Proč nekveteš? ekniha

Ta je hezká! zaradoval se medvídek, když ve své zahradě objevil zvláštní rostlinku. Každý den ji zaléval, stínil jí před žárem slunečníkem, před spaním jí nezapomněl popřát dobrou noc. Ale květina nic. Proč nekveteš? dumal malý zahradník. Zdaleka ovšem netušil, co se zatím děje pod zemí!

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289191/proc-nekvetes-6zw-289191.jpg 4.659
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno (ekniha), Albatros (ČR)

Prečo nekvitneš?, 2016

Kniha Proč nekveteš?

muchomurka
28.07.2020

Knížka se mi moc líbila. Jednoduchý, vtipný příběh, doplněný pár větami. A boží ilustrace. Opravdu jsem čekala, jak to dopadne. :D

Ishir
27.07.2020

Pěkná a vtipná kniha.

Litocha
18.03.2020

Docela vtipná knížka s milou pointou, ale do kolen mě nedostala.

BuchtaMaková
18.12.2019

Nádherné ilustrace, textu spíše méně - je to knížka vhodná na vyprávění o obrázcích, což jde samo, protože je na nich spousta detailů, pokaždé objevíme něco jiného. Syna (4 r.) moc baví, jedna z nejoblíbenějších.

Natique
06.12.2019

Moc pěkná, vtipná pohádečka. Vhodné pro malé děti i začínající čtenáře.

Terka_Bohmova
09.06.2019

Medvídek se stará o rostlinu a pokouší se jí přimět aby rozvetla, jenomže neví, že pod zemí útočí armáda králíků ozbrojená vidličkami a noži. Nakonec to medvídek tak poplete... až vyhraje.
Velice vtipné, fandila jsem králíkům.

certik003
28.05.2019

Vtipný příběh, který ještě podtrhují ilustrace mrkve nad a pod zemí. Přiznávám, že jsem fandila zajícům. :)

Dajda
27.05.2019

Půvabný příběh, ihned mě dostal! :-)