Mickeyho kouzelné Vánoce

Mickeyho kouzelné Vánoce https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504487/bmid_mickeyho-kouzelne-vanoce-IAU-504487.jpg 5 11 3

Těšte se na Štědrý večer s myšákem Mickeym a jeho nezapomenutelnými příhodami. Přečtěte si, jak Mickey naděloval s kamarády vánoční dárky, zjistěte, co všechno zažil, když se s Minnievypravili do města na baletní představení Louskáček, a objevte, které sváteční tradice mají jeho přátelé nejraději. Užijte si kouzelné Vánoce s oblíbenými animovanými hrdiny!... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Mickey´s Christmas Magic, Micke´s Christmas memories, Nutcracker , 2022

Knižní střípky
17.01.2023 5 z 5

Milujete-li disneyovky a Vánoce k tomu, tak tento kousek by ve vaší sbírce neměl chybět. Kniha obsahuje 3 vánočně laděné příběhy:
MICKEYHO VÁNOČNÍ KOUZLO
MICKEYHO VÁNOČNÍ VZPOMÍNKY
LOUSKÁČEK
Všechny tři jsou nádherné, pro malé čtenáře tak akorát dlouhé a doprovázené naprosto nádhernými ilustracemi.

Ivuska.09
30.12.2022 5 z 5

Pokud máte rádi myšáka Mickeyho a jeho přátele, určitě s touto knihou nešlápnete vedle. Ideální čtení o Vánocích! Mé děti jsou nadšeny, takže my jsme moc spokojeni a těšíme se na další knihy, které s těmito hrdiny vyjdou.

Sabča92
28.12.2022 5 z 5

Jistě vás nepřekvapí, že vám tu dnes budu doporučovat letošní novinku s Mickeym a jeho přáteli.Mickeyho kouzelné Vánoce je nádherná kniha, kterou jsem si pár dní dávkovala. Jak děti, tak dospělí si naprosto zamilují nádherné barevné ilustrace, které jsou v celé knize zásadní. Sbírka obsahuje tři nové příběhy, které pro děti přinášejí opět i ponaučení. Příběhy jsou ideálně jako pohádky před spaním. Mickeyho vánoční kouzlo vypráví příběh o večeru před Štědrým večerem. Mickeyho vánoční vzpomínky začíná na první prosincový den, kdy Minnie s Mickeym prohlížejí vánoční alba. Louskáček přináší nové zpracování s Mickeym a jeho přáteli. Zatímco před lety vyšlo přibližně dvacetiminutová adaptace jako součást speciálu ze seriálu Myšmaš Mickeyho kouzelné Vánoce, v knize se nachází nové zpracování příběhu, které je daleko kouzelnější a krásnější.

Walt Disney
americká, 1901 - 1966