Matčina hra

Matčina hra
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423669/bmid_matcina-hra-V7p-423669.jpg 4 729 729

Návykový psychologický thriller plný nečekaných zvratů o ničivém vztahu mezi Emily, jejím přítelem Adamem a jeho matkou Pammie. Ukazuje, jak mocná může být síla manipulace a že všechno nemusí být tak, jak se na první pohled zdá. ON TĚ MILUJE: Adam zbožňuje Emily. Emily je přesvědčená, že Adam je perfektní muž, jakého nevěřila, že někdy potká. ALE ONA TEBE NE: Ve stínu číhá soupeřka, žena, kterou s jejím milovaným spojuje hluboké pouto. NIC JI NEZASTAVÍ: Emily si vybrala Adama, ale nevybrala si jeho matku Pammie. Neexistuje nic, co by matka neudělala pro svého syna. A Emily zjistí, kam až je Pammie schopná zajít, aby dosáhla svého. Aby Emily odešla navždy.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Other Woman , 2018

BariEli
17.03.2020 2 z 5

Moc jsem se těšila. Našla jsem si "kus", který mě zaujal obálkou, názvem, anotaci... no zkrátka vše nasvědčovalo napínavé zábavě...hm, tak to bylo vedle jak ta jedle. Napětí nula nula prd - s prominutím. Přitom Emily byla od první stránky velká sympaťanda:-)

bai.Cerna
15.03.2020 3 z 5

Kniha, kterou sice přečtete rychle, protože je vcelku dobře napsaná, avšak druhý den si jen matně vzpomenete na její obsah. Za mne „dovolenková“ literatura, které je taky zapotřebí, ale mne moc nebaví.

maličkán
14.03.2020 5 z 5

Za mě rozhodně ano, velice dobře napsaná kniha. Špatně se mi od ní odcházelo.

Blaufik
10.03.2020 4 z 5

Nejsem si úplně jistá, zda je kniha čistým psychothrillerem, ale rozhodně jsem si jistá, že zaujme a nejen, že od knihy nebudete chtít za žádnou cenu odejít, ale rozhodně budete u čtení zvědaví, kam celá situace nakonec vyeskaluje. Zda se podaří Pammie to, o co jí celou dobu šlo a nebo nakonec vyhraje Emily.

Trolice
09.03.2020 2 z 5

Stále jsem čekala na to napětí, které u psychologických thrillerů očekávám, ale nedostavilo se ani těch 30 stran před koncem, kdy dojde k rozuzlení... Za pár dní budu nejspíš přemýšlet, o čem že ta Matčina hra vlastně byla.

Adell-ka
08.03.2020 5 z 5

Skvělý napínavý psychothriller plný nečekaných zvratů, i když těch tam bylo možná až příliš. Konec byl velmi překvapivý, a přestože celý příběh působil mírně přehnaně a ne úplně reálně, knihu jsem doslova hltala a nemohla ji odložit, což se mi už dlouho nestalo.

jasmína
04.03.2020 5 z 5

Kniha se líbila moc,a jako to spousta dalších vše čekali, já ne, mě konec překvapil a dočítala jsem po pracovní době, nemohla jsem se vůbec odtrhnout..

Daenerys
02.03.2020 5 z 5

Pecka! Tohle mě moc bavilo od začátku až do konce. Trochu jsem sice v průběhu čtení začla tušit, kam by se to asi tak mohlo stočit, ale i tak úplné rozpletení na závěr překvapilo, jsem nadšená.

Ajinka79
23.02.2020 3 z 5

V prvni rade chci rici, ze si vazim kazdeho, kdo je schopen napsat knihu. Takze i kdyz si spisovatelky vazim, musim rict, ze cas straveny s jeji knihou bych radeji stravila s jinou knihou. Docetla jsem jen proto, abych se nechala sokovat udajne vybornym koncem.Ale i konec za me velke zklamani. Kdyz jsem si dala zpetne vse dohromady, tak mi to do sebe vubec nepasovalo. Skoda..

KatkaHutyrová
22.02.2020 5 z 5

Mně se Matčina hra líbila. Je to dobře napsaný psychologický román s překvapivým závěrem. Knížka se čte rychle a snadno, čas s ní příjemně ubíhá.
Je to určitě čtení pro ženy. Žádný dechberoucí mrazivý thriller tady nehledejte, ale za přečtení určitě stojí. :-)

novakovaterka22
18.02.2020 4 z 5

Co říci k této knize. Ze začátku se tváří jako obyčejná přestřelka mezi budoucí snachou a matkou snoubence, ale graduje to takovým způsobem, že nakonci zatajíte dech a konec vás rozmete. Pokud máte rádi Ví o tobě doporučuji.

Lenourt
17.02.2020 5 z 5

Páni. No nevím co napsat. Na konci jsem ani nedýchala. U žádné knihy jsem se tak nevytáčela jak u této, Emily tupá naivka, Adam nabubřelý buran a Pemmie nesnesitelná tchyně. Nechápala jsem Emily, proč s Adamem zůstává, a to mě vytáčelo doběla. Vše ostatní se na konci vysvětlilo a musím říct, že na konci mi až naskočila husí kůže...

Lka
17.02.2020 4 z 5

Kniha byla napínavá od začátku až do konce. Prima počtení.

barbora0275
17.02.2020 2 z 5

Do prvni poloviny knihy jsem premyslela, proc se kniha radi k thrilerum. Jak si mlada zena nasla mamanka-burana s protivnou manipulativni tchyni. Pro Britky asi psycho, pro Cesky smutny kolorit, rikala jsem si. Potom zacala autorka pritvrzovat, az to vyvrcholilo v pro me celkem nepravdepodobny thrillerovy zaver. Dejovy obrat byl ale tak nejak nepresvedcivy. Kdybych knihu necetla, nic by se nestalo.

lenik284
16.02.2020 5 z 5

Kniha se mi četla velmi dobře, byla napínavá, svižná, taková, že Vás to nutí stále číst,až najednou zjistíte, že je konec,zkrátka dobrý psychologický román.Konec byl velké překvápko. Hlavní hrdinka Emily byla taková dobrá slepička, některé věci mě na ní fakt štvaly.Pořád jsem si říkala jak někdo může být s někým jako je Adam???Váhala jsem jestli dám 4*nebo 5*,alo jo dám 5*

cleopatra11
16.02.2020 5 z 5

Parádní kniha..Docela se těším, až bude tato kniha zfilmována..

Lucka.79
12.02.2020 5 z 5

Nooo .... tak tohle jsem tedy vážně nečekala. Velmi poutavá kniha, kterou jsem jen těžko odkládala.

jana5684
09.02.2020 5 z 5

Přečtena jedním dechem a neskutečný závěr,tohle jsem nečekala.....

Ester59
09.02.2020 2 z 5

Za mne slabe, příběh tezko uveritelny. Proc s nim byla? Kvuli sexu?

Ilona
08.02.2020 5 z 5

Jedním slovem - dokonalé! Nic není tak, jak vypadá, nic nedopadne, jak se očekává.. Pozor na své předsudky o lidech blízko vás.. Skvělé čtení, které vydrží maximálně dva večery.