Měsíc za úsvitu

Mezi Jeccou Laytonovou a doktorem Tristanem Aldredgem to neuvěřitelně jiskří už od prvního setkání. Jecca přijímá nabídku své kamarádky Kim a opouští nemilosrdný svět newyorského umění, aby strávila léto malováním v krásném, malebném městečku Edileanu. Tris – nejpohlednější a nejobětavější lékař v celém okolí – už Kiminu bývalou spolužačku z univerzity dlouho obdivuje, ačkoliv se dosud setkali jen jednou. Nyní je Jecca tímto silným, citlivým mužem naprosto unešená. Blížící se podzim však oznamuje Jeccin návrat do „skutečného života“ a velkoměsta a milenci se musí rozhodnou: Dokáže jejich láska přežít takovou vzdálenost? A kdo z nich obětuje život, který si vytvořili, aby mohli být spolu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131921/big_mesic-za-usvitu-3SO-131921.jpg 4.398

Měsíční trilogie 1.

Vydáno: , Baronet

Moonlight in the Morning, 2012

Kniha Měsíc za úsvitu

pip11
27.01.2021

Moc pěkné a pohodové pokračování, dokonalé čtení na šedivý leden :) Úvod do Měsíční trilogie z Edileanu jsem si příjemně užila.

jinbr
09.12.2020

Tato série mě upoutala svojí relativní vyrovnaností, nejsou tu takové ty velké zvraty, i když zrovna tento díl ho má, ale není takový vyumělkovaný. Je to milá změna, že příběh nemusí být jak na houpačce jednou dolů a pak hned nahoru. Všechny tři díly vedou k zamyšlení, co je v životě skutečně důležité, o hledání možností a kompromisů. Že není možné stavět svoje štěstí na nespokojenosti a ústupcích těch druhých.

ydnac
07.09.2020

Hezké, lehké, oddychové čtení :-)

helenkan
26.05.2019

Uvařit si kávu vzít si tuhle knihu a vychutnat si bezva romantický příběh. Mě se to povedlo a líbilo. :-)

ave55
14.05.2019

Týjo, to bylo přeslazené. Musela jsem si k tomu otevřít flašku okurek. :-)

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

vlastus52
19.01.2018

Pěkné čtení v klidovém režimu po operaci, autorka opět nezklamala

cukrovka
26.08.2017

Čtivá romantika od skvělé autorky.