Medvídek v dílně

Medvídek v dílně https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412977/bmid_medvidek-v-dilne-piG-412977.jpg 5 6 4

Jak postavit motokáru? To máte: dřevo, metr, pilu, vrtačku, kola, šroubky, volant, šroubovák… Medvídka zkrátka čeká spousta práce. Pomůže mu vůbec někdo? Ale to víš že jo. Ježek stejně jako medvídek má totiž velký sen - zúčastnit se závodu o pohár plný medu. Tak jim drž palce, ať se jim ta motokára podaří. A nezapomeň na kouzelné táhlo! Díky němu se ti změní obrázky přímo před očima.... celý text

Péťa Z.
13.10.2022 5 z 5

Pozor, po přečtení hrozí, že vaše dítě bude chtít postavit motokáru! :⁠-⁠)

jendah97
08.10.2022 5 z 5

Velice milá, pěkná, kratičká a krásně ilustrovaná knížka pro nejmenší. Díky vysouvací papírové záložce (táhlu) se vždy promění obrázek medvídkova kamaráda ježka, což leporelo činí mile interaktivním, jelikož umožňuje dětem prožívat pocity zvědavosti, napětí a překvapení. Příběh je jednoduchoučký, ale u své věkové kategorie (nakladatelé knížku adresují dětem od 3 let) může mít jistě úspěch. Na místě je ještě vhodné doporučit, aby si ji (alespoň zpočátku) prohlížely za doprovodu rodiče či staršího sourozence, aby se táhla prudkými pohyby či jiným nevhodným užíváním hned nezničila.

Litocha
06.05.2021 3 z 5

Medvídek v kuchyni s myším Patem a Matem se mi líbil více. Tady mě příběh moc neupoutal, přestože obrázky jsou i v tomhle leporelu milé.

muchomurka
23.09.2020 4 z 5

Krásné ilustrace s jednoduchým příběhem a posunovacím okýnkem měly u naší prďolky úspěch. Mně osobně se více líbí knížky klasice, třeba Medvídek a potopa světa, nebo proč nekveteš. Líbí se mi však sem tam vtipná situace. Celkově jsem se knížkou a příběhem potěšila.

Petra Bartíková
česká, 1984
2017  96%Rok v lese
2018  94%Co se děje v mraveništi
2019  85%Hmyzí hotel
2017  94%Rok v zahradě
2018  72%Město v noci

Kniha Medvídek v dílně je v