Matyáš Sandorf - Nový hrabě Monte Christo

Matyáš Sandorf - Nový hrabě Monte Christo https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80230/bmid_matyas-sandorf-novy-hrabe-monte-chr-N3K-80230.jpg 4 456 67

Aneb Nový hrabě Monte Christo. Dobrodružný román o osudech maďarského revolucionáře, který unikne smrti a za svůj životní cíl pokládá povinnost pomstít své druhy.

Katrys
12.08.2012 5 z 5

Tuhle knihu od Verna miluju.

maryzka
13.05.2012 2 z 5

moje oblíbená kniha, pěkné čtení

vitavita
08.04.2012 5 z 5

Vinikající verneovka, lepší není ...

kivera
05.04.2012 5 z 5

Moje nejoblíbenější verneovka. Dostala jsem ji na základce pod stromeček k vánocům a přečetla jsem ji během svátků.

Ikkju
20.02.2012 5 z 5

Vyrážením okýnek do šifrovací mřížky jsme zlikvidovali většinu plechu v kůlně našich prarodičů, tohle byl ten kousek tajemna který nás v knize tenkrát upoutal... Bylo by asi zajímavé si přečíst M. Sandorfa (nebo 20 tisíc mil pod mořem) teď, asi bych si z toho odnesl úplně jiné věci...

Blue
10.02.2012 5 z 5

Moje nejoblíbenější verneovka a jedna z mých nejoblíbenějších dětských knih vůbec. A vracím se k ní pořád. Souhlasím, že Dumas je Dumas, ale dodávám, že Verne je Verne. Tahle napodobenina se moc povedla.

jprst
07.11.2011 4 z 5

Byla doba, kdy mě tento román upoutal, ale Dumas je Dumas. Ale z Vernových děl patří mezi ty čtivější.