Polibek šarlatu

Polibek šarlatu https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78852/bmid_polibek-sarlatu-Hie-78852.jpg 4 301 35

Půlnoční rasa série

Raněný a krvácející Dante z posledních sil doklopýtá na veterinární kliniku. Půvabná Tess, která netuší, že tajemný cizinec v černém je ve skutečnosti upír, se mu snaží zachránit život. Stačí však jediný nerozvážný polibek a Tess je proti své vůli vtažena do světa plného krve, násilí a temné, spalující vášně… Polibek šarlatu je druhý díl úspěšné milostné upírské ságy Půlnoční rasa od americké spisovatelky Lary Adrian. Podobně jako v úvodním díle série Polibek půlnoci se čtenář ocitá v nebezpečném světě upírů, o jehož existenci nemají běžní lidé ani tušení a kde zuří krvavá válka mezi bojovníky Rodu a Škůdci, jejich nepřáteli na život a na smrt. Opět se setkáváme s hrdiny z prvního dílu a sledujeme jejich spletité a napínavé osudy.... celý text

Horory Romány Pro ženy
Vydáno: , Brána

Kiss of Crimson , 2007

Katlyn
08.12.2014

Nevíte prosim nekdo, kde bych si tento díl mohla zdarma stáhnout nebo přečíst on-line? :)

angelbooks
20.10.2014 5 z 5

Jako první musím uznat, že byl lepší než první díl :). Určo doporučuju :).
Není to kniha kterou bych si přečetla, ale taky to není kniha k zahození :).
Prostě ideální kniha na víkend :).

Lorrainee
25.06.2014 3 z 5

Neurazí ale ani nijak nenadchne. Postavy trochu lepší než první díl, ale dál asi číst nebudu. Není kdo by mě tam nadchnul.
Lehka upirská odpočinkovka které já osobně ráda mám, pořád lepší než třpitivej Eda, ale nic od čeho by se nedalo odejít.

ciniminisek
26.04.2014 3 z 5

Co si budeme povídat. Tato kniha je starší upířina kterých je na světě několik, ale stále nás to baví. Polibek šarlatu nám nabízí pořádnou krví nasycenou akci, nádherné a statné muže, které dokáže skolit jen lidská žena a to se nám právě líbí. Příběh v sobě ukrývá nejedno tajemství a ač jsem si říkala, že mě už nedokáže nic překvapit, pár šokujících zjištění jsem zaznamenala. Proto bych určitě tuto knihu neodsuzovala, protože i přes léta která běhá v oběhu knižního království, nám má stále co nabídnout.
Velmi se mi líbilo střídání pohledů více postav a pomalé odkrývání záhad, které v konečném sledu událostí do sebe perfektně zapadají. Příběh to je čtivý a utíká Vám přímo před očima. Než se nadějete jste na konci a těšíte se, že si přečtete nový díl s dalším bojovníkem.
Spisovatelka si s dějem parádně pohrála a prolínání postav z předchozího dílu velmi vítám. Ačkoli je to volné pokračovnání, o své oblíbence v dalších dílech nepřijdete.

Evaevelína
31.01.2014 4 z 5

fakt pěkný román.Jen mě zaráží,což jsem měla napsat už u polibku,že tam je už spárovaný pár /Gideon a Savanah/ a kniha o něm není.

Eleanor65
18.01.2014 5 z 5

Zatím jsem přečetla první 4 za 4 dny. Super, pěkný, má to spád, knihy se nekopírují. Zkrátka jedním dechem. Moc pěkný.

muchomurka
09.11.2013 4 z 5

Více se mi líbil první díl, přišlo mi, že měl větší spád a méně utahaných částí. Co je ale fajn, že příběhová linie nekopírovala první díl a že vysvětlování ohledně historie bylo stručnější (i když by tam nemuselo být vůbec, protože to zbytečně natahovalo děj).

bowlly
08.08.2013 4 z 5

natěšená z prvního dílu jsem se hned vrhla na druhý a fakt dobrý!!!

NikinkaFantasy
30.06.2013 4 z 5

Tahle knížka byla velmi vtipná a poněkud i v některých věcí "ujetá". Hodně jsem se smála, když Dante oznamoval, jak se jmenuje pes a zajímala by mě reakce Chase, až se dozví proč byl pes takto pojmenován. Znechutila mě však Tessina reakce na to, že Dante je upír. No nevím jak bych se zachovala já, kdybych se něco podobného dozvěděla, tuhle situaci však můžeme vyloučit. Kniha se mi i přesto líbila a byla celkem zábavná na čtení.

Iworri
24.04.2013 4 z 5

No vida ! A přece se píší .. :D
Když už jsem začala být se čtením každé další knížky dopředu skeptická, tady jsem jen a jen potěšena. Žádný zbytečný tlachání, žádný táhlý děje, dokonce Tess i Dante byli přirození a nevtíraví. Prostě tohle jsem hledala a našla ! :) Konečně ! :)
Souhlasím s tím, že při pojmenovávání psa jsem se hodně nařechtala :D Také to, jak Tess líčila svoji schopnost a s tím související "transport" otčíma na druhý břeh .. Vztah Chase a Danta, když k sobě lépe "přičichli" .. Já snad nemám vážně co vytknout ? :)

barborelka
11.04.2013 5 z 5

Super počin. Příběh o Dantovi a Tess se mi líbil mnohem víc než první díl ságy. Hodně zajímavá byla schopnost Tess. To jak potrestala svého otčíma a jak zachránila Harwarda. Určitě neváhejte s přečtením

psirena
29.10.2012 5 z 5

Druhý díl se mi líbil víc než první. Tady alespoň hrdina neříkal: Ne, ne, ne, já nemohu, atd.
Pobavilo mě pojmenování psa. Bylo to vtipné.

hykavec
27.09.2012 4 z 5

Druhý díl také nezklamal, ovšem první byl o chloupek lepší. Na třetí díl se i tak těším :-) Lara to zkrátka umí :-)

trpaslyk
19.03.2012 4 z 5

Děj plynule navazuje na první díl série, pouze se změnily postavy, z jejichž úhlu je děj nazírán. Tentokrát jsou hlavními hrdiny Bojovník Dante a lidská Vyvolená Tess. Opět jsou představovány jejich výjimečné schopnosti a odlišnosti od ostatních a oni se s nimi během děje učí smiřovat. Děj je čtivý, má spád, opět obsahuje několik erotických scén, ale už méně, než první díl.

netty.vanity
25.12.2011 3 z 5

Druhý díl Půlnoční rasy je mnohem lepší a poutavější,než ten předchozí-což je překvapivé,stává se to málokdy.Autorka se zřejmě poučila ze svých chyb a omezila své soustředění na zbytečné detaily,i když se tu a tam i tak nudné pasáže vyskytly. Tentokrát mají Bojovníci co dočinění s šarlatem,druhem drogy,který mění jejího poživatele ve Škůdce.Ve středu dění stojí Dante,který se snaží látku zneškodnit.Při hlídce je zraněn a proto se uchýlí k nejbližší pomoci-mladé veterinářce Tess. Dante se od ní napije a až později zjišťuje,že je Vyvolená.To odhalení mi připadalo trochu trapné,prostě ""obrovská náhoda"".Ale oceňuji,že Tess byla lidštější a sympatičtější než Gabrielle z prvního dílu-zrovna tak Dante,který netrpěl edwardovským syndromem vůbec a povahou se mi zamlouval.Jasně,je to úplně stejně nalajnovaný scénář jako u prvního dílů,předvídatelné
klišé.Ale tady alespoň Tess zjistila pravdu o tom,kdo je vlastně ona a její milovaný až na konci,díky čemuž byla celá kniha napínavější.
Když se mám vrátit ke kritice,tak mě akorát rozesmívalo to neustále a všude omílané-"Odjakživa byla..jiná."To si prostě autorka mohla odpustit.Už
tu větu nemůžu ani cítit.:) Každopádně slabší čtyři hvězdy.

upíři erotika pro dívky

Lara Adrian (p)