Matčina hra

Matčina hra https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423669/bmid_matcina-hra-V7p-423669.jpg 4 726 726

Návykový psychologický thriller plný nečekaných zvratů o ničivém vztahu mezi Emily, jejím přítelem Adamem a jeho matkou Pammie. Ukazuje, jak mocná může být síla manipulace a že všechno nemusí být tak, jak se na první pohled zdá. ON TĚ MILUJE: Adam zbožňuje Emily. Emily je přesvědčená, že Adam je perfektní muž, jakého nevěřila, že někdy potká. ALE ONA TEBE NE: Ve stínu číhá soupeřka, žena, kterou s jejím milovaným spojuje hluboké pouto. NIC JI NEZASTAVÍ: Emily si vybrala Adama, ale nevybrala si jeho matku Pammie. Neexistuje nic, co by matka neudělala pro svého syna. A Emily zjistí, kam až je Pammie schopná zajít, aby dosáhla svého. Aby Emily odešla navždy.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Other Woman , 2018

Ja.Yitka
16.05.2020 1 z 5

Za mě veliké zklamání, hlavní hrdinka mi přišla hloupá, tchyně a její intriky extra přehnané, Adam nevyrovnaný psychopat a o rádoby zápletce s jeho bráchou škoda mluvit, ten teplý kamarád už byl jen třešničkou na dortu. Jazyk psaní a prvoplánové situace vůbec neodpovídají psychothilleru, spíš mi to připomínalo takovou tu americkou-anglickou salsu alá 50 odstínů šedi nebo Brigit (sorry paní Jones). Nicméně věřím že to svoje fanoušky má, už vzhledem k hodnocení, jen to prostě není můj cup of tea.

L.Helena
13.05.2020 4 z 5

Kniha čtivá, místy nervy drásající, s překvapivým vyústěním. Jen pro mě, jako pro čtenáře, bylo nepochopitelné, proč je Emily do Adama pořád tak zamilovaná. V knize totiž byly z jejich vztahu popsány většinou jen jejich vzájemné konflikty. Abych mohla uvěřit tomu, že ona ho miluje, mělo tam být i více toho pěkného mezi nimi.

OnlyFour
12.05.2020 4 z 5

Čtivé, bavilo, ale....spoiler - prečo tam musel byť prológ??? Vsadil chrobáka do hlavy a tým mi to celé pokazil - koniec spoileru. V duchu som nadávala Emily, že je pekná blbka teda, mohla ho dávno poslať dokelu, no niekedy si zdravý rozum vezme dlhé voľno.

krevetka79
11.05.2020 5 z 5

Pomalejší rozjezd ...chvílemi mne hlavní hrdinka rozčilovala, ale konec mě dostal ....
Čtivě napsaný příběh, který příjemně odsejpá :-)

RoseDadas
10.05.2020 4 z 5

Musím přiznat, že jsem od knihy očekávala o trošičku víc, než co mi bylo nabídnuto, ale i tak jsem si její čtení užila. Příběh se naplno rozjede od nějaké sedmdesáté strany a poté už se nezastaví. Nejedná se o thriller v pravém slova smyslu, je to hodně laděno na psychologickou vlnu. Závěr člověk doslova hltá a poslední věta epilogu mě fakt dorazila.

Jiparis
07.05.2020 5 z 5

Víc než půl knihy jsem nenáviděla Pam a divila se Emily, proč z té hrozné rodiny nevezme nohy na ramena a v druhé části jsem byla udivena nečekanými zvraty. Za jak dlouho poznáme, jaký člověk ten vedle nás je?

Foxxis
06.05.2020 3 z 5

Kniha která mi drásala nervy, ale nemohla jsem ji přestat číst. Popis na přebalu měl pravdu, návykový psycho thriller.

ivis77
03.05.2020 2 z 5

Tuctova oddechovka, ktera se dobre cte. Konec me nijak neprekvapil, byl vcelku jasny.

Mikanadeta
30.04.2020 5 z 5

No, co napsat a neprozradit... Velmi překvapivé. Nutilo mě to číst stále dál a dál.

Stani95
25.04.2020 3 z 5

Četlo se to rychle a byla jsem docela napnutá, co se z toho vyvine. Ale závěr poměrně zklamání, protože jednání tchýně a manžela bylo nelogické. Nazývat to psychothrillerem mi přišlo jako opravdu hodně nadnesené.

Hope80
19.04.2020 3 z 5

Prvních 30 stran mě upřímně moc nebavila,měla chvilku,že knížku odložim,ale to já nedělám,dalších 30 stran než jsem se vůbec zacetla.. druhá půlka knihy už se pak četla moc dobře.

Terka1975
16.04.2020 5 z 5

Musím souhlasit, že je to návykový psychothriller, těžko se už od úplného začátku od něj odchází, ale napsané je to s lehkostí a přitom člověka mrazí, obzvláště v druhé polovině knihy. Co mě tedy překvapilo, že jsem do poslední kapitoly netušila, jak to vše skončí. A konec mě rozhodně nezklamal. Těším se na další knihu od této autorky.

zdenkapt
15.04.2020 5 z 5

Tohle byla pecka, naprosto strhující, napínavý psychothriller.
Konec trochu ,,přitažený,, ale to už je asi takový dnešní trend.
Doporučuji

lištička123
14.04.2020 5 z 5

Ze začátku musím přiznat jsem si úplně nebyla jistá, jestli čtu triller. Potom se děj začal posouvat dál a knížka se mi zdála lepší a lepší. Konec jsem shltla. Čtivé, dobře napsané, žádný velký krvák, přesto napínavé.

čef
06.04.2020 4 z 5

Tak takhle se píše správný román pro ženy! Láska, svatba, těhotenství, křtiny a spousta tvrdého boje s budoucí tchýní a to není zdaleka vše. Také jsou zde chápavé přítelkyně, rodiče i jeden s alternativní sexualitou. Nakonec se dočkáme i toho, že vše je docela jinak. Autorka správně píše jen to, co zná ze své zkušenosti, ale mne tyto psychologické popisy lidského hemžení moc neberou a její knihy si, pokud nebudu v čtenářské nouzi, proto již asi nevyberu.

Kateřina.jih
02.04.2020 2 z 5

Ne, ne, ne. Ta pachuť mi asi ještě zůstane dlouho. Jsou knížky, které vás nebaví a dočtete je jen abyste věděli jak to dopadne. Ano,i nějaké napětí tam bylo. Ale Bože! Jako aby stará paní hrála takovou hru z důvodu, který se vysvětlí na posledních stránkách?? Takhle to přece v životě nechodí. Celou dobu jsem měla pocit, že už jsem něco hodně podobného četla. Do toho ty scény jak z červené knihovny, spousta klišé. Štvalo mě, co všechno si Emily nechala líbit...A ten konec? Ne, mě se to nelíbilo. A to jsem si po mnoha letech knihu koupila, na základě recenzí, protože mě to zaujalo, a v knihovně ji neměli.

Janca91
29.03.2020 5 z 5

Knihu jsem doslova hltala a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Mrzí mě, že je to zatím autorčina prvotina, ráda bych si přečetla další. Za mně určitě doporučuji, stojí za přečtení.

asterixka
25.03.2020 3 z 5

Překvapivé, nečekané rozuzlení, ale jinak bych knihu zhodnotila jako lehce se čtoucí, "běžně napínavou" :)

EmillyT
24.03.2020 4 z 5

Kniha mě chytla a nemohla jsem jí odložit. Asi bych tuto knihu úplně nezařadila do kategorie thriller, protože lehké napětí se dostavilo až úplně ke konci knihy, ale to vůbec nevadí, protože děj má poměrně rychlé tempo a zvědavost, kam až zajdou Pammiiny intriky a zda Emily kvůli nim od Adama odejde, mě nutila číst pořád dál. Zvrat na konci příběhu mě šokoval a takový závěr jsem opravdu nečekala.

martinastefkova
23.03.2020 5 z 5