Proč nekveteš? ekniha

Ta je hezká! zaradoval se medvídek, když ve své zahradě objevil zvláštní rostlinku. Každý den ji zaléval, stínil jí před žárem slunečníkem, před spaním jí nezapomněl popřát dobrou noc. Ale květina nic. Proč nekveteš? dumal malý zahradník. Zdaleka ovšem netušil, co se zatím děje pod zemí!

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/289191/proc-nekvetes-6zw-289191.jpg 4.538
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno: (ekniha), Albatros

Safienka

Tak to mě mile překvapilo. Vtipné obrázky s moc povedeným koncem :-) Dětem (3 a 5) se líbilo a četli jsme hned několikrát.

FuriosoR

Vtipná a roztomilá knížka s ještě vtipnějším koncem, u které se pobaví všechny generace :)

Bablu

Vtipná kniha s krásnými ilustracemi.

Dáma s hrnstjm
28.10.2017

Nestkutečně vtipný námět knihy! U nás byla téměř neodložitelná po celou dobu, co jsme ji měli půjčenou z knihovny a syn si ji neustále žádal ("Čít mrfu!"), nás dospělé to samozřejmě rychle omrzelo :)

wiix
24.10.2017

Milé, príjemné, rozumné a na pobavenie detí i dospelých.

Karcoolka2210
04.10.2017

Pekná knižôčka s milými kresbami. Deťom sa veľmi páči :)

DennisMoore
11.09.2017

Báječné ilustrovaná anekdota pro "trochu větší nejmenší", jejíž pointa je přímo kouzelná :)

lushi
10.06.2017

Vtipný příběh založený na rozkošných ilustracích :)

Petja
28.02.2017

Tahle knížka typu Bilderbuch (obrázky přes celé stránky, na každé stránce jen jeden řádek textu) se opravdu povedla. Roztomilé obrázky, jednoduchý, ale vtipný příběh. Hned jsme ji museli přečíst dvakrát po sobě!

Knihomura
13.01.2017

Nápaditá, skvěle a vtipně napsaná. Doplněno krásnými ilustracemi. Užijte si s dětmi nebo vnoučaty.

zuzi1162
10.06.2016

Krásný text, hezké ilustrace, jen nevím jestli dokáže malý čtenář tu pointu na konci správně pochopit. To odhaduju spíše na věk 5+. Nebo to číst vícekrát :).

bibi.r
12.04.2016

Skvělá, vtipná a jednoduchá :).
Ilustrace Kataríny Macurové jsou báječné.

zahrádkaření, zahradničení králíci humor

Katarína Macurová