Čekání na zázrak

Čekání na zázrak https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174437/mid_cekani-na-zazrak-3A0-174437.jpg 4 118 25

Mezi nebem a zemí série

< 3. díl

Alona Dareová přebývá už přes měsíc v těle Lily Ally Turnerové. Lilyino tělo není tak aktraktivní, jako to její, a navíc se jí nedaří hrát sestru a dceru lidí, které skoro nezná. Trápí ji i to, že Will – na kterém jí záleží víc, než by chtěla – si přeje, aby se vrátila skutečná Lily. Stane se zázrak, Alona bude opět volná a Lily zůstane naživu? S pomocí duchařského média Malachiáše Velkolepého možná mají šanci na úspěch, ale odhalování pravdy se nelíbí tajemnému duchovi, který se před ničím nezastaví. I kdyby měl Alonu zničit...... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

BODY & SOUL , 2012

Domulenka
23.06.2014 5 z 5

celá serije je oddechová ale pekná,zaver byl krásné zakončen :_)

Nikolka001
18.06.2014 4 z 5

Skvělé zakončení série. :) Celou sérii jsem si užila a přečetla s chutí. Nic náročného, ale je to velice čtivé. :)

Linu
02.04.2014 5 z 5

Nádhera a zase jenom nádhera!! Jsem hrozně ráda za ten konec! Kniha je napínavá a hrozně dobře napsaná! Líbilo se mi, jak autorka "dořešila" všechny záležitosti až do konce! Tomu já říkám velmi kvalitní kniha! Překlep je v ní snad jen jeden a to už je ale chyba překladatele.
Je mi sice líto, že to skončilo, ale další kniha... no... to by už nebylo ono. Mohu jedině doporučit!

ciniminisek
29.03.2014 3 z 5

Po pravdě bych měla říci, že jsem od této knihy mnoho neočekávala. Předchozí díly se mi líbili na takové té hranici, že pokračování ano - znovu čtení už ale ne. Ovšem co mě příjemně překvapilo bylo to, že tento díl byl nejlepší z celé série a já ho zhltla na pracující matku, poměrně rychle. Příběh je čtivý, napínavý a stále nás nutí číst dál, protože stále nevíme a nedokážeme odhadnout, jak ono to nakonec skončí. Příjemná odregovačka s občasným vtipným podtextem. Líbilo se mi, že to není složité čtení, nervete si vlasy nad stupidním chováním hrdinů, ale naopak pomalými kroky, je provázíte mnohdy beznadějnou cestou, u které doufáte, že tam společně dojdete.

JanaDor
23.03.2014 4 z 5

Kniha mě bavila, dobře se četla a hezky jsem se odreagovala. Líbilo se mi, že autorka nechala během těch dílů své hlavní postavy jakoby dospět, že zmoudřely a byly mi o moc více sympatičtější než na začátku. A ta zamilovanost byla taky moc milá, tak jemně to bylo vždy naznačeno, nic přeslazeného. Opravdu kdo chce vypnout, pobavit se, tak určitě ať po téhle sérii sáhne. Mě bylo skoro až líto, že je to konec. Fakt moc hezký.

americká literatura pro dospívající mládež (young adult)

Stacey Kade
americká
2013  80%Setkání s duchem
2014  82%Čekání na zázrak
2013  78%Zamilované duše
2023  61%Mrtvé ticho

Kniha Čekání na zázrak je v