Lily a Momo

Lily a Momo https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348366/bmid_lily-a-momo-h9x-348366.jpg 5 48 12

Lily by si tak ráda hrála, ale nemá s kým. Jednoho dne dostane ohromný balík. Co v něm asi je? Něco… nebo někdo? Překvapení – Lily ještě nikdy nic takového neviděla. Rozhodla se to pojmenovat Momo. Třeba bude mít konečně kamaráda!

bibi.r
12.03.2024 3 z 5

Por děti 3+

Autorku mám ráda, hlavně jejího medvídka Emila, se kterým ráda pracuji při lekcích a programech.
Lily a Momo mi trochu nesedl, ale rozhodně je to krásná knížka.

muchomurka
17.11.2023 3 z 5

Knížka mě nějak nenadchla. Ani Bambulka z ní nebyla nějaká nadšená. Přečetly jsme a vrátily do knihovny.

TerJac
14.11.2023 5 z 5

Další a opět skvělá! Já paní Macurovou zbožňuji! Její knihy prostě krásně jednoduše vyplývají z toho pravého dětského světa, který ukazuje tu prostou jednoduchost dětských hrátek a zážitků. Děkuji za takové knihy!

Miriam2017
28.08.2023 5 z 5

Naša prvá od tejto autorky, páčila sa.

lucakuca
07.07.2023 5 z 5

Cosi velkého, neforemného, milého a přátelského se dostane k Lily v balíku. Ale jak si mají spolu hrát, když to cosi nechápe základní pravidla hraní?
Jako v životě, koukni se z jiného úhlu a bude to ještě lepší :-)

Briv
01.10.2022 5 z 5

* Milá knížka pro děti. Natrefila jsem na ni náhodou v knihovně a půjčila pro syna. Až má mnohem raději "složitější" knížka, takhle ho docela bavila. Zajímal se o nápisy na balíku, ty chtěl všechny vysvětlit a pozoroval vypláznutý jazyk Moma, vždy upozornil, že toto se nedělá :). Knížka v sobě nese krásné poselství. Líbila se nám oběma. Hodnotíme 5*.

Litocha
05.02.2022 4 z 5

Lily a Momo patří určitě k tomu nejpovedenějšímu z autorčiny tvorby. Knížka má sice málo textu, ale přesto obsahuje hezkou myšlenku, má roztomilé obrázky, je hravá a věřím, že i dětem bude blízká.

Coucouha
29.12.2021 5 z 5

Snad nejhezčí dětská knížka, kterou doma máme. Doporučila mi jí známá - její 2letá dcera ji miluje. Krásný příběh, nádherné ilustrace. Tohle se fakt povedlo!

TaLu
31.03.2021 5 z 5

Kouzelné ilustrace a velmi krásný text vyprávějící o hledání přátelství, o potřebě blízkosti a o tom, že "kdo chce hledá způsoby a kdo nechce hledá důvody " .....
Kéž by mi přišla poštou podobná bedna !
Testováno na babičce i vnučce, nadšené jsme byly obě.

Karcoolka2210
25.02.2021 5 z 5

Krásny príbeh o netradičnom priateľstve.

Natique
22.10.2019 5 z 5

Moc krásná krátká pohádka. Vhodná pro malé děti i začínající čtenáře.

sarkaw
19.09.2019 5 z 5

Naše 4-letá dcera tuto knihu miluje, chce ji čít 2x po sobě a už umí příběh odříkávat v některých pasážích i sama. Krásné je i poselství ukryté v příběhu :-)