Nové příběhy s veselým koncem

Nové příběhy s veselým koncem https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130319/medvidek-pu-nove-pri-130319.jpg 5 18 5

Medvídek Pú série

Poznávat svět je velká legrace, zvlášť když jsou u toho kamarádi ze Stokorcového lesa, se kterými i ten nejzapeklitější příběh vždycky dobře dopadne. V této knížce s nimi můžete jít na lov brouků, hledat pro Sovu nový strom k bydlení, pomoct Prasátku zbavit se strachu z tmy, vyrobit něco úžasného nebo si jen uvědomit, že na každém ročním období je něco krásného.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Many adventure with Winnie the Pooh

LunaL.
10.02.2023 5 z 5

Děti si ji opakovaně půjčují v knihovně, příběhy mají nejen veselý konec, ale celkově veselé zpracování Medvídek Pú nikdy nezklame!

zimolka
06.01.2023 5 z 5

Nádherná kniha, dcerka nadšená.

Hermiona419
22.05.2022 5 z 5

Jedna z mých oblíbených knih z dětství.

Osice
25.10.2019 5 z 5

Tohle je opravdu povedená knížka o medvídkovi Púovi. Když odmyslím klasickou verzi od Milneho, tak pro mne zatím nejpovedenější knížka o medumilovném medvídkovi. Nenásilným způsobem děti seznamuje v každé kapitole s variantností něčeho. Ukazuje dětem, kolik rozmanitých možností existuje, stačí jenom zapojit fantazii.

Nejraději mám první a poslední příběh:-) V prvním (Smysl pro hry) jsou hlavním prvkem jablka.

"To je opravdová pastva pro všechny smysly," vzdychla blaženě Sova.
"Jaká pastva?" podivil se Tygr. "A Co jsou to ty nesmysly?"

Dcera podobně jako Tygr nemohla pořád pobrat, co to jsou ty smysly, tak jsem jí zavázala oči a dávala do pusy různé jídlo a ona hádala a pak ještě zkoušela rozeznat různé věci pouze pohmatem a šlo jí to skvěle:-)

Poslední příběh je o tom, co všechno se dá dělat s vodou. Schválně, kolik možností napadne vás:-)

zuzi1162
23.08.2016 5 z 5

Výborně ilustrovaná kniha o medvídkovi Pú.

Walt Disney
americká, 1901 - 1966
1992  90%Dobrou noc
1991  89%Kuchařka kačera Donalda
1995  92%Lví král
1991  84%Veselé Vánoce
2008  63%Prasátko má narozeniny

Kniha Nové příběhy s veselým koncem je v