Píseň země

Píseň země https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27791/bmid_pisen-zeme-tYP-27791.jpg 4 82 6

Medieval Song série

Philippa de Beauchamp je impulsivní krasavice. Když má být provdána za odpudivého barona de Bridgport, okamžitě prchá z otcovského hradu. Avšak její útěk ve voze s vlnou jedoucím na trh končí v rukou nechvalně známého Dienwalda de Fortenberry. Zručnost zajatkyně v psaní a počtech jí vynese respektovanou pozici a spolu s její krásou i zájem věznitele, který Phillipa opětuje. Štěstí však netrvá dlouho, Dienwaldův nepřítel Sir Walter de Grasse narazí na tajemství Phillipiny minulosti, které ohrožuje jak její tak Dienwaldovu budoucnost.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Earth Song , 1990

účetní
08.04.2018 5 z 5

Moc pěkné, oproti předchozímu dílu to bylo humornější a celkově mnohem veselejší. Velmi se mi líbila Philippa, byla šikovná, laskavá a milující a nenechala se odradit Dienwaldem, který se často choval jako zpupný osel. Dienwald chtěl žít volně a svobodně, ale nakonec pochopil, že láska, péče a oddanost Philippy jsou důležitější, protože ona se stala součástí jeho samého. Kniha má také velmi povedený přebal.

havrmoni
11.05.2016 5 z 5

Tak tady jsem se bavila jiskřením mezi hl.postavami. Postupné sbližování i humorné dialogy a situace. Tohle nebylo tak drsné jako ty předchozí,za to více romantiky. Velmi pěkné.

Kamiliana
21.10.2015 5 z 5

Pěkně vystavěný příběh, napětí, romantika, vtipné drsné dialogy, reálie, lascivní jazyk, který nepochybuji o tom, byl v té době mezi muži zcela na místě. Ráda si někdy přečtu znovu.

moudivlacek
03.09.2015 4 z 5

Tak u tohoto dílu jsem se pobavila, sice jednoduchý děj, ale s vtipnými scénkami, budete se smát a prima se odreagujete, doporučuji.

PomněnkaPrvní
15.08.2013

Knížku bych hodnotila jako lepší průměr. Vyloženě se nezasmějete, ale některé scény, kdy Philippa "myslí nohama" jsou úsměvné. Zajímalo by mě, jak tato série bude pokračovat dál, neboť autorka má zavedený model, že mužští hrdinové chtějí to, co nemají a dostávají pravý opak. Graelam chtěl bojovnici Chandru (první díl série), ale dostal křehoučkou Kasii (druhý díl série). Dienwald chtěl jemnou a drobnou Kasii a dostal svéráznou a dobře stavěnou Phillipu (třetí díl série). Ale zápletka je zajímavá, nudit se u této knížky nebudete.

Nibiru
02.04.2012 5 z 5

Toto je jedna z těch velmi dobrých z pera této spisovatelky. Dobové prostředí, zápletka i milostný příběh jsou dobře vykresleny a působí věrohodným dojmem. Syrovost středověku je zde zjemněna milostnými scénami, které v této knížce autorka pěkně popisuje, stejně jako postupné sbližování hlavních protagonistů, které začíná vzájemnou nevraživostí a končí manželstvím.

historické romance

Catherine Coulter