Mějte lepší paměť - Více než sto nových technik od nejlepších amerických odborníků na zlepšení paměti https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110853/bmid_mejte-lepsi-pamet-qow-110853.jpg 4 7 2

Rady domácího lékaře pro lepší paměť Více než sto zbrusu nových technik od nejlepších amerických odborníků na zlepšení paměti V nedávné době psychologové vytvořili termín informační přetížení, čímž popisují slabou koncentraci, podrážděnost a výpadky paměti spojené s dnešním rychlým životním tempem. Zeptali jsme se tedy více než padesáti špičkových odborníků na paměť, jak tyto problémy zvládat. Objevte rozumnější životní styl, zdravá jídla a chytré mnemotechnické pomůcky, které vám pomohou v každém věku. (více než sto nových technik od nejlepších amerických odborníků na zlepšení paměti)... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Zdraví
Vydáno: , Pragma

The Doctors’s Book of Home Remedies for Sharper Memory

-neuvedu-
09.02.2019 3 z 5

Kniha má v poslední třetině jen popis vitamínů a minerálů. Trochu ten konec nudil. Jinak průměr, některé techniky člověk zná, takže toho moc nepřekvapilo.

Dym
19.06.2017 4 z 5

No, na mou první odbornou četbu to nebylo zas tak špatné. Tuto knížku jsem četla kvůli referátu a doufám, že mi aspoň trošku zlepšila paměť .')