Medvídek Pú - Zlatý poklad

Medvídek Pú - Zlatý poklad https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158804/medvidek-pu-zlaty-poklad-158804.jpg 5 14 5

Na oslavě narozenin Kryštůfka Robina vymyslela zvířátka ze Stokorcového lesa honbu za pokladem. Víte, kdo poklad nakonec našel? Dozvíte se to po přečtení této pohádky.

LunaL.
31.08.2021 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek s medvídkem Pú, kterou jsme se synem četli. Zatím se mu líbily všechny, ale k téhle se vracíme pořád dokola :)

ElikaS
11.02.2021 4 z 5

Dnes opět knížka pro děti - Medvídek Pú - Zlatý poklad. Já sama jsem si Medvídka Pú nikdy neoblíbila a moc ráda ho nemám a neměla jsem ho ráda ani jako dítě. Každopádně syn se do něj zamiloval už odmalička. Tento příběh je jeden z mnoha, který syn naprosto miluje. Zvířatka se na oslavu narozenin Kryštůfka Robina vydávají hledat zlatý podklad. A každé z nich nějaký najde. Myšlenka je vlastně moc pěkná, ilustrace také a na to že se jedná o Disneyovku, je celkem dobrý i text.

Osice
09.06.2020 5 z 5

Minulý čtvrtek. Barunka (4 roky) má asi hodinu sádru na noze a na obličeji ztrápený výraz. Smutně mě žádá, zda ji něco přečtu. Ještěže má neteř spoustu knížek o medvídkovi Púovi:-)

Blíží se oslava narozenin Kryštůfka Robina. Proč ji nezpestřit honbou za pokladem? ... Zvířátka dostávají nápovědu „poklad je zlatý“. To jsem si oddychla, že nemusím hledat s nimi:-) Ona si na rozdíl ode mne s nápovědou, která moc nenapovídá, hlavu nedělají a hned se pouští s chutí do hledání. A světe div se, každý nějaký „poklad“ odpovídající zadání nachází:-) To mě bavilo. Příběh ala variace na žlutou barvu. Hezky nenásilně. A po dočtení se můžete se svým dítkem zamyslet, co dalšího by mohla zvířátka za poklad považovat. … Zlatý poklad odstartoval náš čtecí maraton ze Stokorcového lesa.

Gabika9
08.04.2020 5 z 5

Krásné ilustrace, jednoduchý příběh. Stačila tato kniha, aby si dcera oblíbila medvidka Pú.

Kočičídívka10
30.09.2018 5 z 5

Mám moc ráda medvídka pú je totiž moc mlsný . :-D

Walt Disney
americká, 1901 - 1966