Matčina hra

Matčina hra https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418238/bmid_matcina-hra-ACv-418238.jpg 4 726 284

ON TĚ MILUJE: Adam zbožňuje Emily. Emily je přesvědčená, že Adam je perfektní muž, jakého nevěřila, že někdy potká. ALE ONA TEBE NE: Ve stínu číhá soupeřka, žena, kterou s jejím milovaným spojuje hluboké pouto. NIC JI NEZASTAVÍ: Emily si vybrala Adama, ale nevybrala si jeho matku Pammie. Neexistuje nic, co by matka neudělala pro svého syna. A Emily zjistí, kam až je Pammie schopná zajít, aby dosáhla svého. Aby Emily odešla navždy.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

The Other Woman , 2018

VercaDoh
25.11.2019 4 z 5

Jo tak tato se mi fakt líbila :) zajímavá, napínavá, stojí za přečtení.

Pitbullka
24.11.2019 4 z 5

Jednoduchý a trošku předvídatelný děj, ale čtivé a konec byl super. Ovšem žádná z postav mi nebyla sympatická.

Miro67
24.11.2019 5 z 5

Pokud hledáte knihu napínavou a plnou překvapivých zvratů, určitě sáhněte po Matčině hře.

IvaRauchová
23.11.2019 5 z 5

Tak tohle bylo vážně něco. Zpočátku mi to připomínalo Prisernou tchyni, ovšem pak jsem jen koukala a nestačila se divit. Na tuhle knihu dlouho nezapomenu.

monci6485
22.11.2019 4 z 5

Asi tak do poloviny mě kniha vůbec nebavila. Emily je taková slepička, co bojuje o svého kohouta. Takže nejvíce sympatií měla Pamela. Pak už se děj slušně rozjíždí a konec nemá chybu.

Petronela16
22.11.2019 4 z 5

Na to, ze je to autorkina prvotina, tak to hodnotim ze velmi slusné.Kniha sa vyborne citala, takpovediac sama.Napriek tomu mi bola hlavna hrdinka mierne nesympaticka.Taka hlupucka naivka, ktora je stastna, ze zbalila konecne muza svojich snov a je mu ochotna prepacit a odpustit cokolvek, hlavne ze ju miluje.

jana14
22.11.2019 2 z 5

Podle mne nijak výjimečný psycho-thriller o zlé tchyni. Ano, kniha je čtivá, ale mě moc nepřekvapila. Hlavní hrdinka na mě působila jako slípka, které už tikají biologické hodinky a tak se chce vdát (výhodně a zabezpečeně) za každou cenu. Jinak by prostě nemohla veškeré útoky drahé tchyně překousnout a také přehlížet, jak její budoucí manžel vždy staví na první místo svou matku.
Taktéž se mi protivily všechny ty tradiční "tanečky" kolem svatby, které sice sloužily jako další konfliktní bod s tchyní, ale to jako vážně: zkouška svatebních šatů jako párty pro nejbližší, povinná rozlučka se svobodou v zahraničí......A nakonec se i ten "překvapivý" závěr dal tušit, pokud jste pozorně četli různé "náznaky" ve druhé části knihy. Přečetla jsem a brzy zapomenu

Dresia
22.11.2019 3 z 5

Otřepané téma, konec to trochu zachránil, ale i tak hodnotím jen lehce nadprůměrně.

Krchnaida
20.11.2019 4 z 5

Kniha se perfektně četla. Páni, překvapila.

lenka666
20.11.2019 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale dlouho mi trvalo, než jsem se začetla. Nejvíc mě bavilo posledních padesát stránek.

kanitsuj
18.11.2019 4 z 5

Do 100% hodnocení mi bohužel něco chybělo. Knížka je opravdu velmi čtivá, až se jí čtenáři nechce odložit, ale konec byl pro mne v mnoha ohledech nevěrohodný. Nerozuměla jsem úplně motivacím všech zúčastněných a vlastně mne v knize pořádně překvapila jen jedna situace. Nechtělo se mi věřit, že po tolika peripetiích a proměnách chování hlavního hrdiny s ním jeho snoubenka stále touží žít. Také u postavy Jamese mne překvapilo, jak rychle se změnily jeho city. Když happy end, tak se vším všudy:-)

Višnička
16.11.2019 5 z 5

Thriller úplně ne, spíš taková oddechovka, ale četlo se to úplně samo a to mám ráda. Zápletka mi byla jasná tak od poloviny knížky. Ale jako debut určitě skvělé!

medialstar
14.11.2019 4 z 5

Svižné rodinné dramátko. Pěkně to plynulo, konec obstojný. Jedná se ovšem o ryze ženský román se zápletkou. Neumím si představit, že by tohle dočetl chlap do konce. :-) Na vypnutí hlavy ideální.

soukroma
13.11.2019 1 z 5

Vydržela jsem jen prvních 50 stran hloupých slepičích blábolů - jak když hrdinka snad není ani plnoletá. Takže mě úplně přestalo zajímat, co vlastně bude dál, pokud vůbec něco.

petaSk
13.11.2019 4 z 5

Po většinu knihy se mi otvírala kudla v kapse. Neměla jsem ráda Emily, protože je blbá, neměla jsem ráda Adama, protože je to ňouma, a nenáviděla jsem Pammie.
Na konci ale bylo všechno zase thrillerově jinak, a možná až příliš překombinovaně. Jak se často stává, postavy své problémy řešili dost krkolomně, jen aby se o tom dala napsat kniha o 300 stranách a říkalo se tomu thriller.

Pro mě byla Matčina hra spíše osvěžujícím rodinným dramatem s thrillerovými prvky. V závěru jsem byla dost překvapená, což knize přineslo body navíc. Ale o nějakém milníku nebo události roku nemůže být řeč.

sabca
11.11.2019 5 z 5

Tak za mně jednoznačně 5 hvězdiček. Nebudu ubírat hvězdičky za to, že se mi nelíbí hrdinka. Ale kniha se četla velice dobře. Dokonce jsem byla tak zvědavá jak vše dopadne, že jsem četla až do 2 hod. do rána. Koncem jsem byla velmi překvapená. Doporučuji

ivca7265
10.11.2019 3 z 5

Strašně dlouho jsem přemýšlela co k této knize napsat. Co se mi na knize líbilo byla jednoznačně čtivost. Zápletka knihy také není špatná - budoucí tchýně co se snaží znepříjemnit život nastávající snaše. Co ovšem absolutně nesnáším jsou hlavní hrdinky, které nemají vlastní důstojnost. Emily je právě taková. I když se k ní její přítel chová špatně, tak se nic neděje - Emily je totiž splachovací a vše se vrátí do "starých" kolejí. Musím říct, že tohle mi na celé knize pilo krev ze všeho nejvíc. Konec je ovšem nečekaný a tím to autorka trošku zachránila. Za mě průměr.

anája
10.11.2019 5 z 5

Kniha byla taková jak má správný psychothriller vypadat.Děsivá, svižná ,napínavá , nešla odložit.Taky je tam hodně k zamyšlení. Třeba jestli byste dělali vše stejně jako EM a nechali se takhle zastrašovat. Prectena za jeden den, doporučuji. Konec stál také za to.

Petra_89
10.11.2019 5 z 5

Naprosto super záležitost. Všechno je úplně jinak, než jste si celou dobu mysleli. Od druhé poloviny jsem se od knížky nemohla odtrhnout. A styl psaní také příjemný.

Martina023
09.11.2019 5 z 5

Naprostá bomba... přečteno za den... ještě, že mám chápající rodinu.