Příběh dvou staletí

Příběh dvou staletí https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208985/bmid_pribeh-dvou-staleti-nCU-208985.jpg 4 465 102

Alessandra D'Angeli touží po dobrodružství. Je unavená ze svého života v renesanční Florencii, kdy se musí podřizovat zkostnatělé morálce i očekávání ostatních. Jednou jedinkrát chce být sama sebou. A ze všeho nejvíc touží se znovu setkat se svou sestřenkou Cat, která za ní přišla z budoucnosti. A hvězdy vyslyší její prosbu. Alessandra se najednou ocitá v 21. století – ze všech stran na ni útočí podivné zvuky, lidé jsou naprosto skandálně oblečeni a zdá se, že se svět zbláznil. Avšak Alessandra ví, že jí hodiny neodvratně odtikávají čas, než se bude muset vrátit zpět do šestnáctého století, a tak si chce největší dobrodružství svého života pořádně užít. A co by to bylo za dobrodružství, kdyby nedošlo i na lásku?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

A Tale of two centuries , 2013

Maragad
10.09.2014 5 z 5

Příběh dvou staletí je plný takového jiskření mezi hlavními hrdiny, že se bojíte, aby při čtení pod vámi nevzplanul koberec. Je to dívčí román, ve kterém nesmí chybět humor, láska, vášeň a přátelství, ale i nepochopení a zášť.

JanaDor
31.08.2014 5 z 5

Kniha splnila všechny moje očekávání a teď napíšu řadu superlativ, protože se mi to moc líbilo. Nádherná obálka, nádherný příběh, nádherná romance a v neposlední řadě nádherný styl psaní tohoto žánru. Je to dívčí román, ale to mi vůbec nevadilo. Byla to pro mě kouzelná pohádka s velmi sympatickou dvojicí, která se navzájem podpoří k změně postoje, aby pochopili, co je pro ně v životě důležité.