Melodie stále zní

Melodie stále zní https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341596/mid_melodie-stale-zni-ALH-341596.png 4 59 22

Když bytová architektka Elanie dostane pozvání do domu manželky neblaze proslulého finančníka, který zmizel i s pětimiliardovým fondem, tuší, že něco nehraje. Dojímá ji víra paní Bennettové v manželovu nevinu, ale neuvědomuje si, že čím víc se s rodinou sbližuje, tím většímu riziku vystavuje jak sebe, tak svou čtyřletou dcerku.

klarence
31.12.2022 3 z 5

Po dlouhé době jsem si odskočila k této autorce a trochu mi to přišlo moc rozvláčné.
ale jako oddechovka , super, nic moc náročného.

Pajina68
07.07.2021 5 z 5

Tak tahle kniha se mi opravdu moc líbila. A vůbec nevadilo, že to není klasická detektivka, kde by se vyšetřovala od začátku nějaká vražda. Právě to jiné se mi na knížce moc líbilo.

DvěTéčka
09.05.2021 4 z 5

Zajimavé čtení i když byla jen jedna mrtvola ke konci.

laura
04.05.2021 1 z 5

... co říct. Přečteno za dva večery, tahle autorka se prostě dobře čte. Nicméně jsem jediná, kdo si všiml nápadné podobnosti s knihou "Kdo musí jít z kola ven"?

BaNaMa
09.01.2021 3 z 5

Taková normální detektivka, neurazila a ani nenadchla.

sabca
26.02.2019 3 z 5

Knihu jsem měla přečtenou za 2 dny. Nebyla špatná, ale jak tady někteří píší, už to není ono. Závěr byl opravdu přímo odfláknutý. Čekala bych od knihy více.

konicekbily
09.11.2018 3 z 5

Nějak jsem se domníval, že to bude krimi-thriller se vším všudy. Nebyl. Spíše román pro ženy s rychlým závěrem. Průměr.

kika 13
14.08.2018 3 z 5

Napínavé,ale obsahově dosti slabé.

niknikita
21.05.2018 3 z 5

Nebylo toho moc, co by mne zaujalo a nebyla jsem si jistá, jestli dočtu až do konce...

čef
17.11.2017 4 z 5

Lehké čtení určené zejména ženám. Maličko napínavé, ale ne tak aby rušilo poklidný spánek , plné lásky a jejích podivuhodných zápletek. Prostředí těžkých a po většině zkažených milionářů není také na škodu, lehce se potom můžeme vcítit do těch drobných a klamaných lidiček. Samozřejmě nesmí chybět roztomilá dceruška v ohrožení a všechny potřebné atributy úspěšného oddychového románu s krimi zápletkou máme pohromadě.

magdalena13
15.11.2017 3 z 5

Je tu jistá podobnost s knihou "Kdo musí jít z kola ven", tahle byla přece jenom čtivější.

Georgine
10.11.2017 3 z 5

Od M.H.C. mám přečteny všechny její knihy, ale musím, bohužel, říct, že mají klesající tendenci. S romány, které psala dříve, se tyto poslední nedají srovnat. Konkrétně v této knize mi naprosto chybělo, abych byla napjatá, jak se bude děj vyvíjet dále. Spíše se tu objevovaly známky ženských románů.

milunka21
25.09.2017 5 z 5

Moje prvotina od autorky. A jestli je pravda co píšete, protože tahle se mi hodně líbila, tak se mám na co těšit. :-)

putpuda
10.09.2017 3 z 5

Nic moc. Sice je to škoda, ale tak nějak už jsem si zvykla. Posledních pár let knihy této autorky hodně upadly. Což je velká škoda, protože ji pořád beru jako jednu z nej....
Ale zase to bylo o fous lepší, než série s Laurií Moranovou.....ta mi vůbec nesedla. Tak třeba se ještě dočkáme nějakého klenotu ;)

mariva
07.09.2017 4 z 5

Autorčiny knížky mám ráda a ani tahle mě nijak nezklamala. Možná tím, že jsem si ji vzala na cestu do vlaku a díky tomu ji přečetla za jediný den, neztratil děj spád a i když to nebyla detektivka v pravém smyslu slova, nenudila jsem se.

Evka27
14.08.2017 3 z 5

Knížka ke kávě na odpoledne, hodnocení průměr, trošku jsem se ztratila mezi agenty FBI, policií a soukromými očky - příliš mnoho postav, ale asi jsem četla moc rychle, protože mě to nijak nenadchlo.

beruska
09.08.2017 3 z 5

Příběh je opravdu spíše takový ženský román, toho napětí tam mnoho není.. Přesto jsem si ji ráda přečetla..Ale myslím si, že dřívější autorčiny knihy byly lepší... Za mě tři hvězdičky...

raty
01.08.2017 4 z 5

No ano, detektivka pro ženy :-) Jako vždy od paní Clarkové příjemné čtení s trochou napětí.

lenka.g
16.07.2017 2 z 5

No, než detektivka, přišlo mi to jako čtení pro ženy.

Danago
09.07.2017 1 z 5

Autorku já mám moc ráda. každá její kniha měla napětí a zajímavou zápletku, proto jsem byla nadšená, že vychází další její knížka. Ale bohužel tentokrát jsem zklamaná. Tato kniha je naprosto nejhorší , co jsem od autorky četla. Knížka postrádá napětí , příběh je fádní, jen popsaný papír, já jsem se nudila. Nic mě nepřekvapilo, nic mě nelákalo číst dál. Dočetla jsem s velikým přemáháním. Veliké zklamání !!!!