Mexiko

Mexiko https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143343/mexiko-spolecnik-cestovatele-143343.jpg 5 4 2

Více než 1000 barevných fotografií a podrobný text vás seznámí s dějinami i současností této jedinečné země. Kláštery, paláce, muzea, památky mayské architektury, pohoří, kaňony, tropické lesy, jeskyně, národní hudba a tanec - tento průvodce vás seznámí se vším, co Mexiko nabízí. Nechybí ani praktické tipy, kde si dát speciality místní kuchyně, kde jsou nejlepší hotely či nákupní střediska. Vydání 1.... celý text

Literatura naučná Cestopisy a místopisy Mapy a atlasy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Eyewitness travel guides - Mexico

n.ezn.amy
17.10.2022 5 z 5

Cestopisy od Ikaru jsou vždy skvěle napsané a graficky provedené. Mexiko je pro mě zemí, kterou toužím procestovat a poznat a zatím se mi to nepodařilo, takže jsem jí zatím "procestoval" touto knihou. Krásně popsaná historie této země, nádherná příroda, kulturní památky či co ochutnat z místní kuchyně. Toto vše čtenáře prostě musí nalákat k návštěvě této země. Jen víc takovýchto cestopisů.

Metroušek
02.10.2021 5 z 5

Kdykoli někam jedu, snažím se přečíst dvě příslušné edice cestovatelských průvodců: Společník cestovatele a Rough Guide. Nikdy mě žádná z nich nezklamala. Vřele doporučuji!