5 z 5

I když tohle zrovna není můj oblíbený druh četby, skvěle jsem si to užila, a dokonce ten druhý díl víc jak první. Líbí se mi propojenost všech hrdinů a i jejich cíle. A co nejvíc - pevná a pravá láska upírů ke svým Vyvoleným.

miruska1
31.07.2019 5 z 5

I tato čast serie sa mi velmi pačila....

jitka7
04.04.2019 4 z 5

Podle mě lepší než první díl. Dante a Tess naprosto skvělí. Bylo to víc humorné než první díl. Docela dobře se to zase všechno rozvíjelo, nové akce, nové scénky.

SleepyAllDay
05.03.2019 3 z 5

Kniha se mi líbila asi více než první díl. Už tam nebyla taková dávka peprných scének jako v prvním díle. Dante i Tess mi byli velice sympatičtí, stejně jako příběh s šarlatem. Ale tak nějak...nenadchne, neurazí. Každopádně si dám od této série chvilku oddych.

Majuš333
23.02.2019 4 z 5

Tento príbeh bol trošku slabší, ale tiež mal niečo do seba. Hor sa na pokračovanie...

witchersbitch
13.05.2018 3 z 5

Je to lepsi nez prvni dil, ale bohuzel ne pro me.. prilis najivni a bez deje, predvidatelne a obcas na hlavu padle.. timto se s touto serii loucim..

Laf
07.10.2016 5 z 5

Pěkné pokračování. Důkazem je to, že bylo velmi těžké se odtrhnout od knihy. Líbilo se mi, že se místy objevovala zmínka o tom, co se dělo v prvním díle, takže bylo možné si díky tomu děj připomenout. Už se těším, až se dozvím, co si autorka připravila pro další bojovníky :). Knihu můžu jen doporučit :)

Fizulka71
03.08.2016 4 z 5

Nápad s drogou šarlat, který mění upíry v krvelačnější než krvelačné, je dobrý nápad, který knize velmi prospěl. Příběh se mi líbil, klasická paranormální romance se vším, co k ní patří.

maca5449
20.02.2015 3 z 5

No... podobnost s Bratrstvem černé dýky se nezapře. Je to trochu jako jeho ošlivější dvojče. Nicméně náplň žánru erotická paranormální romance to splňuje a žádná velká očekávání jsem neměla. Zkrátka odpočinková literatura.

upíři erotika pro dívky

Lara Adrian (p)