Rok v lese

Bum! Bác! Ze stromů padají žaludy. Nebo že by to byly šišky? No jasně! Shodila je veverka, skočila ze stromu na strom a schovala se ve větvích. Uličnice! Zajdi se podívat za roztomilou akrobatkou i za jejími kamarády do lesa! Otevři knihu a zjisti, kdy co roste, jak se chovají zvířata, kdo je jedním z nejtajemnějších obyvatel lesů a skal, co dělá kuna po setmění nebo proč hadi vyplazují jazyk. Naučíš se rozlišovat zvířecí stopy a vyrobíš si svůj první herbář. Tak vzhůru do lesa za dobrodružstvím!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345136/big_rok-v-lese-Qfy-345136.jpg 4.912

Kniha Rok v lese

EvikU.
28.06.2021

Plná kniha odkrývacích okýnek s informacemi a nápady co dělat a vyrábět na jaře, v létě, na podzim a v zimě. Měsíc po měsíci. Doporučuji.

Zlatinka.Emilly
25.04.2021

Moc krásná kniha, zpracovaná tak, že děti v pohodě pochopí rozdělení ročních období. Mě samotné se čtení líbilo a i jsem se dozvěděla něco nového. Ilustrace jsou také moc pěkné a krásně vypracovaná otevírací okýnka odhalují tajemství, které se skrývá pod povrchem.Tahle kniha rozhodně zaujme v naší knihovničce své stálé místo tak, aby byla stále po ruce.

Daněla
08.12.2020

Krásně zpracovaná knížka o ročním cyklu života v lese. Kniha je rozdělena jednak na 4 roční období, tak ještě podle měsíců. Začíná tedy jarem( březnem). Obsahuje také nápady na hry a návody. Má i odrývací okénka a vložené harmoniky například pro poznávání listů, nebo stop.

mishulda
22.03.2018

Milujeme vtipné a veselé ilustrace Anety Žabkové :)
úžasná kniha! Pětiletý syn ji strašně rád prohlíží :)