Medvídek a potopa světa

Medvídek a potopa světa https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423126/bmid_medvidek-a-potopa-sveta-xgP-423126.jpg 4 36 12

"Prožijte s medvídkem jeho nečekané zahradní dobrodružství. " Jablka! Ta má medvídek tuze rád. Na zahradě si jich nasbíral celou ošatku a už si vymyslel, co z nich doma udělá. Ale jak je zabraný do myšlenek, nevšimne si, že voda z jeho zahradní hadice vytéká a vytéká. A tak - když se ráno probudí - zjistí, že se jeho zahrádka v noci změnila přímo k nepoznání! Roztomilé ilustrace, nečekaná zápletka, něžně vyprávěný příběh a humorné rozuzlení nakonec - to vše v autorské knize oceňované ilustrátorky Kataríny Macurové.... celý text

Kačka Kukačka
11.09.2023 5 z 5

Líbilo se mito prtože to mělo moc heskí obráski. Bilo to hodně strašidelný nakonci bili tam zvířata a olizovali se.

wiix
14.11.2022 4 z 5

Skvelý nápad, stupňovanie deja a napätia, pekné ilustrácie.

poetree
22.05.2022 5 z 5

První dobrovolně přečtená kniha syna :) Večer předtím jsem četla já, ráno on sám.

m.zirhut
10.12.2021 5 z 5

Hledal jsem knihy na první čtení, kde je málo textu, hodně obrázků a poutavý minipříběh. Knihy od Kataríny Macurové splňují vše zmiňované. Četly jsme se synem vždy jednu dvojstranu večer před spaním, aniž bychom se dívali dál. I když četl pomalu a skoro po slabikách. Vždy se na další čtení těšil.
Teď na mě tlačí, ať mu založím účet na Databázi, aby si mohl svojí první přečtenou knihu přidat :)

Natique
23.02.2021 5 z 5

Díky krásným obrázkům a krátkému textu je kniha vhodná i pro první čtení. K předčítání vhodná i pro malinké děti.

Lili2020
19.02.2021 5 z 5

moc hezká knížka

Pavlice126
17.12.2020 4 z 5

Tady rozhodovaly děti. V bibliobusu narychlo naberete nějaké knížky na večerní čtení s tím, že se to buď bude číst nebo nebude. Tuhle chtěly děti hned ten den večer a pak další večer znovu, pak znovu, pak znovu, to už se mnou odříkávaly ty věty nazpaměť. Za mě moc sympatická knížka, ilustrace krásné.

Litocha
09.09.2020 4 z 5

Pro mě nejpovedenější kniha Kataríny Macurové. Výtvarně krásná, s hravým příběhem, pěknou pointou, a ještě k tomu navíc i odkaz na předchozí příběh (medvídkova "růže" na zahrádce mě pobavila).

muchomurka
01.09.2020 5 z 5

Líbila a moc. Krásné ilustrace, minimum textu. Sice jsem asi úplně nepochopila hlubší poselství, jestli kniha nějaké má, ale vůbec to nevadí.

Knihomura
08.08.2020 4 z 5

Do knihovny beru, ale domů ne. Tak geniální jako "Proč nekveteš?" to sice není, ale stále je to nadprůměr.

aydam
09.06.2020 4 z 5

Ilustrace jsou nádherné. Příběh je bláznivě neskutečný, ale dětem to asi vadit nebude. Kdyby se to celé medvídkovi jen zdálo, bylo by to za plný počet.

bibi.r
26.05.2020 4 z 5

3,5 *
Ilustrace Kataríny Macurové mám moc ráda.
Tahle knížka pro nejmenší (od 3 let) patří spíš k jejím slabším kouskům, ale rozhodně stojí za přečtení :).

Kniha Medvídek a potopa světa je v