Zajíčkova cesta

Zajíčkova cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244189/bmid_zajickova-cesta-Bk2-244189.jpg 4 21 4

Jak najít své místo ve světě? Zajíček se vydává na dalekou cestu, aby zjistil, kam a hlavně ke komu doopravdy patří. Spřízněnou duši hledá podle podobnosti vlastního stínu. Objevuje tak podstatu tvarů a barev. Koho na své pouti potká a které země při tom navštíví? Zajíčkova cesta je plná originálních ilustrací vytvořených pomocí 3D softwaru a nese tak v sobě notnou dávku filmařského přístupu. Důležitou roli v jednotlivých scénách hraje stín zvířecích postav. Příběh se dotýká i tématu multikulturalismu. Kniha talentované slovenské výtvarnice získala ocenění Communication Arts Award of Excellence (USA) a byla nominována na cenu Britské Asociace Ilustrátorů. Pro děti od 3 let.... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , 65. pole

Zajačikova cesta , 2012

muchomurka
03.03.2023 2 z 5

Knížku jsme během chvilky přečetli, ale vůbec nás nenadchla. Já bych potřebovala nějaké vysvětlení, abych to sama pochopila a mohla to tak vysvětlit Bambulce.
A ilustrace teda nic moc. Působily jak na půli cesty k dokončení.

Natique
25.11.2019 3 z 5

Tahle kniha nám moc nesedla.

Litocha
09.06.2019 3 z 5

Příběh s multikulturním vyzněním mi nepřišel nijak originální, ale byl milý, bohužel mi ale moc nesedly ilustrace.

bibi.r
13.05.2015 4 z 5

Pěkný a jednoduchý příběh s poselstvím :).
Způsob ilustrací je rozhodně zajímavý a neobvyklý.

2016  93%Proč nekveteš?
2017  91%Lily a Momo
2016  90%Kde je ten pravý balon?
2015  77%Zajíčkova cesta
2018  92%Jak naučit Edu lítat?

Kniha Zajíčkova cesta je v